Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 5:1
  • Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszów 1:3
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 1:1
  • Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1:1
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów 4:1
  • Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS 1909 Jarosław 2:3
  • Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce 3:2
  • Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia 2:0
  • Wiślanie Jaśkowice - Soła Oświęcim 2:0
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. DarekA828 208
2. pstrag11 181
3. Nathan1500 176
4. maciacho1 172
5. StafBran 150
6. kustosz1919 133
7. blady76 106
8. sPLinteX 86
9. bula1919 73

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 622, wczoraj: 422
ogółem: 7 054 093

statystyki szczegółowe

Puchar Polski

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim
 

I runda:

3 sierpnia 2013 r. (sobota), godz. 17:00

LKS Jawiszowice - D&R Unia Oświęcim 0:3
LKS Bulowice - Przeciszovia Przeciszów 4:2
Pogórze Gierałtowice - LKS Rajsko 1:0
Orzeł Witkowice - Brzezina Osiek 0:3
Skawa Podolsze - LKS Bobrek 3:2
Zatorzanka Zator - Zgoda Malec 2:0
Sygnał Włosienica - Soła Łęki 0:4
LKS Gorzów - Soła II Oświęcim 5:0
LKS Poręba Wielka - KS Chełmek 0:3 (w.o)
Solavia Grojec - Iskra Brzezinka 5:1
LKS Piotrowice - Niwa Nowa Wieś 0:3


II runda:

21 sierpnia 2013 r. (środa), godz. 17:00

LKS Bulowice - D&R Unia Oświęcim
Pogórze Gierałtowice - Brzezina Osiek
Skawa Podolsze - Zatorzanka Zator
LKS Gorzów - Soła Łęki
Solavia Grojec - KS Chełmek
Niwa Nowa Wieś - wolny los

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Ostatnie spotkanie

Wiślanie JaśkowiceSoła Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice 2:0 Soła Oświęcim
2018-06-16, 17:00:00
Stadion Miejski w Skawinie, ul. Mickiewicza 27
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Stal Rzeszów 5:1 Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ 1:3 Resovia Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 Motor Lublin
Avia Świdnik 1:1 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 4:1 Unia Tarnów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2:3 JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm 3:2 Spartakus Daleszyce
Wisła Sandomierz 2:0 MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice 2:0 Soła Oświęcim