Niewiedział na prowadzeniu

• autor: michu89, 2011-09-10 02:32

Po 10 dniach Przemysław Niewiedział ponownie odzyskał prowadzenie. Snajper zespołu z Chełmka zdobył dwie bramki i to wystarczyło mu, aby zostać samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców. Konkurencja jednak nie śpi.

Klasyfikacja strzelców wadowickiej V ligi:

7 bramek – Przemysław Niewiedział (+2, KS Chełmek)

6 bramek – Seweryn Jaromin (Brzezina Osiek), Mateusz Hankus (+2, LKS Skidziń)

5 bramek – Dariusz Hobrzyk (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Bartłomiej Jasiński (+1, Soła Oświęcim), Michał Tobik (+1, Iskra Brzezinka), Michał Pacyga (+4, Babia Góra Sucha Beskidzka)

4 bramki – Łukasz Rupa (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Paweł Pyla (+3, CDO Izdebnik), Tomasz Świerkosz (+1, Jałowiec Stryszawa)

3 bramki – Artur Opala (Iskra Brzezinka), Tomasz Stelmach (+1, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Łukasz Chrapkiewicz (+1, Zgoda Malec)

2 bramki – Kamil Górski (KS Chełmek), Krzysztof Żmudka (Babia Góra Sucha Beskidzka), Kamil Kukuła (Zgoda Malec), Krzysztof Bartyzel (Unia Oświęcim), Robert Starowicz (Babia Góra Sucha Beskidzka), Dariusz Łukaszka (KS Chełmek), Jan Bogucki (Skawa Wadowice), Jakub Jasiński (Iskra Brzezinka), Krzysztof Jodłowiec (Jałowiec Stryszawa), Paweł Mackiewicz (+1, CDO Izdebnik), Jan Pietrusa (+1, Jałowiec Stryszawa), Paweł Łukasik (+1, Zagórzanka Zagórze), Maciej Skawina (+1, Skawa Wadowice),

1 bramka – Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec), Marcin Budek (Nadwiślanin Gromiec), Sebastian Marzec (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Jacek Leśniak (Babia Góra Sucha Beskidzka), Kamil Kuzia (Skawa Wadowice), Marcin Barciak (Unia Oświęcim), Daniel Boba (Unia Oświęcim), Michał Barciak (Unia Oświęcim), Tomasz Kocoń (Unia Oświęcim), Bartłomiej Ryś (Iskra Brzezinka), Damian Walus (Brzezina Osiek), Marcin Nowak (Soła Oświęcim), Grzegorz Rajman (Soła Oświęcim), Artur Oczkowski (Zagórzanka Zagórze), Piotr Gaudyn (Skawa Wadowice), Paweł Jajko (MZKS Alwernia), Jarosław Cecuga (KS Chełmek), Mateusz Bogacz (Cedron Brody), Rafał Makuch (LKS Skidziń), Łukasz Adamczyk (Nadwiślanin Gromiec), Arkadiusz Bach (Jałowiec Stryszawa), Bartłomiej Goryl (Jałowiec Stryszawa), Dariusz Adamczyk (LKS Skidziń), Tomasz Ścieszka (Babia Góra Sucha Beskidzka), Krzysztof Trawkowski (Unia Oświęcim), Piotr Bachorczyk (Jałowiec Stryszawa), Dawid Góra (Skawa Wadowice), Adam Janeczko (Soła Oświęcim), Dawid Klimczyk (CDO Izdebnik), Ireneusz Ziaja (CDO Izdebnik), Mateusz Pocztowski (MZKS Alwernia), Robert Gębala (MZKS Alwernia), Grzegorz Sokół (Zgoda Malec), Adrian Stanisławczyk ( Cedron Brody), Damian Flisek (Unia Oświęcim), Jakub Kociołek (Babia Góra Sucha Beskidzka), Wojciech Jamróz (+1, Soła Oświęcim), Mateusz Mędrysa (+1, Iskra Brzezinka), Sebastian Szewczyk (+1, Iskra Brzezinka), Konrad Sporysz (+1, LKS Skidziń), Martin Manzel (+1, Nadwiślanin Gromiec), Mariusz Banasiak (+1, Zgoda Malec), Dawid Panek (+1, Cedron Brody), Gabriel Wolski (+1, Cedron Brody), Paweł Wilk (+1, Cedron Brody), Michał Kołodziej (+1, Cedron Brody), Michał Gaudyn (+1, Skawa Wadowice), Marcin Miarka (+1, Skawa Wadowice), Mateusz Knapik (+1, MZKS Alwernia)

Autor: Michał Woźny (michu89)

Wszelkie kopiowanie klasyfikacji strzelców zabronione, bez zgody administratora!

autor: ~widz 2011-09-13 15:57:14

avatar prosze, jak Bomba strzela bramki

autor: ~g 2011-09-16 19:44:09

avatar P. "Prezes" powinna go błagać o przebaczenie żeby wrócił...