Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Soła Oświęcim - Śląsk Świętochłowice 7:4
  • Bytomski Sport Polonia Bytom - Soła Oświęcim 1:1
  • Soła Oświęcim - Rozwój Katowice 1:0
  • Soła Oświęcim - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maciacho1 1
2. StafBran 1
3. sPLinteX 1
4. bula1919 0

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 438, wczoraj: 584
ogółem: 6 826 109

statystyki szczegółowe

Strzelcy III ligi

Klasyfikacja strzelców III ligi małopolsko-świętokrzyskiej:

22 bramki - Paweł Cygnar (Soła Oświęcim)

19 bramek - Marcin Kołodziejczyk (Granat Skarżysko-Kamienna)

16 bramek - Piotr Witoń (Górnik Libiąż)

15 bramek - Sławomir Zubel (BKS Bochnia)

12 bramek - Tomasz Zając (Wisła II Kraków), Adrian Gębalski (+2, Wisła Sandomierz)Rafał Waksmundzki (+1, Poroniec Poronin)

11 bramek - Michał Przybyła (Korona II Kielce)

10 bramek - Rafał Lasocki (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Snadny (Soła Oświęcim), Krzysztof Kozieł (Dalin Myślenice)

9 bramek - Karol Drej (Łysica Bodzentyn/Wierna Małogoszcz), Krystian Płusa (Łysica Bodzentyn), Mateusz Fryc (Granat Skarżysko-Kamienna), Mateusz Dziubek (+1, Granat Skarżysko-Kamienna)Maciej Balawender (+1, Przebój Wolbrom/Dalin Myślenice)

8 bramek - Krystian Zaręba (Nida Pińczów), Dariusz Anduła (Łysica Bodzentyn), Dariusz Chowaniec (Beskid Andrychów), Robert Banaszek (Nida Pińczów), Jakub Kotarzewski (Korona II Kielce)

7 bramek - Damian Gardynik (Łysica Bodzentyn), Dawid Rupa (Beskid Andrychów), Bartłomiej Sałapatek (Soła Oświęcim), Rafał Piszczek (Przebój Wolbrom/Dalin Myślenice), Dawid Kamiński (Wisła II Kraków), Michał Guja (Hutnik Nowa Huta), Mateusz Janiec (Korona II Kielce), Kamil Dziadowicz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Ochman (Hutnik Nowa Huta), Krzysztof Świątek (+1, Hutnik Nowa Huta)Damian Lubera (+1, Hutnik Nowa Huta)

6 bramek - Marcin Drobny (Poroniec Poronin), Grzegorz Kmiecik (Górnik Libiąż), Przemysław Trytko (Korona II Kielce), Tomasz Moskała (Beskid Andrychów), Łukasz Rupa (Beskid Andrychów), Michał Kosowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Sojda (Unia Tarnów), Kamil Kuczak (+1, Wisła II Kraków)Michał Bała (+1, Wierna Małogoszcz)Dawid Bartos (+1, Poroniec Poronin)

5 bramek - Dawid Wadas (Soła Oświęcim), Ifeanyi Nwachukwu (Hutnik Nowa Huta), Ivan Marković (Korona II Kielce), Bartłomiej Damasiewicz (Poprad Muszyna), Tomasz Jarosz (Przebój Wolbrom), Piotr Ostrowski (Wierna Małogoszcz), Mateusz Gleń (Soła Oświęcim), Sebastian Wijas (Wierna Małogoszcz), Mariusz Łyduch (BKS Bochnia), Bartosz Malinowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Rafał Gadzina (Poroniec Poronin), Łukasz Kazik (Unia Tarnów), Alan Uryga (Wisła II Kraków), Przemysław Knapik (Soła Oświęcim), Serge Nahle (Beskid Andrychów), Sylwester Tokarz (Poprad Muszyna), Piotr Zachariasz (Poprad Muszyna), Piotr Drozdowicz (Unia Tarnów), Mirosław Kalista (+1, Łysica Bodzentyn)

4 bramki - Mateusz Majcherczyk (Przebój Wolbrom), Radosław Grzesiak (Przebój Wolbrom), Michał Górecki (Dalin Myślenice), Damian Nogaj (Wisła Sandomierz), Bartłomiej Wijas (Wierna Małogoszcz), Przemysław Michalski (Wisła Sandomierz), Artur Szlęzak (Górnik Libiąż), Łukasz Mika (Nida Pińczów), Mateusz Chrobak (Poroniec Poronin), Szymon Kiwacki (Dalin Myślenice), Grzegorz Gulczyński (+1, Wisła II Kraków)

3 bramki - Wojciech Szkotak (BKS Bochnia), Paweł Mroczka (Poroniec Poronin), Radosław Mikołajek (Granat Skarżysko-Kamienna), Mateusz Lampart (Hutnik Nowa Huta), Łukasz Wierzba (Górnik Libiąż), Konrad Czapeczka (BKS Bochnia), Ernest Supierz (Wierna Małogoszcz), Dominik Kościelniak (Wisła II Kraków), Włodzimierz Kierczak (Beskid Andrychów), Marcin Trojanowski (Korona II Kielce), Danijel Klarić (Wisła II Kraków), Klaudiusz Łatkowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Bartosz Gębura (Granat Skarżysko-Kamienna), Daniel Chorab (Wisła Sandomierz), Tomasz Bisikiewicz (Nida Pińczów), Mariusz Bienias (Hutnik Nowa Huta), Bartłomiej Michalski (Granat Skarżysko-Kamienna), Hubert Laskowski (Korona II Kielce), Dawid Adamczyk (Górnik Libiąż), Jarosław Siwek (BKS Bochnia), Bartosz Jagła (+1, Hutnik Nowa Huta)Maciej Ziółek (+1, Wisła Sandomierz)Wojciech Janur (+1, Poprad Muszyna)Piotr Pawłowski (+1, Łysica Bodzentyn)

2 bramki - Hubert Drej (Nida Pińczów), Paweł Markowicz (Granat Skarżysko-Kamienna), Kamil Stawiarski (Wisła Sandomierz), Józef Piwowarczyk (Poroniec Poronin), Marek Masiuda (Przebój Wolbrom), Sławomir Jedynak (Wierna Małogoszcz), Adrian Ślęzak (Unia Tarnów), Michał Wrześniewski (Korona II Kielce), Daniel Beszczyński (Wisła Sandomierz), Sebastian Domański (Soła Oświęcim), Maciej Gurgul (Unia Tarnów), Piotr Gardynik (Łysica Bodzentyn), Karol Mojecki (Łysica Bodzentyn), Wojciech Wiśniewski (Przebój Wolbrom), Krzysztof Michalec (Przebój Wolbrom), Tobiasz Stokłosa (BKS Bochnia), Michał Jeziorski (Wierna Małogoszcz), Mateusz Gamrot (Hutnik Nowa Huta), Krzysztof Jurczak (Beskid Andrychów), Jakub Dobranowski (BKS Bochnia), Remigiusz Szywacz (Wisła II Kraków), Łukasz Jamróg (Unia Tarnów), Tomasz Ciesielski (Łysica Bodzentyn), Marek Mizia (Dalin Myślenice), Bartosz Styczyński (Granat Skarżysko-Kamienna), Dariusz Wilczak (Górnik Libiąż), Marcel Motyl (Nida Pińczów), Adam Janeczko (Soła Oświęcim), Michał Gajos (Granat Skarżysko-Kamienna), Dawid Smolarczyk (Granat Skarżysko-Kamienna), Jan Pawlak (Górnik Libiąż), Andrzej Biel (Dalin Myślenice), Sebastian Stemplewski (Soła Oświęcim), Mateusz Stanek (Hutnik Nowa Huta), Bartłomiej Gołasa (Wisła Sandomierz), Daniel Mikołajczyk (Unia Tarnów), Mariusz Merklinger (Poprad Muszyna), Maciej Żurawski (Poroniec Poronin), Maciej Gogola (Poroniec Poronin), Filip Wójcik (Unia Tarnów), Patryk Serafin (Hutnik Nowa Huta), Albert Dziubek (Korona II Kielce), Dawid Polański (Poprad Muszyna), Piotr Saratowicz (Poprad Muszyna), Piotr Paprocki (Korona II Kielce), Maciej Lichacz (Poroniec Poronin), Radosław Górka (Górnik Libiąż), Jarosław Piątkowski (Wisła Sandomierz), Dariusz Kapera (Beskid Andrychów), Przemysław Lech (+1, Wisła II Kraków)Szymon Michta (+1, Łysica Bodzentyn)

