Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Soła Oświęcim - Śląsk Świętochłowice 7:4
  • Bytomski Sport Polonia Bytom - Soła Oświęcim 1:1
  • Soła Oświęcim - Rozwój Katowice 1:0
  • Soła Oświęcim - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maciacho1 1
2. StafBran 1
3. sPLinteX 1
4. bula1919 0

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 431, wczoraj: 584
ogółem: 6 826 102

statystyki szczegółowe

Sezon 2002/03

 Liga Okręgowa - Wadowice



1. Skawa Wadowice3062195670-39













2. Bolesław Bukowno3060186657-38













3. Janina Libiąż3059178570-34













4. Iskra Klecza Dolna3057176747-30













5. Błyskawica Marcówka3051156955-32













6. Zgoda Malec3048139847-43













7. Hejnał Kęty30391161345-46













8. Żarek Barwałd Górny30391091140-45













9. Beskidy Andrychów30391161343-49













10. Strumień Polanka Wielka30379101136-39













11. KS Chełmek30371141546-54













12. KS Olkusz30371071341-39













13. Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka3030791433-45













14. Soła Oświęcim3029851735-62













15. Leskowiec Rzyki3022571824-59













16. Ruch Młoszowa3020552039-74


















Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Leskowiec Rzyki 2-1 KS Olkusz
KS Chełmek 2-1 Soła Oświęcim
Skawa Wadowice 1-2 Janina Libiąż 21 sierpnia
Błyskawica Marcówka 0-0 Żarek Barwałd Górny
Bolesław Bukowno 1-0 Strumień Polanka Wielka
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-0 Iskra Klecza Dolna
Beskidy Andrychów 1-3 Hejnał Kęty
Ruch Młoszowa 2-1 Zgoda Malec

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

KS Olkusz 0-1 Zgoda Malec
Hejnał Kęty 2-1 Ruch Młoszowa
Iskra Klecza Dolna 3-2 Beskidy Andrychów
Strumień Polanka Wielka 1-3 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Żarek Barwałd Górny 3-3 Bolesław Bukowno
Janina Libiąż 3-0 Błyskawica Marcówka
Soła Oświęcim 1-4 Skawa Wadowice
Leskowiec Rzyki 1-1 KS Chełmek

Kolejka 3 - 14 sierpnia

KS Chełmek 1-4 KS Olkusz
Skawa Wadowice 5-0 Leskowiec Rzyki
Błyskawica Marcówka 5-0 Soła Oświęcim
Bolesław Bukowno 3-2 Janina Libiąż
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-2 Żarek Barwałd Górny
Beskidy Andrychów 3-1 Strumień Polanka Wielka
Ruch Młoszowa 1-1 Iskra Klecza Dolna
Zgoda Malec 0-2 Hejnał Kęty

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

KS Olkusz 0-1 Hejnał Kęty
Iskra Klecza Dolna 1-1 Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka 1-1 Ruch Młoszowa
Żarek Barwałd Górny 1-1 Beskidy Andrychów
Janina Libiąż 3-3 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Soła Oświęcim 1-3 Bolesław Bukowno
Leskowiec Rzyki 2-5 Błyskawica Marcówka
KS Chełmek 2-2 Skawa Wadowice

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Skawa Wadowice 0-0 KS Olkusz
Błyskawica Marcówka 3-1 KS Chełmek
Bolesław Bukowno 0-0 Leskowiec Rzyki
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 2-0 Soła Oświęcim
Ruch Młoszowa 1-3 Żarek Barwałd Górny
Zgoda Malec 0-0 Strumień Polanka Wielka
Hejnał Kęty 3-4 Iskra Klecza Dolna
Janina Libiąż 6-2 Beskidy Andrychów

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

KS Olkusz 0-0 Iskra Klecza Dolna
Strumień Polanka Wielka 1-1 Hejnał Kęty
Żarek Barwałd Górny 0-0 Zgoda Malec
Janina Libiąż 4-1 Ruch Młoszowa
Soła Oświęcim 1-1 Beskidy Andrychów
Leskowiec Rzyki 0-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
KS Chełmek 3-1 Bolesław Bukowno
Skawa Wadowice 1-0 Błyskawica Marcówka

Kolejka 7 - 7-8 września

Błyskawica Marcówka 1-2 KS Olkusz
Bolesław Bukowno 2-1 Skawa Wadowice
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-0 KS Chełmek
Beskidy Andrychów 1-1 Leskowiec Rzyki
Ruch Młoszowa 1-2 Soła Oświęcim
Zgoda Malec 2-3 Janina Libiąż
Hejnał Kęty 2-1 Żarek Barwałd Górny
Iskra Klecza Dolna 1-1 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 8 - 11 września

KS Olkusz 1-1 Strumień Polanka Wielka
Żarek Barwałd Górny 1-0 Iskra Klecza Dolna
Janina Libiąż 2-0 Hejnał Kęty
Soła Oświęcim 1-2 Zgoda Malec
Leskowiec Rzyki 2-2 Ruch Młoszowa
KS Chełmek 1-0 Beskidy Andrychów
Skawa Wadowice 3-2 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Błyskawica Marcówka 0-0 Bolesław Bukowno

Kolejka 9 - 14-15 września

Bolesław Bukowno 0-3 KS Olkusz
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-6 Błyskawica Marcówka
Beskidy Andrychów 1-0 Skawa Wadowice
Ruch Młoszowa 2-1 KS Chełmek
Zgoda Malec 2-0 Leskowiec Rzyki
Hejnał Kęty 5-1 Soła Oświęcim
Iskra Klecza Dolna 3-1 Janina Libiąż
Strumień Polanka Wielka 2-1 Żarek Barwałd Górny

Kolejka 10 - 21-22 września

KS Olkusz 1-1 Żarek Barwałd Górny
Janina Libiąż 2-1 Strumień Polanka Wielka
Soła Oświęcim 0-0 Iskra Klecza Dolna
Leskowiec Rzyki 1-0 Hejnał Kęty
KS Chełmek 1-3 Zgoda Malec
Skawa Wadowice 3-0 Ruch Młoszowa
Błyskawica Marcówka 3-1 Beskidy Andrychów
Bolesław Bukowno 1-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka

Kolejka 11 - 28-29 września

Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-1 KS Olkusz
Beskidy Andrychów 2-1 Bolesław Bukowno
Ruch Młoszowa 1-6 Błyskawica Marcówka
Zgoda Malec 3-3 Skawa Wadowice
Hejnał Kęty 4-2 KS Chełmek
Iskra Klecza Dolna 3-0 Leskowiec Rzyki
Strumień Polanka Wielka 2-0 Soła Oświęcim
Żarek Barwałd Górny 3-2 Janina Libiąż

Kolejka 12 - 5-6 października

KS Olkusz 1-2 Janina Libiąż
Soła Oświęcim 4-1 Żarek Barwałd Górny
Leskowiec Rzyki 0-1 Strumień Polanka Wielka
KS Chełmek 0-1 Iskra Klecza Dolna
Skawa Wadowice 4-3 Hejnał Kęty
Błyskawica Marcówka 5-0 Zgoda Malec
Bolesław Bukowno 2-1 Ruch Młoszowa
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-1 Beskidy Andrychów

Kolejka 13 - 12-13 października

Beskidy Andrychów 0-1 KS Olkusz
Ruch Młoszowa 1-5 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Zgoda Malec 1-2 Bolesław Bukowno
Hejnał Kęty 1-1 Błyskawica Marcówka
Iskra Klecza Dolna 3-2 Skawa Wadowice
Strumień Polanka Wielka 3-1 KS Chełmek
Żarek Barwałd Górny 1-0 Leskowiec Rzyki
Janina Libiąż 3-0 Soła Oświęcim

Kolejka 14 - 19-20 października

KS Olkusz 3-0 Soła Oświęcim
Leskowiec Rzyki 0-4 Janina Libiąż
KS Chełmek 5-0 Żarek Barwałd Górny
Skawa Wadowice 2-0 Strumień Polanka Wielka
Błyskawica Marcówka 1-2 Iskra Klecza Dolna
Bolesław Bukowno 2-0 Hejnał Kęty
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-1 Zgoda Malec
Beskidy Andrychów 2-0 Ruch Młoszowa

Kolejka 15 - 26-27 października

Ruch Młoszowa 2-1 KS Olkusz
Zgoda Malec 3-1 Beskidy Andrychów
Hejnał Kęty 0-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Iskra Klecza Dolna 1-3 Bolesław Bukowno
Strumień Polanka Wielka 4-2 Błyskawica Marcówka
Żarek Barwałd Górny 2-1 Skawa Wadowice
Janina Libiąż 4-1 KS Chełmek
Soła Oświęcim 1-2 Leskowiec Rzyki

Kolejka 16 - 2-3 listopada

KS Olkusz 5-2 Leskowiec Rzyki
Soła Oświęcim 4-3 KS Chełmek
Janina Libiąż 4-0 Skawa Wadowice
Żarek Barwałd Górny 0-2 Błyskawica Marcówka
Strumień Polanka Wielka 1-1 Bolesław Bukowno
Iskra Klecza Dolna 2-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Hejnał Kęty 2-0 Beskidy Andrychów
Zgoda Malec 4-2 Ruch Młoszowa

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Zgoda Malec 2-0 KS Olkusz
Ruch Młoszowa 2-3 Hejnał Kęty
Beskidy Andrychów 1-0 Iskra Klecza Dolna
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-1 Strumień Polanka Wielka
Bolesław Bukowno 2-2 Żarek Barwałd Górny
Błyskawica Marcówka 1-1 Janina Libiąż
Skawa Wadowice 1-0 Soła Oświęcim
KS Chełmek 2-0 Leskowiec Rzyki

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

KS Olkusz 1-2 KS Chełmek
Leskowiec Rzyki 1-4 Skawa Wadowice
Soła Oświęcim 1-3 Błyskawica Marcówka
Janina Libiąż 1-2 Bolesław Bukowno
Żarek Barwałd Górny 2-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Strumień Polanka Wielka 1-3 Beskidy Andrychów
Iskra Klecza Dolna 1-0 Ruch Młoszowa
Hejnał Kęty 0-1 Zgoda Malec

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Hejnał Kęty 1-0 KS Olkusz
Zgoda Malec 2-1 Iskra Klecza Dolna
Ruch Młoszowa 1-3 Strumień Polanka Wielka
Beskidy Andrychów 1-1 Żarek Barwałd Górny
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-1 Janina Libiąż
Bolesław Bukowno 0-3 Soła Oświęcim
Błyskawica Marcówka 2-0 Leskowiec Rzyki
Skawa Wadowice 2-0 KS Chełmek

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Beskidy Andrychów 1-2 Janina Libiąż
KS Olkusz 0-2 Skawa Wadowice
KS Chełmek 0-1 Błyskawica Marcówka
Leskowiec Rzyki 0-2 Bolesław Bukowno
Soła Oświęcim 3-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Żarek Barwałd Górny 1-1 Ruch Młoszowa
Strumień Polanka Wielka 0-0 Zgoda Malec
Iskra Klecza Dolna 3-1 Hejnał Kęty

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Iskra Klecza Dolna 4-2 KS Olkusz
Hejnał Kęty 1-2 Strumień Polanka Wielka
Zgoda Malec 2-0 Żarek Barwałd Górny
Ruch Młoszowa 2-2 Janina Libiąż
Beskidy Andrychów 0-1 Soła Oświęcim
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-0 Leskowiec Rzyki
Bolesław Bukowno 5-3 KS Chełmek
Błyskawica Marcówka 0-3 Skawa Wadowice

Kolejka 22 - 3-4 maja

KS Olkusz 2-0 Błyskawica Marcówka
Skawa Wadowice 1-1 Bolesław Bukowno
KS Chełmek 1-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Leskowiec Rzyki 1-1 Beskidy Andrychów
Soła Oświęcim 2-1 Ruch Młoszowa
Janina Libiąż 1-1 Zgoda Malec
Żarek Barwałd Górny 5-2 Hejnał Kęty 7 maja
Strumień Polanka Wielka 0-3 Iskra Klecza Dolna

Kolejka 23 - 10-11 maja

Strumień Polanka Wielka 2-0 KS Olkusz
Iskra Klecza Dolna 1-0 Żarek Barwałd Górny
Hejnał Kęty 2-2 Janina Libiąż
Zgoda Malec 2-1 Soła Oświęcim
Ruch Młoszowa 3-2 Leskowiec Rzyki
Beskidy Andrychów 2-1 KS Chełmek
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 2-3 Skawa Wadowice
Bolesław Bukowno 0-1 Błyskawica Marcówka

Kolejka 24 - 17-18 maja

KS Olkusz 0-1 Bolesław Bukowno
Błyskawica Marcówka 1-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Skawa Wadowice 3-2 Beskidy Andrychów
KS Chełmek 3-2 Ruch Młoszowa
Leskowiec Rzyki 0-0 Zgoda Malec
Soła Oświęcim 2-1 Hejnał Kęty
Janina Libiąż 0-0 Iskra Klecza Dolna
Żarek Barwałd Górny 1-0 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 25 - 24-25 maja

Żarek Barwałd Górny 1-1 KS Olkusz
Strumień Polanka Wielka 2-2 Janina Libiąż
Iskra Klecza Dolna 3-1 Soła Oświęcim
Hejnał Kęty 1-2 Leskowiec Rzyki
Zgoda Malec 3-1 KS Chełmek
Ruch Młoszowa 3-4 Skawa Wadowice
Beskidy Andrychów 2-2 Błyskawica Marcówka
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-2 Bolesław Bukowno

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

KS Olkusz 3-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Bolesław Bukowno 5-1 Beskidy Andrychów
Błyskawica Marcówka 3-1 Ruch Młoszowa
Skawa Wadowice 5-2 Zgoda Malec
KS Chełmek 2-0 Hejnał Kęty
Leskowiec Rzyki 1-2 Iskra Klecza Dolna
Soła Oświęcim 0-0 Strumień Polanka Wielka
Janina Libiąż 2-0 Żarek Barwałd Górny

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Janina Libiąż 4-0 KS Olkusz
Żarek Barwałd Górny 5-1 Soła Oświęcim
Strumień Polanka Wielka 3-0 Leskowiec Rzyki
Iskra Klecza Dolna 3-1 KS Chełmek
Hejnał Kęty 1-1 Skawa Wadowice
Zgoda Malec 3-0 Błyskawica Marcówka
Ruch Młoszowa 3-2 Bolesław Bukowno
Beskidy Andrychów 3-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

KS Olkusz 4-3 Beskidy Andrychów
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 4-0 Ruch Młoszowa
Bolesław Bukowno 6-3 Zgoda Malec 13 czerwca
Błyskawica Marcówka 0-0 Hejnał Kęty
Skawa Wadowice 2-0 Iskra Klecza Dolna
KS Chełmek 3-1 Strumień Polanka Wielka
Leskowiec Rzyki 2-1 Żarek Barwałd Górny
Soła Oświęcim 0-3 Janina Libiąż

Kolejka 29 - 18 czerwca

Soła Oświęcim 1-1 KS Olkusz
Janina Libiąż 2-0 Leskowiec Rzyki
Żarek Barwałd Górny 0-1 KS Chełmek
Strumień Polanka Wielka 1-3 Skawa Wadowice
Iskra Klecza Dolna 1-0 Błyskawica Marcówka
Hejnał Kęty 1-2 Bolesław Bukowno
Zgoda Malec 1-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka
Ruch Młoszowa 0-1 Beskidy Andrychów

Kolejka 30 - 21 czerwca

KS Olkusz 3-1 Ruch Młoszowa
Beskidy Andrychów 3-1 Zgoda Malec
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-2 Hejnał Kęty
Bolesław Bukowno 2-0 Iskra Klecza Dolna
Błyskawica Marcówka 1-0 Strumień Polanka Wielka
Skawa Wadowice 4-1 Żarek Barwałd Górny
KS Chełmek 1-0 Janina Libiąż
Leskowiec Rzyki 2-2 Soła Oświęcim

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimPniówek Pawłowice Śląskie
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
2017-07-22, 11:00:00
Boisko w Zaborzu
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Soła Oświęcim 7:4 Śląsk Świętochłowice
Bytomski Sport Polonia Bytom 1:1 Soła Oświęcim
Soła Oświęcim 1:0 Rozwój Katowice
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie