Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice 4:0
  • Podlasie Biała Podlaska - Spartakus Daleszyce 0:1
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 0:1
  • Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm 0:2
  • Resovia Rzeszów - JKS 1909 Jarosław 2:1
  • Podhale Nowy Targ - MKS Trzebinia 3:0
  • Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:2
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Soła Oświęcim 3:0
  • Motor Lublin - Unia Tarnów 4:4
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pstrag11 128
2. DarekA828 126
3. Nathan1500 111
4. maciacho1 110
5. StafBran 101
6. blady76 85
7. kustosz1919 78
8. sPLinteX 67
9. bula1919 64

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 142, wczoraj: 376
ogółem: 7 016 627

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Orlęta Radzyń Podlaski

herb
Ludowy Klub Sportowy Orlęta Radzyń Podlaski
Rok założenia: 1924
Barwy: biało-zielone
Adres: Warszawska 77, 21-300 Radzyń Podlaski 
telefon: (83) 352-01-32
WWW: http://www.orleta-spomlek.pl (oficj.)
Stadion: (otwarty w 1924 roku)
pojemność - 2 000 miejsc (1 000 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 104 m x 64 m
Prezes: Krzysztof Grochowski (od 9 maja 2013)
Trener: Damian Panek (od 13 maja 2013)

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 22 8 8 6 32 31-25 6
SPOTKANIA U SIEBIE 11 5 3 3 18 18-12 6
SPOTKANIA WYJAZDOWE 11 3 5 3 14 13-13 0


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Orlęta Radzyń Podlaski JKS 1909 Jarosław 5:0
2 Spartakus Daleszyce Orlęta Radzyń Podlaski 0:3
3 Orlęta Radzyń Podlaski MKS Trzebinia 2:1
4 Soła Oświęcim Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
5 Orlęta Radzyń Podlaski Wiślanie Jaśkowice 0:0
6 Wisła Sandomierz Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
7 Orlęta Radzyń Podlaski Chełmianka Chełm 1:2
8 Wólczanka Wólka Pełkińska Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
9 Orlęta Radzyń Podlaski Stal Rzeszów 2:2
10 Orlęta Radzyń Podlaski Avia Świdnik 2:1
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
12 Orlęta Radzyń Podlaski Podhale Nowy Targ 2:1
13 Podlasie Biała Podlaska Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
14 Orlęta Radzyń Podlaski Resovia Rzeszów 1:2
15 Motor Lublin Orlęta Radzyń Podlaski 4:0
16 Orlęta Radzyń Podlaski Karpaty Krosno 2:1
17 Unia Tarnów Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
18 JKS 1909 Jarosław Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
20 MKS Trzebinia Orlęta Radzyń Podlaski 0:4
21 Orlęta Radzyń Podlaski Soła Oświęcim 1:1
22 Wiślanie Jaśkowice Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
23 Orlęta Radzyń Podlaski Wisła Sandomierz 0:1


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 31 1.41 18 1.64 13 1.18
Stracone bramki 25 1.14 12 1.09 13 1.18


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 8 (36.36%) 8 (36.36%) 6 (27.27%) 31 - 25 [6]
U SIEBIE 5 (45.45%) 3 (27.27%) 3 (27.27%) 18 - 12 [6]
WYJAZD 3 (27.27%) 5 (45.45%) 3 (27.27%) 13 - 13 [0]


Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Podlasie Biała PodlaskaSoła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska   Soła Oświęcim
2018-04-25, 16:00:00

Stadion w Białej Podlaskiej, ul. Piłsudskiego 38

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
MKS Trzebinia - Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce - Resovia Rzeszów
Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ
JKS 1909 Jarosław - Motor Lublin
Unia Tarnów - Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimWisła Sandomierz
Soła Oświęcim 1:1 Wisła Sandomierz
2018-04-18, 16:00:00
Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2A
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Avia Świdnik 4:0 Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska 0:1 Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski 0:1 Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska 0:2 Chełmianka Chełm
Resovia Rzeszów 2:1 JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ 3:0 MKS Trzebinia
Karpaty Krosno 0:2 Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 Soła Oświęcim
Motor Lublin 4:4 Unia Tarnów