Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Soła Oświęcim - Śląsk Świętochłowice 7:4
  • Bytomski Sport Polonia Bytom - Soła Oświęcim 1:1
  • Soła Oświęcim - Rozwój Katowice 1:0
  • Soła Oświęcim - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maciacho1 1
2. StafBran 1
3. sPLinteX 1
4. bula1919 0

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 462, wczoraj: 584
ogółem: 6 826 133

statystyki szczegółowe

Sezon 2003/04

 Klasa A - Oświęcim



1. Przeciszovia Przeciszów2657176375-36













2. LKS Jawiszowice2655174565-30













3. Soła Oświęcim2653165556-28













4. LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)2649147564-37













5. Iskra Brzezinka2648139454-24













6. Brzezina Osiek2643134947-43













7. Strażak Rajsko26361131237-42













8. LKS Bulowice2633961136-38













9. Zatorzanka Zator2629781148-63













10. Sygnał Włosienica2629781130-50













11. Zaborzanka Zaborze2628841443-57













12. Solavia Grojec2618391429-53













13. LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)2617451724-54













14. Puls Broszkowice2611322124-77













 




Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Zatorzanka Zator 2-2 Iskra Brzezinka
LKS Jawiszowice 3-0 Brzezina Osiek
Solavia Grojec 0-4 Soła Oświęcim
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Strażak Rajsko
Sygnał Włosienica 1-6 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zaborzanka Zaborze 3-5 LKS Bulowice
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-0 Puls Broszkowice

Kolejka 2 - 14 sierpnia

LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 5-0 Zaborzanka Zaborze
Strażak Rajsko 3-1 Sygnał Włosienica
Soła Oświęcim 2-4 Przeciszovia Przeciszów
Iskra Brzezinka 1-1 LKS Jawiszowice
Puls Broszkowice 1-3 Zatorzanka Zator
LKS Bulowice 2-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Solavia Grojec 1-4 Brzezina Osiek

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Zatorzanka Zator 3-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
LKS Jawiszowice 2-0 Puls Broszkowice
Solavia Grojec 1-4 Iskra Brzezinka
Przeciszovia Przeciszów 3-2 Brzezina Osiek
Sygnał Włosienica 0-3 Soła Oświęcim
Zaborzanka Zaborze 1-3 Strażak Rajsko
LKS Bulowice 3-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 2-4 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Strażak Rajsko 1-2 LKS Bulowice
Soła Oświęcim 3-0 Zaborzanka Zaborze
Brzezina Osiek 3-0 Sygnał Włosienica
Iskra Brzezinka 2-2 Przeciszovia Przeciszów
Puls Broszkowice 2-2 Solavia Grojec
Zatorzanka Zator 0-4 LKS Jawiszowice

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

LKS Jawiszowice 3-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Solavia Grojec 3-5 Zatorzanka Zator
Przeciszovia Przeciszów 5-2 Puls Broszkowice
Sygnał Włosienica 0-0 Iskra Brzezinka
Zaborzanka Zaborze 2-1 Brzezina Osiek
LKS Bulowice 2-0 Soła Oświęcim
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-5 Strażak Rajsko

 Kolejka 6 - 6-7 września

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 2-1 Strażak Rajsko
Soła Oświęcim 2-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Brzezina Osiek 1-1 LKS Bulowice
Iskra Brzezinka 2-1 Zaborzanka Zaborze
Puls Broszkowice 0-1 Sygnał Włosienica
Zatorzanka Zator 3-1 Przeciszovia Przeciszów
LKS Jawiszowice 3-1 Solavia Grojec

Kolejka 7 - 13-14 września

Solavia Grojec 0-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Przeciszovia Przeciszów 2-1 LKS Jawiszowice
Sygnał Włosienica 2-2 Zatorzanka Zator
Zaborzanka Zaborze 4-1 Puls Broszkowice
LKS Bulowice 1-0 Iskra Brzezinka
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 4-3 Brzezina Osiek
Strażak Rajsko 0-4 Soła Oświęcim

Kolejka 8 - 20-21 września

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-2 Soła Oświęcim
Brzezina Osiek 4-1 Strażak Rajsko
Iskra Brzezinka 0-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zatorzanka Zator 0-2 Zaborzanka Zaborze
LKS Jawiszowice 3-1 Sygnał Włosienica
Solavia Grojec 0-2 Przeciszovia Przeciszów
LKS Bulowice 3-0 Puls Broszkowice

Kolejka 9 - 27-28 września

Sygnał Włosienica 4-3 Solavia Grojec
Zaborzanka Zaborze 1-2 LKS Jawiszowice
LKS Bulowice 1-1 Zatorzanka Zator
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 4-1 Puls Broszkowice
Strażak Rajsko 2-1 Iskra Brzezinka
Soła Oświęcim 1-0 Brzezina Osiek
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-3 Przeciszovia Przeciszów

Kolejka 10 - 4-5 października

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-1 Brzezina Osiek
Iskra Brzezinka 0-1 Soła Oświęcim
Puls Broszkowice 0-1 Strażak Rajsko
Zatorzanka Zator 1-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Jawiszowice 3-0 LKS Bulowice
Solavia Grojec 4-1 Zaborzanka Zaborze
Przeciszovia Przeciszów 6-1 Sygnał Włosienica

Kolejka 11 - 11-12 października

Sygnał Włosienica 1-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Zaborzanka Zaborze 1-1 Przeciszovia Przeciszów
LKS Bulowice 1-1 Solavia Grojec
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-1 LKS Jawiszowice
Strażak Rajsko 2-2 Zatorzanka Zator
Soła Oświęcim 6-0 Puls Broszkowice
Brzezina Osiek 2-1 Iskra Brzezinka

Kolejka 12 - 18-19 października

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 2-2 Iskra Brzezinka
Puls Broszkowice 3-0 Brzezina Osiek
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali na mecz
Zatorzanka Zator 3-1 Soła Oświęcim
LKS Jawiszowice 1-0 Strażak Rajsko
Solavia Grojec 1-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Przeciszovia Przeciszów 3-1 LKS Bulowice
Sygnał Włosienica 1-0 Zaborzanka Zaborze

Kolejka 13 - 25-26 października

Zaborzanka Zaborze 3-3 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
LKS Bulowice 0-1 Sygnał Włosienica 8 listopada
pierwotnie mecz się nie odbył
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-5 Przeciszovia Przeciszów
Strażak Rajsko 2-1 Solavia Grojec
Soła Oświęcim 4-2 LKS Jawiszowice
Brzezina Osiek 5-1 Zatorzanka Zator
Iskra Brzezinka 5-0 Puls Broszkowice

Kolejka 14 - 3-4 kwietnia

Puls Broszkowice 2-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Iskra Brzezinka 3-1 Zatorzanka Zator
Brzezina Osiek 2-2 LKS Jawiszowice
Soła Oświęcim 1-0 Solavia Grojec
Strażak Rajsko 2-1 Przeciszovia Przeciszów
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-2 Sygnał Włosienica
LKS Bulowice 0-3 Zaborzanka Zaborze

Kolejka 15 - 10 kwietnia

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 3-2 LKS Bulowice
Brzezina Osiek 0-0 Solavia Grojec
Zaborzanka Zaborze 0-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Sygnał Włosienica 1-0 Strażak Rajsko
Przeciszovia Przeciszów 2-2 Soła Oświęcim
LKS Jawiszowice 0-3 Iskra Brzezinka
Zatorzanka Zator 6-4 Puls Broszkowice

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-3 Zatorzanka Zator
(wo)
w zespole Poręby grał nieuprawiony zawodnik - na boisku 0-0
Puls Broszkowice 1-6 LKS Jawiszowice
Iskra Brzezinka 1-0 Solavia Grojec
Brzezina Osiek 0-3 Przeciszovia Przeciszów
Soła Oświęcim 1-1 Sygnał Włosienica
Strażak Rajsko 2-1 Zaborzanka Zaborze
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 LKS Bulowice

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
LKS Bulowice 1-2 Strażak Rajsko
Zaborzanka Zaborze 0-5 Soła Oświęcim
Sygnał Włosienica 2-3 Brzezina Osiek
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Iskra Brzezinka
Solavia Grojec 1-1 Puls Broszkowice
LKS Jawiszowice 2-1 Zatorzanka Zator

