Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice 4:0
  • Podlasie Biała Podlaska - Spartakus Daleszyce 0:1
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 0:1
  • Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm 0:2
  • Resovia Rzeszów - JKS 1909 Jarosław 2:1
  • Podhale Nowy Targ - MKS Trzebinia 3:0
  • Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:2
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Soła Oświęcim 3:0
  • Motor Lublin - Unia Tarnów 4:4
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pstrag11 128
2. DarekA828 126
3. Nathan1500 111
4. maciacho1 110
5. StafBran 101
6. blady76 85
7. kustosz1919 78
8. sPLinteX 67
9. bula1919 64

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 167, wczoraj: 376
ogółem: 7 016 652

statystyki szczegółowe

Statystyki zawodników

Czas gry

1. Dawid Gargasz
Dawid Gargasz 1530 minut
2. Paweł Cygnar
Paweł Cygnar 1502 minut
3. Mateusz Gleń
Mateusz Gleń 1479 minut
4. Konrad Kasolik
Konrad Kasolik 1440 minut
5. Marcin Drzymont
Marcin Drzymont 1400 minut
6. Dawid Wadas
Dawid Wadas 1378 minut
7. Dawid Dynarek
Dawid Dynarek 1375 minut
8. Krzysztof Hałgas
Krzysztof Hałgas 1375 minut
9. Wojciech Jamróz
Wojciech Jamróz 1291 minut
10. Mateusz Wawoczny
Mateusz Wawoczny 978 minut
11. Przemysław Knapik
Przemysław Knapik 840 minut
12. Kamil Szewczyk
Kamil Szewczyk 836 minut
13. Arkadiusz Czapla
Arkadiusz Czapla 602 minut
14. Jakub Snadny
Jakub Snadny 466 minut
15. Arkadiusz Chlebowski
Arkadiusz Chlebowski 270 minut
16. Kacper Mioduszewski
Kacper Mioduszewski 270 minut
17. Mateusz Pańkowski
Mateusz Pańkowski 269 minut
18. Dominik Gaudyn
Dominik Gaudyn 254 minut
19. Jakub Ptak
Jakub Ptak 240 minut
20. Eryk Ceglarz
Eryk Ceglarz 214 minut
21. Paweł Rogala
Paweł Rogala 210 minut
22. Mateusz Stankiewicz
Mateusz Stankiewicz 204 minut
23. Marcin Szymczak
Marcin Szymczak 203 minut
24. Patryk Skrzypniak
Patryk Skrzypniak 201 minut
25. Mateusz Duda
Mateusz Duda 187 minut
26. Bartosz Szcząber
Bartosz Szcząber 180 minut
27. Piotr Fortuna
Piotr Fortuna 141 minut
28. Jakub Tracz
Jakub Tracz 117 minut
29. Radosław Syguła
Radosław Syguła 116 minut
30. Michał Płonka
Michał Płonka 90 minut
31. Mikołaj Kukiełka
Mikołaj Kukiełka 40 minut
32. Gaspar Repa
Gaspar Repa 30 minut
33. Daniel Wandas
Daniel Wandas 22 minut
34. Wojciech Bała
Wojciech Bała 8 minut
35. Dawid Ochman
Dawid Ochman 1 minuta

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Podlasie Biała PodlaskaSoła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska   Soła Oświęcim
2018-04-25, 16:00:00

Stadion w Białej Podlaskiej, ul. Piłsudskiego 38

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
MKS Trzebinia - Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce - Resovia Rzeszów
Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ
JKS 1909 Jarosław - Motor Lublin
Unia Tarnów - Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimWisła Sandomierz
Soła Oświęcim 1:1 Wisła Sandomierz
2018-04-18, 16:00:00
Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2A
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Avia Świdnik 4:0 Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska 0:1 Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski 0:1 Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska 0:2 Chełmianka Chełm
Resovia Rzeszów 2:1 JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ 3:0 MKS Trzebinia
Karpaty Krosno 0:2 Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 Soła Oświęcim
Motor Lublin 4:4 Unia Tarnów