1 bramka - Jakub Jaśkiewicz (Korona II Kielce), Damian Świątek (Unia Tarnów), Konrad Skwarliński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Sebastian Turczyn (BKS Bochnia), Robert Drąg (Poroniec Poronin), Piotr Ferens (Wisła II Kraków), Patryk Banaszkiewicz (Poroniec Poronin), Konrad Kijanka (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Karol Angielski (Korona II Kielce), Zbigniew Dąbek (Poprad Muszyna), Jakub Słupski (Beskid Andrychów), Michał Zdziński (Hutnik Nowa Huta), Grzegorz Talaga (Soła Oświęcim), Jakub Stachura (Wierna Małogoszcz), Piotr Górecki (BKS Bochnia), Szymon Adamaski (Unia Tarnów), Paweł Kiełbasa (Łysica Bodzentyn), Paweł Szczepanik (Poprad Muszyna), Marek Basąg (Granat Skarżysko-Kamienna), Szymon Adamski (Unia Tarnów), Nikodem Kołodziej (Poprad Muszyna), Grzegorz Zimoląg (Wisła Sandomierz), Dariusz Kozubek (Łysica Bodzentyn), Dawid Żak (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Radosław Szmalec (Korona II Kielce), Patryk Kiczyński (Przebój Wolbrom), Marcin Szymoniak (Przebój Wolbrom), Adrian Stanek (Soła Oświęcim)Bartłomiej Jasiński (Soła Oświęcim), Damian Lepiarz (Dalin Myślenice), Kamil Wróbel (Unia Tarnów), Jakub Szlosek (Beskid Andrychów), Piotr Rogala (Korona II Kielce), Radosław Kardas (Łysica Bodzentyn), Sławomir Matras (Unia Tarnów), Karol Gruszka (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Józef Zasadni (Poroniec Poronin), Bolesław Wesołowski (Poroniec Poronin), Maciej Korzym (Korona II Kielce), Rafał Pydych (Wisła Sandomierz), Tomasz Foksa (Wierna Małogoszcz), Mateusz Zacharski (Nida Pińczów), Damian Chrzanowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Jakub Mordec (Wisła II Kraków), Sebastian Kocój (Wisła Sandomierz), Bartłomiej Strzębski (Wierna Małogoszcz), Kacper Orłowski (Hutnik Nowa Huta), Roger Radliński (Unia Tarnów), Dawid Dynarek (Soła Oświęcim), Maciej Załęcki (Korona II Kielce), Krzysztof Trela (Łysica Bodzentyn), Paweł Sawczuk (Przebój Wolbrom), Przemysław Ryński (Granat Skarżysko-Kamienna), Kyrylo Petrov (Korona II Kielce), Michał Wrześniewski (Korona II Kielce), Michał Szewczyk (Wisła II Kraków), Damian Patyk (Górnik Libiąż), Szymon Tokarz (Dalin Myślenice), Paweł Łuszcz (Nida Pińczów), Łukasz Rechowicz (Nida Pińczów), Piotr Rajca (Nida Pińczów), Michał Czekaj (Wisła II Kraków), Tomasz Kita (Wierna Małogoszcz), Łukasz Szymoniak (Łysica Bodzentyn), Rafał Skrzypek (Soła Oświęcim), Fabian Burdenski (Wisła II Kraków), Paweł Węgrzyn (Unia Tarnów), Szczepan Krzeszowski (Wierna Małogoszcz), Artur Karasek (Nida Pińczów), Artur Czarnik (Soła Oświęcim), Rafał Boguski (Wisła II Kraków), Jakub Bartosz (Wisła II Kraków), Igor Szopa (Soła Oświęcim), Kamil Pawlak (Unia Tarnów), Mateusz Mąka (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krystian Lewicki (BKS Bochnia), Damian Ałdaś (Korona II Kielce), Łukasz Górski (Dalin Myślenice), Erwin Nowik (Wisła Sandomierz), Mariusz Kukiełka (Wisła Sandomierz), Marcin Sudy (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Sebastian Chojnowski (Górnik Libiąż), Łukasz Ząbek (Soła Oświęcim), Marcin Folwarski (Poroniec Poronin), Marcin Grunt (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jarosław Pacholarz (Wisła Sandomierz), Vanja Marković (Korona II Kielce), Arkadiusz Czerwiński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Fortuna (Łysica Bodzentyn), Patryk Szczygieł (Nida Pińczów), Krzysztof Iwanicki (Poprad Muszyna), Jakub Majka (BKS Bochnia), Michał Wojtan (Dalin Myślenice), Artur Lenartowski (Korona II Kielce), Krystian Szambelan (Poprad Muszyna), Piotr Wajda (Dalin Myślenice), Piotr Duda (Granat Skarżysko-Kamienna), Rafał Wasyl (+1, BKS Bochnia)Konrad Furtak (+1, Wisła II Kraków)Bartłomiej Piszczek (+1, Poroniec Poronin)

Autor: Michał Woźny

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimPniówek Pawłowice Śląskie
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
2017-07-22, 11:00:00
Boisko w Zaborzu
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Soła Oświęcim 7:4 Śląsk Świętochłowice
Bytomski Sport Polonia Bytom 1:1 Soła Oświęcim
Soła Oświęcim 1:0 Rozwój Katowice
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie