Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice 2:2
  • Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 1:2
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 2:2
  • Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 3:0
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm 0:0
  • Resovia Rzeszów - Soła Oświęcim 1:2
  • Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce 3:0
  • Unia Tarnów - JKS 1909 Jarosław 3:2
  • Motor Lublin - MKS Trzebinia 5:0
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. StafBran 60
2. pstrag11 55
3. maciacho1 53
4. DarekA828 49
5. Nathan1500 43
6. blady76 40
7. kustosz1919 38
8. sPLinteX 35
9. bula1919 29

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 354, wczoraj: 661
ogółem: 6 873 003

statystyki szczegółowe

Sparingi III ligi

10 lipca 2013 r. (środa)
Beskid Andrychów – BKS Stal Bielsko-Biała 1:2

13 lipca 2013 r. (sobota)
Granat Skarżysko-Kamienna – GKS Tychy 0:4 (0:2)
Poroniec Poronin – Okocimski Brzesko 0:2 (0:2)
Janina Libiąż – Górnik Wesoła 0:3
Beskid Andrychów – MKS Trzebinia-Siersza 4:1 (1:1)
Hutnik Nowa Huta – LKS Czaniec 0:5
Unia Tarnów – Stal Mielec 2:3 (1:0)

17 lipca 2013 r. (środa)
Nida Pińczów – LKS Georyt Łagów 2:2 (2:2)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Pogoń Staszów 1:1 (0:1)
Wierna Małogoszcz – Lubrzanka Kajetanów 1:1 (1:1)
Korona II Kielce – Granat Skarżysko-Kamienna 3:3 (2:2)
Poroniec Poronin – Puszcza Niepołomice 1:5 (0:3)
Janina Libiąż – Szczakowianka Jaworzno 0:2
Hutnik Nowa Huta – Zagłębie Sosnowiec 0:4 (0:2)
Unia Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska 0:1 (0:0)

18 lipca 2013 r. (czwartek)
Wisła Sandomierz – Siarka Tarnobrzeg 4:2 (2:1)
Łysica Bodzentyn – KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 6:2 (2:2)
Bocheński KS – Polan Żabno 4:2

19 lipca 2013 r. (piątek)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Alit Ożarów 3:0 (3:0)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Lubrzanka Kajetanów 3:0 (1:0)
Beskid Andrychów – LKS Czaniec 0:2 (0:1)

20 lipca 2013 r. (sobota)
Nida Pińczów – Wierna Małogoszcz 2:4 (0:1)
Łysica Bodzentyn – Szydłowianka Szydłowiec 6:1 (3:0)
Wisła II Kraków – Stal Rzeszów 2:2 (0:1)
Poroniec Poronin – Garbarnia Kraków 2:2 (0:2)
Janina Libiąż – Skra Częstochowa 0:0
Janina Libiąż – MKS Lędziny 5:1
Dalin Myślenice – Raba Dobczyce 2:0
Bocheński KS – Wolania Wola Rzędzińska 2:5 (1:1)
Beskid Andrychów – Limanovia Limanowa 1:3 (1:2)
Przebój Wolbrom – MKS Trzebinia-Siersza 5:1
Hutnik Nowa Huta – Orzeł Piaski Wielkie 3:2
Poprad Muszyna – Unia Tarnów 3:3 (1:2)
Korona II Kielce – Stal Mielec 1:4 (1:3)

22 lipca 2013 r. (poniedziałek)
Granat Skarżysko-Kamienna – Szydłowianka Szydłowiec 3:2  (2:1)

23 lipca 2013 r. (wtorek)
Nida Pińczów – Skała Tumlin 3:1 (0:1)
Wisła Sandomierz – Sokół Nisko 5:1 (3:0)

24 lipca 2013 r. (środa)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Anoopol 3:1 (1:2)
Poprad Muszyna – Wierna Małogoszcz 1:2 (1:1)
Wisła Sandomierz – Pogoń Staszów 3:1 (0:1)
Łysica Bodzentyn – Broń Radom 1:4 (0:2)
Wisła II Kraków – Michałowianka Michałowice 3:2
Poroniec Poronin – Halniak Maków Podhalański 2:0 (1:0)
Dalin Myślenice – Cracovia II Kraków 2:1
Przebój Wolbrom – Jutrzenka Giebułtów 5:0 (3:0)
Unia Tarnów – Resovia Rzeszów 1:2 (0:1)

25 lipca 2013 r. (czwartek)
Granat Skarżysko-Kamienna – Hapoel Jerozolima 2:2 (2:1)

26 lipca 2013 r. (piątek)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Szydłowianka Szydłowiec 2:3 (2:3)
Dalin Myślenice – Iskra Klecza Dolna 0:4

27 lipca 2013 r. (sobota)
Nida Pińczów – Czarni Połaniec 1:2
Wierna Małogoszcz – Wolski Lubań Maniowy 3:1 (1:0)
Wisła Sandomierz – Stal Kraśnik 3:4
Granat Skarżysko-Kamienna – Olimpia-Pogoń Staszów 7:0 (3:0)
Łysica Bodzentyn – Wisła Anoopol 9:2 (3:1)
Poroniec Poronin – Polonia Poraj 5:1 (1:0)
Janina Libiąż – Iskra Pszczyna 2:2
Janina Libiąż – Górnik Piaski 2:3
Bocheński KS – LKS Nowa Jastrząbka 3:2 (1:0)
Beskid Andrychów – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:3 (1:2)
Przebój Wolbrom – Cracovia II Kraków 3:0 (1:0)
Hutnik Nowa Huta - Ferencvaros II Budapeszt 1:2 (1:0)
Poprad Muszyna – KS Tymbark 3:2 (0:1)
Korona II Kielce – Mazur Karczew 1:3 (0:1)

30 lipca 2013 r. (wtorek)
Stal Stalowa Wola – Wisła Sandomierz

31 lipca 2013 r. (środa)
Nida Pińczów – Naprzód Jędrzejów
KSZO 1029 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Łysica Bodzentyn – Pogoń Staszów
Poroniec Poronin – Iskra Klecza Dolna
Janina Libiąż – Piast Wołowice
Hutnik Nowa Huta – KS Tymbark
Unia Tarnów – Orlicz Suchedniów

2 sierpnia 2013 r. (piątek)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Skała Tumlin

3 sierpnia 2013 r. (sobota)
Nida Pińczow – Unia Sędziszów
Wierna Małogoszcz – Czarni Połaniec
Poroniec Poronin – Poprad Muszyna
Janina Libiąż – Unia Oświęcim
Przebój Wolbrom – Wisła II Kraków
Hutnik Nowa Huta – Polonia Łaziska Górne
Hutnik Nowa Huta – Rylovia Rylowa
Unia Tarnów – KS Tymbark

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Soła OświęcimMotor Lublin
Soła Oświęcim   Motor Lublin
2017-09-30, 16:00:00

Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2A

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
MKS Trzebinia - Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik
Stal Rzeszów - JKS 1909 Jarosław
Soła Oświęcim - Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice - Resovia Rzeszów
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice - Podlasie Biała Podlaska

Ostatnie spotkanie

Resovia RzeszówSoła Oświęcim
Resovia Rzeszów 1:2 Soła Oświęcim
2017-09-23, 16:00:00
Stadion w Rzeszowie, ul. Wyspiańskiego 22
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Podlasie Biała Podlaska 2:2 Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ 1:2 Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski 2:2 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 3:0 Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0 Chełmianka Chełm
Resovia Rzeszów 1:2 Soła Oświęcim
Karpaty Krosno 3:0 Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów 3:2 JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin 5:0 MKS Trzebinia