Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 5:1
  • Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszów 1:3
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 1:1
  • Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1:1
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów 4:1
  • Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS 1909 Jarosław 2:3
  • Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce 3:2
  • Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia 2:0
  • Wiślanie Jaśkowice - Soła Oświęcim 2:0
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. DarekA828 208
2. pstrag11 181
3. Nathan1500 176
4. maciacho1 172
5. StafBran 150
6. kustosz1919 133
7. blady76 106
8. sPLinteX 86
9. bula1919 73

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 605, wczoraj: 422
ogółem: 7 054 076

statystyki szczegółowe

Statystyki zawodników

Czas gry

1. Dawid Gargasz
Dawid Gargasz 1530 minut
2. Paweł Cygnar
Paweł Cygnar 1502 minut
3. Mateusz Gleń
Mateusz Gleń 1479 minut
4. Kacper Mioduszewski
Kacper Mioduszewski 1440 minut
5. Konrad Kasolik
Konrad Kasolik 1440 minut
6. Marcin Drzymont
Marcin Drzymont 1400 minut
7. Dawid Wadas
Dawid Wadas 1378 minut
8. Dawid Dynarek
Dawid Dynarek 1375 minut
9. Krzysztof Hałgas
Krzysztof Hałgas 1375 minut
10. Arkadiusz Chlebowski
Arkadiusz Chlebowski 1342 minut
11. Wojciech Jamróz
Wojciech Jamróz 1291 minut
12. Mateusz Stankiewicz
Mateusz Stankiewicz 1289 minut
13. Paweł Rogala
Paweł Rogala 1235 minut
14. Patryk Skrzypniak
Patryk Skrzypniak 1173 minut
15. Bartosz Szcząber
Bartosz Szcząber 1085 minut
16. Dominik Gaudyn
Dominik Gaudyn 1042 minut
17. Eryk Ceglarz
Eryk Ceglarz 1004 minut
18. Mateusz Pańkowski
Mateusz Pańkowski 999 minut
19. Mateusz Wawoczny
Mateusz Wawoczny 978 minut
20. Jakub Ptak
Jakub Ptak 947 minut
21. Piotr Fortuna
Piotr Fortuna 883 minut
22. Przemysław Knapik
Przemysław Knapik 840 minut
23. Kamil Szewczyk
Kamil Szewczyk 836 minut
24. Dawid Ochman
Dawid Ochman 760 minut
25. Mateusz Duda
Mateusz Duda 717 minut
26. Michał Płonka
Michał Płonka 712 minut
27. Radosław Syguła
Radosław Syguła 610 minut
28. Arkadiusz Czapla
Arkadiusz Czapla 602 minut
29. Jakub Snadny
Jakub Snadny 466 minut
30. Gaspar Repa
Gaspar Repa 400 minut
31. Marcin Szymczak
Marcin Szymczak 203 minut
32. Jakub Tracz
Jakub Tracz 138 minut
33. Mikołaj Kukiełka
Mikołaj Kukiełka 53 minut
34. Kamil Narwojsz
Kamil Narwojsz 45 minut
35. Daniel Wandas
Daniel Wandas 41 minut
36. Wojciech Bała
Wojciech Bała 8 minut
37. Maksymilian Nowak
Maksymilian Nowak 1 minuta

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Ostatnie spotkanie

Wiślanie JaśkowiceSoła Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice 2:0 Soła Oświęcim
2018-06-16, 17:00:00
Stadion Miejski w Skawinie, ul. Mickiewicza 27
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Stal Rzeszów 5:1 Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ 1:3 Resovia Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 Motor Lublin
Avia Świdnik 1:1 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 4:1 Unia Tarnów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2:3 JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm 3:2 Spartakus Daleszyce
Wisła Sandomierz 2:0 MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice 2:0 Soła Oświęcim