Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 5:1
  • Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszów 1:3
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 1:1
  • Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1:1
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów 4:1
  • Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS 1909 Jarosław 2:3
  • Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce 3:2
  • Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia 2:0
  • Wiślanie Jaśkowice - Soła Oświęcim 2:0
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. DarekA828 208
2. pstrag11 181
3. Nathan1500 176
4. maciacho1 172
5. StafBran 150
6. kustosz1919 133
7. blady76 106
8. sPLinteX 86
9. bula1919 73

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 601, wczoraj: 422
ogółem: 7 054 072

statystyki szczegółowe

Sparingi III ligi

10 lipca 2013 r. (środa)
Beskid Andrychów – BKS Stal Bielsko-Biała 1:2

13 lipca 2013 r. (sobota)
Granat Skarżysko-Kamienna – GKS Tychy 0:4 (0:2)
Poroniec Poronin – Okocimski Brzesko 0:2 (0:2)
Janina Libiąż – Górnik Wesoła 0:3
Beskid Andrychów – MKS Trzebinia-Siersza 4:1 (1:1)
Hutnik Nowa Huta – LKS Czaniec 0:5
Unia Tarnów – Stal Mielec 2:3 (1:0)

17 lipca 2013 r. (środa)
Nida Pińczów – LKS Georyt Łagów 2:2 (2:2)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Pogoń Staszów 1:1 (0:1)
Wierna Małogoszcz – Lubrzanka Kajetanów 1:1 (1:1)
Korona II Kielce – Granat Skarżysko-Kamienna 3:3 (2:2)
Poroniec Poronin – Puszcza Niepołomice 1:5 (0:3)
Janina Libiąż – Szczakowianka Jaworzno 0:2
Hutnik Nowa Huta – Zagłębie Sosnowiec 0:4 (0:2)
Unia Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska 0:1 (0:0)

18 lipca 2013 r. (czwartek)
Wisła Sandomierz – Siarka Tarnobrzeg 4:2 (2:1)
Łysica Bodzentyn – KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 6:2 (2:2)
Bocheński KS – Polan Żabno 4:2

19 lipca 2013 r. (piątek)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Alit Ożarów 3:0 (3:0)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Lubrzanka Kajetanów 3:0 (1:0)
Beskid Andrychów – LKS Czaniec 0:2 (0:1)

20 lipca 2013 r. (sobota)
Nida Pińczów – Wierna Małogoszcz 2:4 (0:1)
Łysica Bodzentyn – Szydłowianka Szydłowiec 6:1 (3:0)
Wisła II Kraków – Stal Rzeszów 2:2 (0:1)
Poroniec Poronin – Garbarnia Kraków 2:2 (0:2)
Janina Libiąż – Skra Częstochowa 0:0
Janina Libiąż – MKS Lędziny 5:1
Dalin Myślenice – Raba Dobczyce 2:0
Bocheński KS – Wolania Wola Rzędzińska 2:5 (1:1)
Beskid Andrychów – Limanovia Limanowa 1:3 (1:2)
Przebój Wolbrom – MKS Trzebinia-Siersza 5:1
Hutnik Nowa Huta – Orzeł Piaski Wielkie 3:2
Poprad Muszyna – Unia Tarnów 3:3 (1:2)
Korona II Kielce – Stal Mielec 1:4 (1:3)

22 lipca 2013 r. (poniedziałek)
Granat Skarżysko-Kamienna – Szydłowianka Szydłowiec 3:2  (2:1)

23 lipca 2013 r. (wtorek)
Nida Pińczów – Skała Tumlin 3:1 (0:1)
Wisła Sandomierz – Sokół Nisko 5:1 (3:0)

24 lipca 2013 r. (środa)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Anoopol 3:1 (1:2)
Poprad Muszyna – Wierna Małogoszcz 1:2 (1:1)
Wisła Sandomierz – Pogoń Staszów 3:1 (0:1)
Łysica Bodzentyn – Broń Radom 1:4 (0:2)
Wisła II Kraków – Michałowianka Michałowice 3:2
Poroniec Poronin – Halniak Maków Podhalański 2:0 (1:0)
Dalin Myślenice – Cracovia II Kraków 2:1
Przebój Wolbrom – Jutrzenka Giebułtów 5:0 (3:0)
Unia Tarnów – Resovia Rzeszów 1:2 (0:1)

25 lipca 2013 r. (czwartek)
Granat Skarżysko-Kamienna – Hapoel Jerozolima 2:2 (2:1)

26 lipca 2013 r. (piątek)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Szydłowianka Szydłowiec 2:3 (2:3)
Dalin Myślenice – Iskra Klecza Dolna 0:4

27 lipca 2013 r. (sobota)
Nida Pińczów – Czarni Połaniec 1:2
Wierna Małogoszcz – Wolski Lubań Maniowy 3:1 (1:0)
Wisła Sandomierz – Stal Kraśnik 3:4
Granat Skarżysko-Kamienna – Olimpia-Pogoń Staszów 7:0 (3:0)
Łysica Bodzentyn – Wisła Anoopol 9:2 (3:1)
Poroniec Poronin – Polonia Poraj 5:1 (1:0)
Janina Libiąż – Iskra Pszczyna 2:2
Janina Libiąż – Górnik Piaski 2:3
Bocheński KS – LKS Nowa Jastrząbka 3:2 (1:0)
Beskid Andrychów – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:3 (1:2)
Przebój Wolbrom – Cracovia II Kraków 3:0 (1:0)
Hutnik Nowa Huta - Ferencvaros II Budapeszt 1:2 (1:0)
Poprad Muszyna – KS Tymbark 3:2 (0:1)
Korona II Kielce – Mazur Karczew 1:3 (0:1)

30 lipca 2013 r. (wtorek)
Stal Stalowa Wola – Wisła Sandomierz

31 lipca 2013 r. (środa)
Nida Pińczów – Naprzód Jędrzejów
KSZO 1029 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Łysica Bodzentyn – Pogoń Staszów
Poroniec Poronin – Iskra Klecza Dolna
Janina Libiąż – Piast Wołowice
Hutnik Nowa Huta – KS Tymbark
Unia Tarnów – Orlicz Suchedniów

2 sierpnia 2013 r. (piątek)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Skała Tumlin

3 sierpnia 2013 r. (sobota)
Nida Pińczow – Unia Sędziszów
Wierna Małogoszcz – Czarni Połaniec
Poroniec Poronin – Poprad Muszyna
Janina Libiąż – Unia Oświęcim
Przebój Wolbrom – Wisła II Kraków
Hutnik Nowa Huta – Polonia Łaziska Górne
Hutnik Nowa Huta – Rylovia Rylowa
Unia Tarnów – KS Tymbark

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Ostatnie spotkanie

Wiślanie JaśkowiceSoła Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice 2:0 Soła Oświęcim
2018-06-16, 17:00:00
Stadion Miejski w Skawinie, ul. Mickiewicza 27
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Stal Rzeszów 5:1 Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ 1:3 Resovia Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 Motor Lublin
Avia Świdnik 1:1 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 4:1 Unia Tarnów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2:3 JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm 3:2 Spartakus Daleszyce
Wisła Sandomierz 2:0 MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice 2:0 Soła Oświęcim