Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Soła Oświęcim - Śląsk Świętochłowice 7:4
  • Bytomski Sport Polonia Bytom - Soła Oświęcim 1:1
  • Soła Oświęcim - Rozwój Katowice 1:0
  • Soła Oświęcim - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maciacho1 1
2. StafBran 1
3. sPLinteX 1
4. bula1919 0

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 445, wczoraj: 584
ogółem: 6 826 116

statystyki szczegółowe

Sezon 2004/05

 Klasa A - Oświęcim



1. Iskra Brzezinka2662195265-20













2. Strumień Polanka Wielka2656175466-29













3. Niwa Nowa Wieś2646137640-33













4. LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)2642126842-33













5. LKS Skidziń2641118763-39













6. LKS Jawiszowice2641125942-38













7. KS Chełmek26401010643-33













8. Brzezina Osiek2639109742-37













9. Soła Oświęcim2629781134-47













10. Sygnał Włosienica2625741533-56













11. Zatorzanka Zator2625741519-46













12. Zaborzanka Zaborze2624731636-54













13. Strażak Rajsko2618461624-48













14. LKS Bulowice2616441826-62










 




Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Strażak Rajsko 0-0 Niwa Nowa Wieś
Soła Oświęcim 1-0 Sygnał Włosienica
Zatorzanka Zator 2-0 KS Chełmek
LKS Jawiszowice 1-1 LKS Bulowice
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-0 Zaborzanka Zaborze
Iskra Brzezinka 1-2 Strumień Polanka Wielka
LKS Skidziń 3-3 Brzezina Osiek

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zaborzanka Zaborze 1-2 Iskra Brzezinka
LKS Bulowice 1-4 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
KS Chełmek 1-3 LKS Jawiszowice
Sygnał Włosienica 2-0 Zatorzanka Zator
Niwa Nowa Wieś 2-1 Soła Oświęcim
Brzezina Osiek 2-0 Strażak Rajsko
Strumień Polanka Wielka 2-2 LKS Skidziń

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Strażak Rajsko 1-1 LKS Skidziń
Soła Oświęcim 2-0 Brzezina Osiek
termin nieznany - pierwotnie mecz się nie odbył z powodu pożaru na obiektach Soły
Zatorzanka Zator 0-3 Niwa Nowa Wieś
LKS Jawiszowice 3-1 Sygnał Włosienica
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-0 KS Chełmek
Iskra Brzezinka 3-1 LKS Bulowice
Strumień Polanka Wielka 2-0 Zaborzanka Zaborze

Kolejka 4 - 4-5 września

LKS Skidziń 2-2 Zaborzanka Zaborze
LKS Bulowice 0-4 Strumień Polanka Wielka
KS Chełmek 2-2 Iskra Brzezinka
Sygnał Włosienica 1-3 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Niwa Nowa Wieś 0-2 LKS Jawiszowice
Brzezina Osiek 4-2 Zatorzanka Zator
Strażak Rajsko 1-2 Soła Oświęcim 8 września

Kolejka 5 - 11-12 września

Soła Oświęcim 0-5 LKS Skidziń
Zatorzanka Zator 1-1 Strażak Rajsko
LKS Jawiszowice 0-1 Brzezina Osiek
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-0 Niwa Nowa Wieś
(wo)
na boisku 1-1
Iskra Brzezinka 3-1 Sygnał Włosienica
Strumień Polanka Wielka 4-1 KS Chełmek
Zaborzanka Zaborze 3-0 LKS Bulowice

Kolejka 6 - 18-19 września

LKS Skidziń 6-0 LKS Bulowice
KS Chełmek 2-0 Zaborzanka Zaborze
Sygnał Włosienica 1-2 Strumień Polanka Wielka
Niwa Nowa Wieś 2-1 Iskra Brzezinka
Brzezina Osiek 2-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Strażak Rajsko 1-1 LKS Jawiszowice
Soła Oświęcim 1-2 Zatorzanka Zator

Kolejka 7 - 25-26 września

Zatorzanka Zator 0-5 LKS Skidziń
LKS Jawiszowice 4-0 Soła Oświęcim
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-0 Strażak Rajsko
Iskra Brzezinka 2-0 Brzezina Osiek
Strumień Polanka Wielka 5-0 Niwa Nowa Wieś
Zaborzanka Zaborze 3-7 Sygnał Włosienica
LKS Bulowice 0-2 KS Chełmek 20 października

