Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JKS 1909 Jarosław - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:3
  • Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:2
  • Unia Tarnów - MKS Trzebinia - Siersza 3:0
  • Resovia Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 1:1
  • Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 4:0
  • Motor Lublin - Spartakus Daleszyce 3:0
  • Wisła II Kraków - Podhale Nowy Targ 4:2
  • Cosmos Nowotaniec - Garbarnia Kraków 0:1
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 0:2
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kustosz1919 35
2. pstrag11 31
3. Nathan1500 25
4. bula1919 25
5. StafBran 23
6. blady76 22
7. pilarz07 21
8. DarekA828 18
9. maciacho1 17
10. mist 16

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2292, wczoraj: 2740
ogółem: 6 341 278

statystyki szczegółowe

Wyst‘pił bł‘d!

Wybrany moduł nie istnieje!

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Podlasie Biała PodlaskaSoła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska   Soła Oświęcim
2016-08-27, 17:00:00

Stadion w Białej Podlaskiej, ul. Piłsudskiego 38

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Avia Świdnik - Wisła II Kraków
MKS Trzebinia - Siersza - Orlęta Radzyń Podlaski
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów
Karpaty Krosno - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce - JKS 1909 Jarosław
Wierna Małogoszcz - Cosmos Nowotaniec
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimWierna Małogoszcz
Soła Oświęcim 4:0 Wierna Małogoszcz
2016-08-20, 17:00:00
Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2A
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
JKS 1909 Jarosław 2:3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno 0:2 Avia Świdnik
Unia Tarnów 3:0 MKS Trzebinia - Siersza
Resovia Rzeszów 1:1 Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim 4:0 Wierna Małogoszcz
Motor Lublin 3:0 Spartakus Daleszyce
Wisła II Kraków 4:2 Podhale Nowy Targ
Cosmos Nowotaniec 0:1 Garbarnia Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski 0:2 Stal Rzeszów