Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Beskid Andrychów - Korona II Kielce 0:5
  • Garbarnia Kraków - Poprad Muszyna 2:0
  • Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 1:3
  • Cracovia II Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:3
  • Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz 1:0
  • Soła Oświęcim - Unia Tarnów 1:2
  • Podhale Nowy Targ - Wisła II Kraków 3:1
  • Spartakus Daleszyce - Wolania Wola Rzędzińska 0:1
  • Sparta Kazimierza Wielka - pauza
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maciacho1 208
2. kustosz1919 191
3. Kostucha. 188
4. DarekA828 185
5. blady76 184
6. Nathan1500 184
7. pilarz07 177
8. pstrag11 171
9. StafBran 154
10. Zwuaszcza 154

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 747, wczoraj: 1838
ogółem: 6 147 872

statystyki szczegółowe

Wyst‘pił bł‘d!

Wybrany moduł nie istnieje!

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Soła OświęcimWolania Wola Rzędzińska
Soła Oświęcim   Wolania Wola Rzędzińska
2016-06-04, 17:00:00

Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2a

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 33
Unia Tarnów - Beskid Andrychów
Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna
Czarni Połaniec - Garbarnia Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Spartakus Daleszyce
Hutnik Nowa Huta - Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz - Sparta Kazimierza Wielka
Wolania Wola Rzędzińska - Łysica Bodzentyn
Cracovia II Kraków - pauza

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimUnia Tarnów
Soła Oświęcim 1:2 Unia Tarnów
2016-05-25, 17:30:00
Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2a
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 32
Beskid Andrychów 0:5 Korona II Kielce
Garbarnia Kraków 2:0 Poprad Muszyna
Łysica Bodzentyn 1:3 Hutnik Nowa Huta
Cracovia II Kraków 2:3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec 1:0 Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim 1:2 Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ 3:1 Wisła II Kraków
Spartakus Daleszyce 0:1 Wolania Wola Rzędzińska
Sparta Kazimierza Wielka pauza