Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice 2:2
  • Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 1:2
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 2:2
  • Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 3:0
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm 0:0
  • Resovia Rzeszów - Soła Oświęcim 1:2
  • Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce 3:0
  • Unia Tarnów - JKS 1909 Jarosław 3:2
  • Motor Lublin - MKS Trzebinia 5:0
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. StafBran 60
2. pstrag11 55
3. maciacho1 53
4. DarekA828 49
5. Nathan1500 43
6. blady76 40
7. kustosz1919 38
8. sPLinteX 35
9. bula1919 29

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 389, wczoraj: 661
ogółem: 6 873 038

statystyki szczegółowe

Sezon 2008/09

 

Tabela ligowa

Sezon: 2008/2009

Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Punktów

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

Bilans
bramkowy

1. KS Chełmek 26 65 21 2 3 79 - 12 67
2. Brzezina Osiek 26 61 18 7 1 68 - 25 43
3. Zatorzanka Zator 26 59 18 5 3 79 - 31 48
4. Orzeł Witkowice 26 49 15 4 7 68 - 46 22
5. KS Soła Oświęcim 26 44 12 8 6 50 - 37 13
6. LKS Jawiszowice 26 41 12 5 9 49 - 35 14
7. Zaborzanka Zaborze 26 37 10 7 9 40 - 39 1
8. LKS Piotrowice 26 28 8 4 14 40 - 66 -26
9. LKS Skidziń 26 27 7 6 13 36 - 52 -16
10. Strumień Polanka Wielka 26 26 7 5 14 32 - 56 -24
11. Solavia Grojec 26 22 7 1 18 34 - 63 -29
12. LKS Przecieszyn 26 22 6 4 16 29 - 58 -29
13. Strażak Rajsko 26 20 6 2 18 36 - 70 -34
14. LKS Bulowice 26 13 3 4 19 20 - 70 -50


Rozgrywki Ligowe

 

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
26  2009-06-14 KS Soła Oświęcim 1:3 Strumień Polanka Wielka
25  2009-06-11 Strażak Rajsko 1:4 KS Soła Oświęcim
24  2009-06-07 KS Soła Oświęcim 1:1 Zaborzanka Zaborze
23  2009-05-31 Zatorzanka Zator 2:0 KS Soła Oświęcim
22  2009-05-24 KS Soła Oświęcim 3:0 Solavia Grojec
21  2009-05-17 LKS Skidziń 2:2 KS Soła Oświęcim
20  2009-05-09 Orzeł Witkowice 3:2 KS Soła Oświęcim
19  2009-05-03 KS Soła Oświęcim 0:3 KS Chełmek
18  2009-04-26 LKS Jawiszowice 1:2 KS Soła Oświęcim
17  2009-04-19 KS Soła Oświęcim 2:0 LKS Piotrowice
16  2009-04-11 LKS Przecieszyn 1:1 KS Soła Oświęcim
15  2009-04-04 KS Soła Oświęcim 1:1 Brzezina Osiek
14  2009-04-30 LKS Bulowice 0:3 KS Soła Oświęcim
13  2008-10-26 Strumień Polanka Wielka 1:3 KS Soła Oświęcim
12  2008-10-19 KS Soła Oświęcim 3:0 Strażak Rajsko
11  2008-10-12 Zaborzanka Zaborze 0:2 KS Soła Oświęcim
10  2008-10-05 KS Soła Oświęcim 2:3 Zatorzanka Zator
2008-09-28 Solavia Grojec 2:4 KS Soła Oświęcim
2008-09-21 KS Soła Oświęcim 0:0 LKS Skidziń
2008-09-14 KS Soła Oświęcim 1:1 Orzeł Witkowice
2008-09-06 KS Chełmek 5:0 KS Soła Oświęcim
2008-08-31 KS Soła Oświęcim 2:1 LKS Jawiszowice
2008-08-24 LKS Piotrowice 3:3 KS Soła Oświęcim
2008-08-17 KS Soła Oświęcim 4:1 LKS Przecieszyn
2008-08-14 Brzezina Osiek 0:0 KS Soła Oświęcim
2008-08-10 KS Soła Oświęcim 4:2 LKS Bulowice


Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Sezon: 2008/2009


Lp. Nazwisko i imię Pozycja Mecze Bramki Asysty Łączny czas gry Czas gry/mecz
1. Adrian Kryjom (runda jesienna) napastnik 6 0 0 0 0 165 28
2. Andrzej Sermak (runda wiosenna) pomocnik 9 1 0 0 0 757 85
3. Andrzej Sermak (runda wiosenna) trener drużyny 0 0 0 0 0 0 0
4. Artur Opala obrońca/pomocnik 15 0 1 3 1 1246 84
5. Daniel Gałuszka (runda wiosenna) obrońca 12 0 0 0 0 1035 87
6. Dariusz Płatek napastnik 21 8 5 8 0 1728 83
7. Dariusz Wolny (runda jesienna) trener drużyny 0 0 0 0 0 0 0
8. Dawid Kowalski (runda wiosenna) obrońca/pomocnik 6 0 1 0 0 145 25
9. Gabriel Żółty (runda wiosenna) pomocnik/napastnik 9 1 1 0 0 230 26
10. Grzegorz Rajman obrońca/pomocnik 25 17 4 3 0 2057 83
11. Grzegorz Samek obrońca/pomocnik 18 3 1 4 0 1455 81
12. Krzysztof Janicki napastnik 10 2 3 0 0 826 83
13. Krzysztof Mycyk obrońca/pomocnik 24 2 0 4 0 1887 79
14. Krzysztof Szarwak obrońca 10 0 0 1 0 746 75
15. Krzysztof Szarwak kierownik drużyny 0 0 0 0 0 0 0
16. Łukasz Nowak bramkarz 20 0 0 0 0 1800 90
17. Maciej Szostek (runda jesienna) pomocnik 11 1 0 4 0 741 68
18. Maciej Wolny (runda jesienna) napastnik 8 2 1 1 2 704 88
19. Marcel Bijak (runda jesienna) pomocnik 12 2 3 1 0 1073 90
20. Marcin Sochacki bramkarz 6 0 0 0 0 540 90
21. Marek Kurkiewicz (runda jesienna) obrońca 1 0 0 0 0 2 2
22. Michał Tobik pomocnik 26 8 5 2 0 1943 75
23. Patryk Bartuś obrońca 16 0 1 0 0 777 49
24. Paweł Tydniarski (runda jesienna) bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
25. Piotr Maryon (runda wiosenna) napastnik 0 0 0 0 0 0 0
26. Przemysław Włoch (runda jesienna) pomocnik 3 0 0 0 0 180 60
27. Rafał Kozak (runda jesienna) obrońca 3 1 0 0 0 270 90
28. Rafał Nitka (runda jesienna) obrońca 10 1 0 5 0 803 81
29. Sławomir Kania obrońca 18 0 2 3 0 1301 73
30. Sławomir Kania prezes 0 0 0 0 0 0 0
31. Sławomir Naras pomocnik 18 0 2 2 0 883 50
32. Stanisław Jaromin pomocnik 18 1 0 0 0 1379 77
33. Tomasz Kuwik pomocnik 3 0 0 0 0 28 10
34. Tomasz Wykręt (runda wiosenna) pomocnik 8 0 1 0 1 458 58
35. Wojciech Jakubik pomocnik 9 0 0 1 0 601 67
 
 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Soła OświęcimMotor Lublin
Soła Oświęcim   Motor Lublin
2017-09-30, 16:00:00

Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2A

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
MKS Trzebinia - Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik
Stal Rzeszów - JKS 1909 Jarosław
Soła Oświęcim - Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice - Resovia Rzeszów
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice - Podlasie Biała Podlaska

Ostatnie spotkanie

Resovia RzeszówSoła Oświęcim
Resovia Rzeszów 1:2 Soła Oświęcim
2017-09-23, 16:00:00
Stadion w Rzeszowie, ul. Wyspiańskiego 22
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Podlasie Biała Podlaska 2:2 Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ 1:2 Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski 2:2 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 3:0 Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0 Chełmianka Chełm
Resovia Rzeszów 1:2 Soła Oświęcim
Karpaty Krosno 3:0 Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów 3:2 JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin 5:0 MKS Trzebinia