Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice 4:0
  • Podlasie Biała Podlaska - Spartakus Daleszyce 0:1
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 0:1
  • Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm 0:2
  • Resovia Rzeszów - JKS 1909 Jarosław 2:1
  • Podhale Nowy Targ - MKS Trzebinia 3:0
  • Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:2
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Soła Oświęcim 3:0
  • Motor Lublin - Unia Tarnów 4:4
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pstrag11 128
2. DarekA828 126
3. Nathan1500 111
4. maciacho1 110
5. StafBran 101
6. blady76 85
7. kustosz1919 78
8. sPLinteX 67
9. bula1919 64

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 135, wczoraj: 376
ogółem: 7 016 620

statystyki szczegółowe

Seniorzy

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Patryk Pawela bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Kacper Mioduszewski bramkarz 3 0 0 0 0 0 270 90
3. Arkadiusz Chlebowski obrońca 3 0 0 0 2 0 270 90
4. Dawid Ochman obrońca 1 0 0 0 0 0 1 1
5. Mateusz Pańkowski obrońca 3 0 0 0 2 0 269 90
6. Gaspar Repa obrońca 1 0 0 0 0 0 30 30
7. Jakub Ptak obrońca 3 0 0 0 0 0 240 80
8. Bartosz Szcząber obrońca 2 0 1 0 0 0 180 90
9. Michał Płonka obrońca 1 0 0 0 0 0 90 90
10. Piotr Fortuna pomocnik 3 0 0 0 0 0 141 47
11. Mikołaj Kukiełka pomocnik 2 0 0 0 1 0 40 20
12. Paweł Rogala pomocnik 3 0 0 0 0 0 210 70
13. Patryk Skrzypniak pomocnik 3 0 0 0 1 0 201 67
14. Radosław Syguła pomocnik 3 1 0 0 1 0 116 39
15. Jakub Tracz pomocnik 3 0 0 0 1 0 117 39
16. Maksymilian Nowak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Dominik Gaudyn pomocnik 6 0 0 0 1 0 254 43
18. Eryk Ceglarz napastnik 3 0 0 0 0 0 214 72
19. Mateusz Duda napastnik 3 0 0 0 0 0 187 63
20. Eryk Zontek napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Mateusz Stankiewicz napastnik 8 0 0 0 0 0 204 26
22. Daniel Wandas napastnik 2 0 0 0 0 0 22 11

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Tomasz Świderski Trener drużyny
2. Krzysztof Pękala Prezes klubu

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Wojciech Jamróz obrońca 16 1 0 4 0 1291 81
2. Paweł Cygnar napastnik 17 4 5 1 0 1502 89
3. Jakub Snadny napastnik 17 1 1 2 0 466 28
4. Dawid Wadas obrońca 16 2 0 4 0 1378 87
5. Mateusz Gleń pomocnik 17 3 2 0 0 1479 87
6. Dawid Dynarek pomocnik 16 3 0 6 0 1375 86
7. Przemysław Knapik napastnik 15 4 2 1 0 840 56
8. Kamil Szewczyk obrońca/pomocnik 15 1 0 1 0 836 56
9. Marcin Drzymont obrońca 16 2 2 4 0 1400 88
10. Konrad Kasolik obrońca 16 1 0 3 0 1440 90
11. Krzysztof Hałgas pomocnik 17 3 2 3 0 1375 81
12. Arkadiusz Czapla napastnik 16 3 1 1 0 602 38
13. Dawid Gargasz bramkarz 17 0 0 1 0 1530 90
14. Mateusz Wawoczny pomocnik 16 0 0 5 0 978 62
15. Wojciech Bała obrońca 4 0 0 0 0 8 2
16. Marcin Szymczak pomocnik 10 1 0 0 0 203 21

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Podlasie Biała PodlaskaSoła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska   Soła Oświęcim
2018-04-25, 16:00:00

Stadion w Białej Podlaskiej, ul. Piłsudskiego 38

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
MKS Trzebinia - Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce - Resovia Rzeszów
Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ
JKS 1909 Jarosław - Motor Lublin
Unia Tarnów - Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimWisła Sandomierz
Soła Oświęcim 1:1 Wisła Sandomierz
2018-04-18, 16:00:00
Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2A
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Avia Świdnik 4:0 Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska 0:1 Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski 0:1 Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska 0:2 Chełmianka Chełm
Resovia Rzeszów 2:1 JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ 3:0 MKS Trzebinia
Karpaty Krosno 0:2 Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 Soła Oświęcim
Motor Lublin 4:4 Unia Tarnów