Kolejka 18 - 2 maja

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-4 LKS Jawiszowice
Zatorzanka Zator 1-2 Solavia Grojec
Puls Broszkowice 0-5 Przeciszovia Przeciszów
Iskra Brzezinka 2-0 Sygnał Włosienica
Brzezina Osiek 2-1 Zaborzanka Zaborze
Soła Oświęcim 1-0 LKS Bulowice
Strażak Rajsko 1-3 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)

Kolejka 19 - 8-9 maja

Strażak Rajsko 1-2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-0 Soła Oświęcim
LKS Bulowice 1-2 Brzezina Osiek
Zaborzanka Zaborze 1-3 Iskra Brzezinka
Sygnał Włosienica 0-1 Puls Broszkowice
Przeciszovia Przeciszów 7-2 Zatorzanka Zator
Solavia Grojec 1-1 LKS Jawiszowice

Kolejka 20 - 15-16 maja

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-1 Solavia Grojec
LKS Jawiszowice 4-3 Przeciszovia Przeciszów
Zatorzanka Zator 2-2 Sygnał Włosienica
Puls Broszkowice 1-4 Zaborzanka Zaborze
Iskra Brzezinka 3-1 LKS Bulowice
Brzezina Osiek 3-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Soła Oświęcim 1-1 Strażak Rajsko

Kolejka 21 - 22-23 maja

Puls Broszkowice 1-2 LKS Bulowice
Soła Oświęcim 1-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Strażak Rajsko 2-3 Brzezina Osiek
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 Iskra Brzezinka
Zaborzanka Zaborze 3-2 Zatorzanka Zator
Sygnał Włosienica 1-2 LKS Jawiszowice
Przeciszovia Przeciszów 2-1 Solavia Grojec

Kolejka 22 - 29-30 maja

Przeciszovia Przeciszów 3-2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Solavia Grojec 1-1 Sygnał Włosienica
LKS Jawiszowice 4-2 Zaborzanka Zaborze
Zatorzanka Zator 2-2 LKS Bulowice
Puls Broszkowice 0-4 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Iskra Brzezinka 2-1 Strażak Rajsko
Brzezina Osiek 1-2 Soła Oświęcim

Kolejka 23 - 6-7 czerwca

Brzezina Osiek 1-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Soła Oświęcim 1-1 Iskra Brzezinka
Strażak Rajsko 1-0 Puls Broszkowice
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 7-1 Zatorzanka Zator
LKS Bulowice 1-1 LKS Jawiszowice
Zaborzanka Zaborze 2-2 Solavia Grojec
Sygnał Włosienica 2-2 Przeciszovia Przeciszów

Kolejka 24 - 12-13 czerwca

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-3 Sygnał Włosienica
Przeciszovia Przeciszów 4-2 Zaborzanka Zaborze
Solavia Grojec 0-3 LKS Bulowice
LKS Jawiszowice 0-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zatorzanka Zator 1-2 Strażak Rajsko
Puls Broszkowice 1-2 Soła Oświęcim
Iskra Brzezinka 6-1 Brzezina Osiek

Kolejka 25 - 19-20 czerwca

Iskra Brzezinka 3-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Brzezina Osiek 3-1 Puls Broszkowice
Soła Oświęcim 4-0 Zatorzanka Zator
Strażak Rajsko 0-3 LKS Jawiszowice
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 5-1 Solavia Grojec
LKS Bulowice 0-3 Przeciszovia Przeciszów
Zaborzanka Zaborze 3-0 Sygnał Włosienica

Kolejka 26 - 26-27 czerwca

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-2 Zaborzanka Zaborze
Sygnał Włosienica 1-0 LKS Bulowice
Przeciszovia Przeciszów 1-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Solavia Grojec 1-1 Strażak Rajsko
LKS Jawiszowice 7-2 Soła Oświęcim
Zatorzanka Zator 0-0 Brzezina Osiek
Puls Broszkowice 1-5 Iskra Brzezinka

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimPniówek Pawłowice Śląskie
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
2017-07-22, 11:00:00
Boisko w Zaborzu
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Soła Oświęcim 7:4 Śląsk Świętochłowice
Bytomski Sport Polonia Bytom 1:1 Soła Oświęcim
Soła Oświęcim 1:0 Rozwój Katowice
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie