Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Soła Oświęcim - Śląsk Świętochłowice 7:4
  • Bytomski Sport Polonia Bytom - Soła Oświęcim 1:1
  • Soła Oświęcim - Rozwój Katowice 1:0
  • Soła Oświęcim - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maciacho1 1
2. StafBran 1
3. sPLinteX 1
4. bula1919 0

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 487, wczoraj: 584
ogółem: 6 826 158

statystyki szczegółowe

Sezon 2006/07

 Klasa A - Oświęcim



1. Zgoda Malec2653165554-35













2. LKS Skidziń2653165549-27













3. Brzezina Osiek2649147548-28













4. Unia Oświęcim2648146648-24













5. KS Chełmek2647138555-27













6. LKS Jawiszowice2645136751-29













7. Strumień Polanka Wielka26391231149-48













8. Soła Oświęcim263699838-33













9. Zaborzanka Zaborze2632881031-40













10. LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)2630791036-40













11. LKS Przecieszyn2626751445-60













12. Strażak Rajsko26234111129-48













13. Sygnał Włosienica2612261825-70













14. LKS Palczowice268222225-74













 




Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Unia Oświęcim 3-0 Strażak Rajsko
Brzezina Osiek 0-3 LKS Jawiszowice
(wo)
zbyt dużo zmian w drużynie gospodarzy - na boisku 0-0
Zgoda Malec 4-0 Sygnał Włosienica
KS Chełmek 2-2 LKS Przecieszyn
Soła Oświęcim 4-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Strumień Polanka Wielka 3-1 Zaborzanka Zaborze
LKS Palczowice 2-3 LKS Skidziń

 Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-3 Strumień Polanka Wielka
LKS Przecieszyn 3-1 Soła Oświęcim
Sygnał Włosienica 0-2 KS Chełmek
LKS Jawiszowice 2-0 Zgoda Malec
Strażak Rajsko 1-1 Brzezina Osiek
LKS Skidziń 1-1 Unia Oświęcim
Zaborzanka Zaborze 2-0 LKS Palczowice

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Unia Oświęcim 3-0 LKS Palczowice
Brzezina Osiek 1-2 LKS Skidziń
Zgoda Malec 2-2 Strażak Rajsko
KS Chełmek 2-2 LKS Jawiszowice
Soła Oświęcim 6-0 Sygnał Włosienica
Strumień Polanka Wielka 2-4 LKS Przecieszyn
Zaborzanka Zaborze 2-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

LKS Palczowice 0-3 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Przecieszyn 4-2 Zaborzanka Zaborze
Sygnał Włosienica 2-2 Strumień Polanka Wielka
LKS Jawiszowice 1-1 Soła Oświęcim
Strażak Rajsko 2-2 KS Chełmek
LKS Skidziń 3-2 Zgoda Malec
Unia Oświęcim 2-0 Brzezina Osiek

Kolejka 5 - 2-3 września

Brzezina Osiek 2-0 LKS Palczowice
Zgoda Malec 2-0 Unia Oświęcim
KS Chełmek 2-1 LKS Skidziń
Soła Oświęcim 0-0 Strażak Rajsko
Strumień Polanka Wielka 1-0 LKS Jawiszowice
Zaborzanka Zaborze 2-1 Sygnał Włosienica
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-3 LKS Przecieszyn

Kolejka 6 - 9-10 września

LKS Palczowice 4-2 LKS Przecieszyn
Sygnał Włosienica 0-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Jawiszowice 2-0 Zaborzanka Zaborze
Strażak Rajsko 0-1 Strumień Polanka Wielka
LKS Skidziń 3-1 Soła Oświęcim
Unia Oświęcim 1-0 KS Chełmek
Brzezina Osiek 1-1 Zgoda Malec

 Kolejka 7 - 16-17 września

Zgoda Malec 5-4 LKS Palczowice
KS Chełmek 1-2 Brzezina Osiek
Soła Oświęcim 0-0 Unia Oświęcim
Strumień Polanka Wielka 2-3 LKS Skidziń
Zaborzanka Zaborze 0-0 Strażak Rajsko
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-0 LKS Jawiszowice
LKS Przecieszyn 3-0 Sygnał Włosienica

Kolejka 8 - 23-24 września

LKS Palczowice 5-0 Sygnał Włosienica
LKS Jawiszowice 3-1 LKS Przecieszyn
Strażak Rajsko 3-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Skidziń 2-1 Zaborzanka Zaborze
Unia Oświęcim 2-0 Strumień Polanka Wielka 27 września
Brzezina Osiek 2-1 Soła Oświęcim
Zgoda Malec 1-0 KS Chełmek

Kolejka 9 - 30 września-1 października

KS Chełmek 5-0 LKS Palczowice
Soła Oświęcim 1-2 Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka 1-0 Brzezina Osiek
Zaborzanka Zaborze 2-3 Unia Oświęcim
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-2 LKS Skidziń
LKS Przecieszyn 1-1 Strażak Rajsko
Sygnał Włosienica 2-4 LKS Jawiszowice

Kolejka 10 - 7-8 października

LKS Palczowice 0-3 LKS Jawiszowice
Strażak Rajsko 1-1 Sygnał Włosienica
LKS Skidziń 5-2 LKS Przecieszyn
Unia Oświęcim 0-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Brzezina Osiek 3-1 Zaborzanka Zaborze
Zgoda Malec 5-2 Strumień Polanka Wielka
KS Chełmek 3-0 Soła Oświęcim

Kolejka 11 - 14-15 października

Soła Oświęcim 3-1 LKS Palczowice
Strumień Polanka Wielka 1-2 KS Chełmek
Zaborzanka Zaborze 2-2 Zgoda Malec
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-0 Brzezina Osiek
LKS Przecieszyn 2-1 Unia Oświęcim
Sygnał Włosienica 0-3 LKS Skidziń
LKS Jawiszowice 4-0 Strażak Rajsko

Kolejka 12 - 21-22 października

LKS Palczowice 1-2 Strażak Rajsko
LKS Skidziń 1-0 LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim 3-0 Sygnał Włosienica
Brzezina Osiek 1-0 LKS Przecieszyn 21 października
Zgoda Malec 2-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
KS Chełmek 0-0 Zaborzanka Zaborze
Soła Oświęcim 1-1 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 13 - 28-29 października

Strumień Polanka Wielka 5-1 LKS Palczowice
Zaborzanka Zaborze 2-1 Soła Oświęcim
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-1 KS Chełmek
LKS Przecieszyn 1-2 Zgoda Malec
Sygnał Włosienica 1-3 Brzezina Osiek
LKS Jawiszowice 3-2 Unia Oświęcim
Strażak Rajsko 1-4 LKS Skidziń

Kolejka 14 - 4-5 listopada

LKS Skidziń 3-0 LKS Palczowice
(wo)
nie odbył się - drużyna gości nie dojechała na mecz
Strażak Rajsko 2-2 Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice 1-1 Brzezina Osiek
Sygnał Włosienica 1-2 Zgoda Malec
LKS Przecieszyn 3-5 KS Chełmek
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 Soła Oświęcim 7 kwietnia
Zaborzanka Zaborze 1-4 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 15 - 15 kwietnia

LKS Palczowice 0-1 Zaborzanka Zaborze
Strumień Polanka Wielka 2-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Soła Oświęcim 2-0 LKS Przecieszyn
KS Chełmek 3-1 Sygnał Włosienica
Zgoda Malec 1-3 LKS Jawiszowice
Brzezina Osiek 3-0 Strażak Rajsko
Unia Oświęcim 1-2 LKS Skidziń

Kolejka 16 - 22 kwietnia

LKS Palczowice 0-3 Unia Oświęcim
LKS Skidziń 0-1 Brzezina Osiek
Strażak Rajsko 2-1 Zgoda Malec
LKS Jawiszowice 1-2 KS Chełmek
Sygnał Włosienica 1-1 Soła Oświęcim
LKS Przecieszyn 2-4 Strumień Polanka Wielka
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 Zaborzanka Zaborze

Kolejka 17 - 29 kwietnia

LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 LKS Palczowice
Zaborzanka Zaborze 1-1 LKS Przecieszyn
Strumień Polanka Wielka 3-2 Sygnał Włosienica
Soła Oświęcim 2-1 LKS Jawiszowice
KS Chełmek 2-0 Strażak Rajsko
Zgoda Malec 2-1 LKS Skidziń
Brzezina Osiek 2-0 Unia Oświęcim

Kolejka 18 - 3 maja

LKS Palczowice 0-3 Brzezina Osiek
Unia Oświęcim 1-0 Zgoda Malec
LKS Skidziń 1-2 KS Chełmek
Strażak Rajsko 1-1 Soła Oświęcim
LKS Jawiszowice 1-2 Strumień Polanka Wielka
Sygnał Włosienica 0-0 Zaborzanka Zaborze
LKS Przecieszyn 0-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)

Kolejka 19 - 6 maja

LKS Przecieszyn 2-1 LKS Palczowice
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-1 Sygnał Włosienica
Zaborzanka Zaborze 4-3 LKS Jawiszowice
Strumień Polanka Wielka 2-2 Strażak Rajsko
Soła Oświęcim 1-0 LKS Skidziń
KS Chełmek 1-1 Unia Oświęcim
Zgoda Malec 2-2 Brzezina Osiek

Kolejka 20 - 13 maja

LKS Palczowice 0-2 Zgoda Malec
Brzezina Osiek 2-2 KS Chełmek
Unia Oświęcim 4-3 Soła Oświęcim
LKS Skidziń 2-0 Strumień Polanka Wielka
Strażak Rajsko 1-4 Zaborzanka Zaborze
LKS Jawiszowice 6-3 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Sygnał Włosienica 6-4 LKS Przecieszyn

Kolejka 21 - 20 maja

Sygnał Włosienica 2-2 LKS Palczowice
LKS Przecieszyn 1-0 LKS Jawiszowice
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-1 Strażak Rajsko
Zaborzanka Zaborze 0-0 LKS Skidziń
Strumień Polanka Wielka 1-4 Unia Oświęcim
Soła Oświęcim 2-2 Brzezina Osiek
KS Chełmek 2-2 Zgoda Malec

Kolejka 22 - 27 maja

LKS Palczowice 0-9 KS Chełmek
Zgoda Malec 2-1 Soła Oświęcim
Brzezina Osiek 2-1 Strumień Polanka Wielka
Unia Oświęcim 3-0 Zaborzanka Zaborze
LKS Skidziń 2-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Strażak Rajsko 1-1 LKS Przecieszyn
LKS Jawiszowice 1-0 Sygnał Włosienica

Kolejka 23 - 3 czerwca

LKS Jawiszowice 3-0 LKS Palczowice
Sygnał Włosienica 1-0 Strażak Rajsko
LKS Przecieszyn 0-1 LKS Skidziń
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-0 Unia Oświęcim
Zaborzanka Zaborze 2-1 Brzezina Osiek
Strumień Polanka Wielka 2-3 Zgoda Malec
Soła Oświęcim 1-0 KS Chełmek

Kolejka 24 - 10 czerwca

LKS Palczowice 0-1 Soła Oświęcim
KS Chełmek 3-1 Strumień Polanka Wielka
Zgoda Malec 2-0 Zaborzanka Zaborze
Brzezina Osiek 3-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Unia Oświęcim 4-1 LKS Przecieszyn
LKS Skidziń 1-1 Sygnał Włosienica
Strażak Rajsko 1-2 LKS Jawiszowice

Kolejka 25 - 17 czerwca

Strażak Rajsko 4-2 LKS Palczowice
LKS Jawiszowice 1-1 LKS Skidziń
Sygnał Włosienica 0-3 Unia Oświęcim
LKS Przecieszyn 1-3 Brzezina Osiek
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-2 Zgoda Malec
Zaborzanka Zaborze 0-2 KS Chełmek
Strumień Polanka Wielka 1-2 Soła Oświęcim

Kolejka 26 - 24 czerwca

LKS Palczowice 1-2 Strumień Polanka Wielka
Soła Oświęcim 0-0 Zaborzanka Zaborze
KS Chełmek 0-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zgoda Malec 3-1 LKS Przecieszyn
Brzezina Osiek 7-2 Sygnał Włosienica
Unia Oświęcim 1-1 LKS Jawiszowice
LKS Skidziń 2-1 Strażak Rajsko

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimPniówek Pawłowice Śląskie
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
2017-07-22, 11:00:00
Boisko w Zaborzu
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Soła Oświęcim 7:4 Śląsk Świętochłowice
Bytomski Sport Polonia Bytom 1:1 Soła Oświęcim
Soła Oświęcim 1:0 Rozwój Katowice
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie