V liga wadowicka w liczbach - czyli krótko mówiąc zapraszamy na trochę statystyki z rundy jesiennej sezonu 2011/12.
Rozegrane spotkania: 120
Ilość spotkań wygranych przed gospodarzy: 61 (51%)
Ilość remisów: 21 (17%)
Ilość spotkań wygranych przez gości: 38 (32%)
Ilość zdobytych bramek przez gospodarzy: 221 (56%)
Ilość zdobytych bramek przez gości: 176 (44%)
Łącznie zdobytych bramek: 397
Średnia zdobytych bramek na mecz: 3,30
Najwięcej zdobytych bramek w kolejce: 5 kolejka – 34 bramki (średnia 4,25)
Najmniej zdobytych bramek w kolejce: 9 kolejka – 17 bramek (średnia 2,12)
Najwięcej bramek w meczu: 9 (Brzezina Osiek – LKS Skidziń 3:6; Kalwiarianka Kalwaria Zebrzydowska – Iskra Brzezinka 4:5)
Najwięcej zdobytych bramek przez jednego zawodnika w meczu: 4 – Przemysław Niewiedział (6 kolejka)
Najszybciej zdobyta bramka: 3 minuta – Wiesław Hałat (w 8 kolejce przeciwko KS Chełmek), Przemysław Niewiedział (w 11 kolejce przeciwko Babiej Górze Suchej Beskidzkiej
Najpóźniej zdobyta bramka: 90+7 minuta – Tomasz Świerkosz (w 4 kolejce przeciwko Babiej Górze Suchej Beskidzkiej)
Strzelcy:
14 bramek – Przemysław Niewiedział (KS Chełmek)
10 bramek – Mateusz Hankus (LKS Skidziń), Michał Tobik (Iskra Brzezinka), Michał Pacyga (Babia Góra Sucha Beskidzka), Łukasz Rupa (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska)
9 bramek – Kamil Kukuła (Zgoda Malec)
8 bramek – Artur Opala (Iskra Brzezinka), Seweryn Jaromin (Brzezina Osiek), Krzysztof Jodłowiec (Jałowiec Stryszawa)
7 bramek - Grzegorz Rajman (Soła Oświęcim), Robert Starowicz (Babia Góra Sucha Beskidzka), Dariusz Adamczyk (LKS Skidziń), Adam Janeczko (Soła Oświęcim), Bartłomiej Jasiński (Soła Oświęcim), Dawid Klimczyk (CDO Izdebnik)
6 bramek – Tomasz Stelmach (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Michał Barciak (Unia Oświęcim), Tomasz Świerkosz (Jałowiec Stryszawa), Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec), Dariusz Hobrzyk (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Jan Pietrusa (Jałowiec Stryszawa), Mateusz Gros (Brzezina Osiek)
5 bramek – Kamil Górski (Chełmek), Martin Manzel (Nadwiślanin Gromiec), Gabriel Wolski (Cedron Brody),Artur Oczkowski (Zagórzanka Zagórze), Piotr Bachorczyk (Jałowiec Stryszawa), Grzegorz Korczak (Jałowiec Stryszawa)
4 bramki – Paweł Pyla (CDO Izdebnik), Łukasz Chrapkiewicz (Zgoda Malec), Wojciech Jamróz (Soła Oświęcim), Paweł Łukasik (Zagórzanka Zagórze), Jan Bogucki (Skawa Wadowice), Grzegorz Bąk (KS Chełmek), Michał Kołodziej (Cedron Brody), Sebastian Nowak (LKS Skidziń), Ireneusz Ziaja (CDO Izdebnik)
3 bramki – Marcin Barciak (Unia Oświęcim), Kamil Adamczyk (Nadwiślanin Gromiec), Bartłomiej Goryl (Jałowiec Stryszawa), Paweł Frankowski (CDO Izdebnik), Marcin Budek (Nadwiślanin Gromiec), Marcin Miarka (Skawa Wadowice), Tomasz Kocoń (Unia Oświęcim), Arkadiusz Bach (Jałowiec Stryszawa), Szymon Juras (Brzezina Osiek), Maciej Rudnicki (Nadwiślanin Gromiec), Hubert Skiba (Cedron Brody), Sebastian Marzec (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Adrian Cebula (CDO Izdebnik)
2 bramki – Krzysztof Żmudka (Babia Góra Sucha Beskidzka), Krzysztof Bartyzel (Unia Oświęcim), Dariusz Łukaszka (KS Chełmek), Jakub Jasiński (Iskra Brzezinka), Paweł Mackiewicz (CDO Izdebnik), Maciej Skawina (Skawa Wadowice), Michał Gaudyn (Skawa Wadowice), Piotr Maciesza (Iskra Brzezinka), Krzysztof Trawkowski (Unia Oświęcim), Wiesław Hałat (Soła Oświęcim), Paweł Jajko (MKS Alwernia), Paweł Wilk (Cedron Brody), Przemysław Nowicki (Nadwiślanin Gromiec), Łukasz Kadłuczka (Skawa Wadowice), Dawid Góra (Skawa Wadowice), Mateusz Szczepaniak (Brzezina Osiek), Tomasz Tworek LKS Skidziń), Sebastian Deska (Zgoda Malec), Krzysztof Dukała (MKS Alwernia), Tomasz Borowczyk (Soła Oświęcim), Bartłomiej Ryś (Iskra Brzezinka), Szymon Żurek (LKS Skidziń), Rafał Makuch (LKS Skidziń), Wiesław Nowak (Iskra Brzezinka), Krzysztof Płonka (Zgoda Malec)
1 bramka – Jacek Leśniak (Babia Góra Sucha Beskidzka), Kamil Kuzia (Skawa Wadowice), Daniel Boba (Unia Oświęcim), Damian Walus (Brzezina Osiek), Marcin Nowak (Soła Oświęcim), Piotr Gaudyn (Skawa Wadowice), Jarosław Cecuga (KS Chełmek), Mateusz Bogacz (Cedron Brody), Łukasz Adamczyk (Nadwiślanin Gromiec), Tomasz Ścieszka (Babia Góra Sucha Beskidzka), Mateusz Pocztowski (MKS Alwernia), Robert Gębala (MKS Alwernia), Grzegorz Sokół (Zgoda Malec), Adrian Stanisławczyk (Cedron Brody), Damian Flisek (Unia Oświęcim), Jakub Kociołek (Babia Góra Sucha Beskidzka), Mateusz Mędrysa (Iskra Brzezinka), Sebastian Szewczyk (Iskra Brzezinka), Konrad Sporysz (LKS Skidziń), Mariusz Banasiak (Zgoda Malec), Dawid Panek (Cedron Brody), Mateusz Knapik (MKS Alwernia), Łukasz Krawczyk (Zagórzanka Zagórze), Sebastian Drebszok (Zgoda Malec), Mateusz Bochniak (CDO Izdebnik), Paweł Mzyk (CDO Izdebnik), Bartłomiej Bielenin (LKS Skidziń), Marek Kołodziej (Iskra Brzezinka), Damian Góra (Skawa Wadowice), Bartosz Sala (Jałowiec Stryszawa), Piotr Majda (Brzezina Osiek), Michał Kucharczyk (Unia Oświęcim), Konrad Łężniak (Cedron Brody), Daniel Płonka (Brzezina Osiek), Damian Nowotarski (Unia Oświęcim), Łukasz Mika (Babia Góra Sucha Beskidzka), Dariusz Knapik (Iskra Brzezinka), Michał Bałos (Babia Góra Sucha Beskidzka), Artur Mazuga (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Rikardo Pawłowski (Zgoda Malec), Adrian Wandor (Brzezina Osiek), Mateusz Wójcikiewicz (Soła Oświęcim), Łukasz Szczepaniak (Brzezina Osiek), Mateusz Mosór (Skawa Wadowice), Kacper Targosz (Skawa Wadowice),Piotr Paw (Soła Oświęcim), Tomasz Kulig (KS Chełmek), Krzysztof Drebszok (Zgoda Malec), Patryk Paliwoda (Zagórzanka Zagórze), Krystian Kania (Nadwiślanin Gromiec), Kamil Wysogląd (Cedron Brody), Artur Gwiżdż (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Dawid Chylaszek (KS Chełmek), Bartłomiej Sałapatek (Soła Oświęcim), Krzysztof Zarzycki (LKS Skidziń), Kamil Dyduch (Babia Góra Sucha Beskidzka), Sebastian Cora (CDO Izdebnik), Zygmunt Bąba (Brzezina Osiek)
Strzelcy karnych:
4 – Michał Kołodziej, Kamil Kukuła
3 – Tomasz Stelmach, Paweł Łukasik, Piotr Bachorczyk
2 – Jakub Jasiński, Seweryn Jaromin, Michał Pacyga, Adam Janeczko, Michał Tobik, Łukasz Kadłuczka, Dawid Klimczyk
1 – Paweł Jajko, Przemysław Niewiedział, Sebastian Drebszok, Marcin Barciak, Mateusz Zejma, Tomasz Borowczyk, Arkadiusz Bach, Krzysztof Dukała, Dariusz Hobrzyk
Najwyższe zwycięstwo gospodarzy: KS Chełmek – Cedron Brody 6:0 (3 kolejka)
Najwyższy remis: Soła Oświęcim – CDO Izdebnik 3:3 (4 kolejka)
Najwyższe zwycięstwo gości: Zgoda Malec – Nadwiślanin Gromiec 1:6 (7 kolejka), CDO Izdebnik –Skawa Wadowice 1:6 (12 kolejka)
Najwięcej zdobytych punktów: 36 – KS Chełmek, 33 – Soła Oświęcim, 30 – Iskra Brzezinka
Najmniej zdobytych punktów: 9 – MKS Alwernia, 10 – Zgoda Malec, 15 – Zagórzanka Zagórze
Najwięcej odniesionych zwycięstw: 11 – KS Chełmek, 10 – Soła Oświęcim, Iskra Brzezinka
Najmniej odniesionych zwycięstw: 2 – MKS Alwernia, 3 – Zgoda Malec, 4 – Zagórzanka Zagórze, Cedron Brody, Unia Oświęcim
Najczęściej remisowali: 4 – LKS Skidziń, Unia Oświęcim, Cedron Brody
Najrzadziej remisowali: 0 – Iskra Brzezinka, 1 – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Zgoda Malec
Najwięcej poniesionych porażek: 11 – Zgoda Malec, 10 – MKS Alwernia, 8 – Zagórzanka Zagórze, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Najmniej poniesionych porażek: 1 – KS Chełmek, 2 – Soła Oświęcim, 3 – LKS Skidziń
Najwięcej zdobytych bramek: 39 – Jałowiec Stryszawa, 33 – Soła Oświęcim, 31 – KS Chełmek
Najmniej zdobytych bramek: 7 – MKS Alwernia, 11 – Zagórzanka Zagórze, 19 – Cedron Brody
Najwięcej straconych bramek: 43 – Zgoda Malec, 38 – Brzezina Osiek, 34 – CDO Izdebnik
Najmniej straconych bramek: 13 – KS Chełmek, 15 – Soła Oświęcim, 19 – Jałowiec Stryszawa, Babia Góra Sucha Beskidzka
Najwięcej zwycięstw z rzędu: 6 – KS Chełmek od 01.10.2011 do 06.11.2011(kolejki 9-14)
Najwięcej remisów z rzędu: 2 – Skawa Wadowice od 13.08.2011 do 20.08.2011 (kolejki 1-2), Cedron Brody od 23.10.2011 do 29.10.2011 (kolejki 12-13), MKS Alwernia (kolejki 8-9)
Najwięcej porażek z rzędu: 10 – Zgoda Malec od 13.08.2011 do 09.10.2011 (kolejki 1-10)
Najdłuższa seria bez porażki: 9 – Soła Oświęcim od 21.08.2011 do 09.10.2011 (kolejki 2-10)
Najdłuższa seria bez zwycięstwa: 10 – Zgoda Malec od 13.08.2011 do 09.10.2011 (kolejki 1-10)
Najdłuższe seria bez straconej bramki: 3 mecze – Jałowiec Stryszawa od 09.10.2011 do 23.10.2011 (kolejki 10-12), KS Chełmek od 23.10.2011 do 06.11.2011 (kolejki 12-14)
Najdłuższa seria bez zdobytej bramki: 4 mecze – Zagórzanka Zagórze od 17.09.2011 do 08.10.2011 (kolejki 7-10)
Częstość wyników:
1:1 – 12 razy
1:0 – 12 razy
2:1 – 11 razy
2:0 – 9 razy
0:1 – 7 razy
1:4 – 6 razy
2:2 – 5 razy
3:0 – 5 razy
1:2 – 5 razy
1:3 – 5 razy
3:2 – 5 razy
4:0 – 4 razy
3:1 – 4 razy
0:2 – 3 razy
5:2 – 3 razy
0:3 – 3 razy
4:1 – 3 razy
0:0 – 3 razy
5:0 – 2 razy
2:3 – 2 razy
1:6 – 2 razy
6:0 – 1 raz
3:3 – 1 raz
4:3 – 1 raz
3:4 – 1 raz
3:6 – 1 raz
4:5 – 1 raz
5:1 – 1 raz
0:4 – 1 raz
2:5 – 1 raz
Autor: Michał Woźny (michu89)