Kolejka 8 - 2-3 października

LKS Skidziń 2-0 KS Chełmek
Sygnał Włosienica 3-1 LKS Bulowice
Niwa Nowa Wieś 3-1 Zaborzanka Zaborze
Brzezina Osiek 2-0 Strumień Polanka Wielka
Strażak Rajsko 1-4 Iskra Brzezinka
Soła Oświęcim 1-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zatorzanka Zator 0-1 LKS Jawiszowice

Kolejka 9 - 9-10 października

LKS Jawiszowice 3-4 LKS Skidziń
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-0 Zatorzanka Zator
Iskra Brzezinka 3-0 Soła Oświęcim
Strumień Polanka Wielka 5-2 Strażak Rajsko
Zaborzanka Zaborze 0-1 Brzezina Osiek
LKS Bulowice 1-1 Niwa Nowa Wieś
KS Chełmek 0-0 Sygnał Włosienica

Kolejka 10 - 16-17 października

LKS Skidziń 4-1 Sygnał Włosienica
Niwa Nowa Wieś 0-2 KS Chełmek
Brzezina Osiek 4-2 LKS Bulowice
Strażak Rajsko 1-2 Zaborzanka Zaborze
Soła Oświęcim 1-4 Strumień Polanka Wielka
Zatorzanka Zator 0-6 Iskra Brzezinka
LKS Jawiszowice 0-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)

Kolejka 11 - 23-24 października

LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-2 LKS Skidziń
Iskra Brzezinka 2-1 LKS Jawiszowice
Strumień Polanka Wielka 3-1 Zatorzanka Zator
Zaborzanka Zaborze 2-3 Soła Oświęcim
LKS Bulowice 0-0 Strażak Rajsko
KS Chełmek 3-3 Brzezina Osiek
Sygnał Włosienica 3-1 Niwa Nowa Wieś

Kolejka 12 - 30-31 października

LKS Skidziń 1-3 Niwa Nowa Wieś
Brzezina Osiek 3-2 Sygnał Włosienica
Strażak Rajsko 0-0 KS Chełmek
Soła Oświęcim 3-3 LKS Bulowice
Zatorzanka Zator 1-1 Zaborzanka Zaborze
LKS Jawiszowice 3-1 Strumień Polanka Wielka
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-3 Iskra Brzezinka

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Iskra Brzezinka 3-1 LKS Skidziń
Strumień Polanka Wielka 4-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zaborzanka Zaborze 0-3 LKS Jawiszowice
LKS Bulowice 1-0 Zatorzanka Zator
KS Chełmek 0-0 Soła Oświęcim
Sygnał Włosienica 3-2 Strażak Rajsko
Niwa Nowa Wieś 1-1 Brzezina Osiek

Kolejka 14 - 26 maja

Brzezina Osiek 0-0 LKS Skidziń
Niwa Nowa Wieś 2-1 Strażak Rajsko
Sygnał Włosienica 0-0 Soła Oświęcim
KS Chełmek 2-0 Zatorzanka Zator
LKS Bulowice 1-2 LKS Jawiszowice
Zaborzanka Zaborze 4-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Strumień Polanka Wielka 1-1 Iskra Brzezinka

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

LKS Skidziń 1-3 Strumień Polanka Wielka
Iskra Brzezinka 5-0 Zaborzanka Zaborze
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-2 LKS Bulowice
LKS Jawiszowice 3-2 KS Chełmek
Zatorzanka Zator 2-0 Sygnał Włosienica
Soła Oświęcim 1-1 Niwa Nowa Wieś
Strażak Rajsko 0-3 Brzezina Osiek

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

LKS Skidziń 4-1 Strażak Rajsko
Brzezina Osiek 1-1 Soła Oświęcim
Niwa Nowa Wieś 1-1 Zatorzanka Zator
Sygnał Włosienica 1-1 LKS Jawiszowice
KS Chełmek 2-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Bulowice 0-3 Iskra Brzezinka
Zaborzanka Zaborze 2-1 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Zaborzanka Zaborze 2-3 LKS Skidziń
Strumień Polanka Wielka 3-0 LKS Bulowice
Iskra Brzezinka 1-1 KS Chełmek
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-2 Sygnał Włosienica
LKS Jawiszowice 0-4 Niwa Nowa Wieś
Zatorzanka Zator 0-0 Brzezina Osiek
Soła Oświęcim 1-0 Strażak Rajsko

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Skidziń 1-1 Soła Oświęcim
Strażak Rajsko 1-0 Zatorzanka Zator
Brzezina Osiek 1-3 LKS Jawiszowice
Niwa Nowa Wieś 1-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Sygnał Włosienica 0-2 Iskra Brzezinka
KS Chełmek 2-2 Strumień Polanka Wielka
LKS Bulowice 3-1 Zaborzanka Zaborze

Kolejka 19 - 8 maja

LKS Bulowice 2-3 LKS Skidziń
Zaborzanka Zaborze 1-2 KS Chełmek
Strumień Polanka Wielka 5-2 Sygnał Włosienica
Iskra Brzezinka 1-1 Niwa Nowa Wieś
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-2 Brzezina Osiek
LKS Jawiszowice 2-3 Strażak Rajsko
Zatorzanka Zator 0-4 Soła Oświęcim

Kolejka 20 - 15 maja

LKS Skidziń 0-3 Zatorzanka Zator
(wo)
na boisku 5-1
Soła Oświęcim 0-0 LKS Jawiszowice
Strażak Rajsko 0-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Brzezina Osiek 1-2 Iskra Brzezinka
Niwa Nowa Wieś 2-0 Strumień Polanka Wielka
Sygnał Włosienica 1-1 Zaborzanka Zaborze
KS Chełmek 5-0 LKS Bulowice

Kolejka 21 - 22 maja

KS Chełmek 1-0 LKS Skidziń
LKS Bulowice 2-0 Sygnał Włosienica
Zaborzanka Zaborze 0-1 Niwa Nowa Wieś
Strumień Polanka Wielka 1-1 Brzezina Osiek
Iskra Brzezinka 4-1 Strażak Rajsko
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-2 Soła Oświęcim
LKS Jawiszowice 2-1 Zatorzanka Zator

Kolejka 22 - 29 maja

LKS Skidziń 4-0 LKS Jawiszowice
Zatorzanka Zator 1-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Soła Oświęcim 1-3 Iskra Brzezinka
Strażak Rajsko 0-1 Strumień Polanka Wielka
Brzezina Osiek 1-3 Zaborzanka Zaborze
Niwa Nowa Wieś 2-1 LKS Bulowice
Sygnał Włosienica 0-3 KS Chełmek

Kolejka 23 - 5 czerwca

Sygnał Włosienica 0-5 LKS Skidziń
KS Chełmek 5-1 Niwa Nowa Wieś
LKS Bulowice 1-3 Brzezina Osiek
Zaborzanka Zaborze 1-0 Strażak Rajsko
Strumień Polanka Wielka 4-2 Soła Oświęcim
Iskra Brzezinka 3-0 Zatorzanka Zator
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-0 LKS Jawiszowice

Kolejka 24 - 12 czerwca

LKS Skidziń 1-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Jawiszowice 0-2 Iskra Brzezinka
Zatorzanka Zator 0-4 Strumień Polanka Wielka
Soła Oświęcim 2-4 Zaborzanka Zaborze
Strażak Rajsko 1-0 LKS Bulowice
Brzezina Osiek 2-2 KS Chełmek
Niwa Nowa Wieś 4-0 Sygnał Włosienica

Kolejka 25 - 19 czerwca

Niwa Nowa Wieś 1-1 LKS Skidziń
Sygnał Włosienica 1-0 Brzezina Osiek
KS Chełmek 3-2 Strażak Rajsko
LKS Bulowice 3-1 Soła Oświęcim
Zaborzanka Zaborze 0-1 Zatorzanka Zator
Strumień Polanka Wielka 2-1 LKS Jawiszowice
Iskra Brzezinka 1-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)

Kolejka 26 - 26 czerwca

LKS Skidziń 2-2 Iskra Brzezinka
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 Strumień Polanka Wielka
LKS Jawiszowice 3-2 Zaborzanka Zaborze
Zatorzanka Zator 1-0 LKS Bulowice
Soła Oświęcim 3-0 KS Chełmek 22 czerwca
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 0-0
Strażak Rajsko 4-1 Sygnał Włosienica
Brzezina Osiek 1-3 Niwa Nowa Wieś

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimPniówek Pawłowice Śląskie
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
2017-07-22, 11:00:00
Boisko w Zaborzu
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Soła Oświęcim 7:4 Śląsk Świętochłowice
Bytomski Sport Polonia Bytom 1:1 Soła Oświęcim
Soła Oświęcim 1:0 Rozwój Katowice
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie