Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 0:0
  • Resovia Rzeszów - Podhale Nowy Targ 0:1
  • Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:1
  • Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
  • JKS 1909 Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:4
  • MKS Trzebinia - Wisła Sandomierz 2:0
  • Soła Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice 1:2
  • Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
  • Spartakus Daleszyce - Chełmianka Chełm 0:2
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. DarekA828 105
2. pstrag11 103
3. Nathan1500 100
4. maciacho1 99
5. StafBran 95
6. blady76 84
7. kustosz1919 75
8. sPLinteX 66
9. bula1919 43

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 379, wczoraj: 488
ogółem: 6 919 159

statystyki szczegółowe

Sezon 2005/06

 Klasa A - Oświęcim



1. Niwa Nowa Wieś2655174557-22













2. Brzezina Osiek2650148439-27













3. Unia Oświęcim2650155645-24













4. KS Chełmek2650155663-39













5. Zgoda Malec2645143937-30













6. LKS Skidziń2643134946-37













7. Soła Oświęcim2643134954-45













8. Strumień Polanka Wielka26351051155-49













9. LKS Jawiszowice2627761333-49













10. LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)2626681233-47













11. Zaborzanka Zaborze2623721734-50













12. Sygnał Włosienica2622641633-65













13. Strażak Rajsko2621561533-54













14. Zatorzanka Zator2621561524-48













 




Kolejka 1 - 14 sierpnia

LKS Skidziń 4-2 Zaborzanka Zaborze
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 Zatorzanka Zator
Strumień Polanka Wielka 5-1 Soła Oświęcim
LKS Jawiszowice 2-1 Strażak Rajsko
Niwa Nowa Wieś 5-0 Sygnał Włosienica
KS Chełmek 2-4 Zgoda Malec
Unia Oświęcim 1-2 Brzezina Osiek

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Zaborzanka Zaborze 0-3 Unia Oświęcim
Brzezina Osiek 2-1 KS Chełmek
Zgoda Malec 0-2 Niwa Nowa Wieś
Sygnał Włosienica 0-3 LKS Jawiszowice
Strażak Rajsko 1-1 Strumień Polanka Wielka
Soła Oświęcim 3-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zatorzanka Zator 0-2 LKS Skidziń

Kolejka 3 - 28 sierpnia

LKS Skidziń 5-1 Soła Oświęcim
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-2 Strażak Rajsko
Strumień Polanka Wielka 3-1 Sygnał Włosienica
LKS Jawiszowice 4-2 Zgoda Malec
Niwa Nowa Wieś 3-2 Brzezina Osiek
KS Chełmek 1-2 Unia Oświęcim
Zaborzanka Zaborze 1-2 Zatorzanka Zator

Kolejka 4 - 4 września

Brzezina Osiek 1-1 LKS Jawiszowice
Zgoda Malec 3-2 Strumień Polanka Wielka
Sygnał Włosienica 1-4 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Strażak Rajsko 1-1 LKS Skidziń
Soła Oświęcim 2-1 Zaborzanka Zaborze
KS Chełmek 4-2 Niwa Nowa Wieś
Unia Oświęcim 1-2 Zatorzanka Zator
lub w Zatorze

Kolejka 5 - 11 września

LKS Skidziń 3-2 Sygnał Włosienica
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-1 Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka 3-1 Brzezina Osiek
Niwa Nowa Wieś 0-1 Unia Oświęcim
Zatorzanka Zator 0-3 Soła Oświęcim
LKS Jawiszowice 1-1 KS Chełmek
Zaborzanka Zaborze 1-2 Strażak Rajsko

Kolejka 6 - 18 września

Brzezina Osiek 3-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zgoda Malec 0-1 LKS Skidziń
Sygnał Włosienica 4-3 Zaborzanka Zaborze
Unia Oświęcim 0-0 Soła Oświęcim
Strażak Rajsko 3-3 Zatorzanka Zator
KS Chełmek 3-0 Strumień Polanka Wielka
Niwa Nowa Wieś 1-0 LKS Jawiszowice

Kolejka 7 - 25 września

LKS Jawiszowice 0-0 Unia Oświęcim
LKS Skidziń 5-1 Brzezina Osiek
Zatorzanka Zator 0-1 Sygnał Włosienica
Soła Oświęcim 3-0 Strażak Rajsko
Strumień Polanka Wielka 0-6 Niwa Nowa Wieś
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-4 KS Chełmek
Zaborzanka Zaborze 1-2 Zgoda Malec

Kolejka 8 - 2 października

Brzezina Osiek 3-2 Zaborzanka Zaborze
Sygnał Włosienica 1-3 Soła Oświęcim
Zgoda Malec 2-1 Zatorzanka Zator
KS Chełmek 2-2 LKS Skidziń
Niwa Nowa Wieś 2-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Jawiszowice 2-8 Strumień Polanka Wielka
Unia Oświęcim 0-0 Strażak Rajsko

Kolejka 9 - 9 października

Zaborzanka Zaborze 1-3 KS Chełmek
Strumień Polanka Wielka 0-1 Unia Oświęcim
Zatorzanka Zator 0-0 Brzezina Osiek
Soła Oświęcim 2-1 Zgoda Malec
Strażak Rajsko 3-2 Sygnał Włosienica
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-0 LKS Jawiszowice
LKS Skidziń 0-4 Niwa Nowa Wieś

Kolejka 10 - 16 października

KS Chełmek 3-2 Zatorzanka Zator
Unia Oświęcim 4-0 Sygnał Włosienica
Niwa Nowa Wieś 2-0 Zaborzanka Zaborze
Zgoda Malec 1-0 Strażak Rajsko
Brzezina Osiek 3-1 Soła Oświęcim
LKS Jawiszowice 2-1 LKS Skidziń
Strumień Polanka Wielka 8-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)

Kolejka 11 - 23 października

LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-2 Unia Oświęcim
Zaborzanka Zaborze 3-0 LKS Jawiszowice
Soła Oświęcim 3-3 KS Chełmek
Zatorzanka Zator 1-1 Niwa Nowa Wieś
Strażak Rajsko 0-0 Brzezina Osiek
Sygnał Włosienica 0-4 Zgoda Malec
LKS Skidziń 2-1 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 12 - 30 października

LKS Jawiszowice 2-2 Zatorzanka Zator
Niwa Nowa Wieś 7-2 Soła Oświęcim
KS Chełmek 5-0 Strażak Rajsko
Strumień Polanka Wielka 4-0 Zaborzanka Zaborze
Brzezina Osiek 0-2 Sygnał Włosienica
Unia Oświęcim 2-0 Zgoda Malec
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 LKS Skidziń

Kolejka 13 - 6 listopada

Zaborzanka Zaborze 0-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Sygnał Włosienica 1-3 KS Chełmek
Strażak Rajsko 1-2 Niwa Nowa Wieś
Soła Oświęcim 2-3 LKS Jawiszowice
Zatorzanka Zator 0-1 Strumień Polanka Wielka
LKS Skidziń 1-0 Unia Oświęcim
Zgoda Malec 1-1 Brzezina Osiek

Kolejka 14 - 3 maja

Zaborzanka Zaborze 2-1 LKS Skidziń
Zatorzanka Zator 0-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Soła Oświęcim 1-2 Strumień Polanka Wielka
Strażak Rajsko 3-4 LKS Jawiszowice
Sygnał Włosienica 0-1 Niwa Nowa Wieś
Zgoda Malec 1-2 KS Chełmek
Brzezina Osiek 2-1 Unia Oświęcim

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Unia Oświęcim 3-0 Zaborzanka Zaborze
KS Chełmek 1-1 Brzezina Osiek
Niwa Nowa Wieś 1-0 Zgoda Malec
LKS Jawiszowice 0-2 Sygnał Włosienica
Strumień Polanka Wielka 3-0 Strażak Rajsko
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-2 Soła Oświęcim
LKS Skidziń 3-0 Zatorzanka Zator

Kolejka 16 - 15-16 kwietnia

Zatorzanka Zator 0-3 Zaborzanka Zaborze
Soła Oświęcim 4-1 LKS Skidziń
Strażak Rajsko 1-3 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Sygnał Włosienica 2-2 Strumień Polanka Wielka
Zgoda Malec 2-0 LKS Jawiszowice
Brzezina Osiek 0-0 Niwa Nowa Wieś
Unia Oświęcim 1-1 KS Chełmek

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Niwa Nowa Wieś 0-2 KS Chełmek
Zatorzanka Zator 0-3 Unia Oświęcim
w Oświęcimiu
LKS Jawiszowice 1-3 Brzezina Osiek
Strumień Polanka Wielka 1-1 Zgoda Malec
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-0 Sygnał Włosienica
LKS Skidziń 1-0 Strażak Rajsko
Zaborzanka Zaborze 1-1 Soła Oświęcim

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Unia Oświęcim 2-0 Niwa Nowa Wieś
Soła Oświęcim 2-0 Zatorzanka Zator
KS Chełmek 3-0 LKS Jawiszowice
Strażak Rajsko 0-2 Zaborzanka Zaborze
Sygnał Włosienica 2-2 LKS Skidziń
Zgoda Malec 1-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Brzezina Osiek 0-0 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 19 - 6-7 maja

Zatorzanka Zator 1-4 Strażak Rajsko
Strumień Polanka Wielka 3-0 KS Chełmek
LKS Jawiszowice 1-2 Niwa Nowa Wieś 15 czerwca
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-2 Brzezina Osiek
LKS Skidziń 1-2 Zgoda Malec
Zaborzanka Zaborze 2-1 Sygnał Włosienica
Soła Oświęcim 3-2 Unia Oświęcim

Kolejka 20 - 13-14 maja

Sygnał Włosienica 0-2 Zatorzanka Zator
Strażak Rajsko 0-1 Soła Oświęcim
Niwa Nowa Wieś 0-0 Strumień Polanka Wielka
KS Chełmek 5-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zgoda Malec 1-1 Zaborzanka Zaborze
Unia Oświęcim 1-0 LKS Jawiszowice
Brzezina Osiek 1-0 LKS Skidziń

Kolejka 21 - 20-21 maja

Soła Oświęcim 9-1 Sygnał Włosienica
Zatorzanka Zator 0-1 Zgoda Malec
LKS Skidziń 0-1 KS Chełmek
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 Niwa Nowa Wieś
Strumień Polanka Wielka 1-2 LKS Jawiszowice
Strażak Rajsko 2-4 Unia Oświęcim
Zaborzanka Zaborze 0-1 Brzezina Osiek

Kolejka 22 - 27-28 maja

Unia Oświęcim 3-2 Strumień Polanka Wielka
Brzezina Osiek 3-0 Zatorzanka Zator
Zgoda Malec 0-1 Soła Oświęcim
Sygnał Włosienica 2-0 Strażak Rajsko
LKS Jawiszowice 1-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Niwa Nowa Wieś 4-0 LKS Skidziń
KS Chełmek 2-1 Zaborzanka Zaborze

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Zaborzanka Zaborze 1-3 Niwa Nowa Wieś
Strażak Rajsko 0-1 Zgoda Malec
Soła Oświęcim 1-2 Brzezina Osiek
LKS Skidziń 2-1 LKS Jawiszowice
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 5-3 Strumień Polanka Wielka
Zatorzanka Zator 0-3 KS Chełmek
Sygnał Włosienica 2-3 Unia Oświęcim

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Brzezina Osiek 3-1 Strażak Rajsko
Zgoda Malec 3-2 Sygnał Włosienica
Strumień Polanka Wielka 1-4 LKS Skidziń
Unia Oświęcim 1-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Jawiszowice 1-2 Zaborzanka Zaborze
KS Chełmek 3-2 Soła Oświęcim
Niwa Nowa Wieś 4-0 Zatorzanka Zator

Kolejka 25 - 18 czerwca

Zaborzanka Zaborze 4-1 Strumień Polanka Wielka
Sygnał Włosienica 1-1 Brzezina Osiek
Zgoda Malec 3-2 Unia Oświęcim
LKS Skidziń 2-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zatorzanka Zator 3-1 LKS Jawiszowice
Soła Oświęcim 0-1 Niwa Nowa Wieś
Strażak Rajsko 4-3 KS Chełmek

Kolejka 26 - 25 czerwca

Unia Oświęcim 2-1 LKS Skidziń
Brzezina Osiek 1-0 Zgoda Malec
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-0 Zaborzanka Zaborze
KS Chełmek 2-3 Sygnał Włosienica
Niwa Nowa Wieś 3-4 Strażak Rajsko
LKS Jawiszowice 1-1 Soła Oświęcim
Strumień Polanka Wielka 0-4 Zatorzanka Zator

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Orzeł RyczówSoła Oświęcim
spotkanie pucharowe
Orzeł Ryczów   Soła Oświęcim
2017-11-26, 13:00:00

Stadion w Ryczowie, ul. Stadionowa 23

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimWiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim 1:2 Wiślanie Jaśkowice
2017-11-18, 13:00:00
Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2A
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Podlasie Biała Podlaska 0:0 Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów 0:1 Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno 1:1 Avia Świdnik
Unia Tarnów 3:0 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław 1:4 Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Trzebinia 2:0 Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim 1:2 Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin 0:0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce 0:2 Chełmianka Chełm