dzisiaj: 634, wczoraj: 881
ogółem: 9 157 485

Kolejne zwycięstwo juniorów

• autor: michu89, 2011-09-10 16:14

Trzecie zwycięstwo podopiecznych Tomasza Borowczyka w rozgrywkach ligowych stało się faktem. Tym razem juniorzy Soły Oświęcim pokonali u siebie Skawę Podolsze 5:3.

Soła Oświęcim – Skawa Podolsze 5:3 (3:1)

Bramki dla Soły: 3x Kułas, 1x Miłoń i Sarnecki

Skład Soły: Bułka – Augustyn, Kaliciak, Boba, Skamaj – Kleczkowski, Hryncyszyn, Jarnot, Miłoń – Kułas, Wiśniewski oraz Sarnecki, Suślik, Wojtacha,, Heród, Pająk.

Juniorzy Soły Oświęcim odnieśli już trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Zaczęło się jednak pomyślnie dla gości. Już w drugiej minucie zawodnik Skawy zdobył bramkę z rzutu wolnego. Soła szybko wzięła się do odrabiania strat i do wyrównania doprowadził Krystian Kułas, celnie uderzając przy słupku, tuż zza „szesnastki”. Ten sam zawodnik wyprowadził „Solarzy” na prowadzenie po tym, jak golkiper Skawy „wypluł” przed siebie piłkę, po strzale z dystansu Michała Jarnota. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Arkadiusz Miłoń, przymierzając zza pola karnego pod poprzeczkę. Drugą połowę oświęcimianie rozpoczęli z wysokiego „C” i już w pierwszej akcji zdobyli bramkę. Kleczkowski zagrał w pole karne do Kułasa, a ten w takich sytuacjach nie zwykł się mylić. Goście z Podolsza trafili na 4:2, ale podopieczni Tomasza Borowczyka szybko odpowiedzieli. Sarnecki wykorzystał sytuację „sam na sam”, strzelając na 5:2. Skawa zdołała trafić po raz trzeci, ale był to gol już tylko na otarcie łez, dzięki czemu Soła  jak na razie nadal będzie liderować w tabeli.