Na łamach naszej strony internetowej prezentujemy wstępny plan przygotowań ekip z wadowickiej V ligi oraz pierwsze transfery i przymiarki. (news aktualizowany na bieżąco)
KS Chełmek
28.01. - KS Podgórze Kraków - KS Chełmek 2:4
01.02. - Halniak Maków Podhalański - KS Chełmek (odwołany)
04.02. - Wilamowiczanka Wilamowice - KS Chełmek 2:0
11.02. - Zgoda Byczyna - KS Chełmek 0:4
18.02. - LKS Jawiszowice – KS Chełmek 4:2
25.02. - Orzeł Piaski Wielkie – KS Chełmek 2:1
03.03. - Czarni Staniątki – KS Chełmek 1:5
10.03. - Zagłębie Sosnowiec (93) – KS Chełmek 2:2
17.03. - Czarni Sosnowiec – KS Chełmek 1:0
Przybyli: Kysiak (Piast Gliwice), Wojtków (Szczakowianka Jaworzno), Mrożek (Orzeł Balin)
Odeszli: D. Chylaszek (Soła Łęki), Niewiedział (Soła Oświęcim), Łukaszka (Unia Oświęcim), Zawadzki
Iskra Brzezinka
29.01. – LKS Radziechowy – Iskra Brzezinka 2:1
04.02. - Zaborzanka Zaborze - Iskra Brzezinka 6:9 (sparing na orliku)
11.02. – LKS Rajsko – Iskra Brzezinka 4:5
18.02. - Sygnał Włosienica - Iskra Brzezinka (odwołany)
25.02. – Piast Bieruń Nowy – Iskra Brzezinka (odwołany)
29.02. - Piast Bieruń Nowy - Iskra Brzezinka 8:8 (sparing na orliku w Bieruniu)
07.03. - Wilamowiczanka Wilamowice - Iskra Brzezinka 5:4
10.03. - Halniak Maków Podhalański - Iskra Brzezinka 3:1
17.03. – Orzeł Witkowice – Iskra Brzezinka 2:0
Przybyli: Jakub Bieda, Łukasz Jasek, Tomasz Wykręt (wznowili treningi)
Odeszli: Bartłomiej Ryś (Soła Oświęcim), Artur Opala (Soła Oświęcim), Michał Tobik (LKS Skidziń), Sebastian Szewczyk (Unia Oświęcim), Wiesław Nowak (LKS Rajsko), Dariusz Knapik (LKS Rajsko)
Jałowiec Stryszawa
28.01. – Halniak Maków Podhalański – Jałowiec Stryszawa 3:2
04.02. – Zapora Porąbka – Jałowiec Stryszawa 0:3
11.02. – Sosnowianka Stanisław Dolny – Jałowiec Stryszawa 1:3
18.02. – Lachy Lachowice-Hucisko - Jałowiec Stryszawa 0:8
25.02. - Jałowiec Stryszawa (juniorzy) - Jałowiec Stryszawa (seniorzy) 4:5
03.03. – Sokół Przytkowice – Jałowiec Stryszawa 8:3
10.03. – Koszarawa Żywiec – Jałowiec Stryszawa 2:3
17.03. – Spójnia Landek – Jałowiec Stryszawa 4:2
Przybyli: Piotr Bagnicki (Borek Kraków), Piotr Kłapyta (Halniak Maków Podhalański)
Odeszli: Bartosz Sala (Beskid Gilowice?)
LKS Skidziń
28.01. – Soła Łęki – LKS Skidziń 3:4
04.02. – LKS Jawiszowice – LKS Skidziń (odwołany)
12.02. – Sokół Wola – LKS Skidziń 5:3
18.02. – Wilamowiczanka Wilamowice – LKS Skidziń (odwołany)
26.02. – Unia Bieruń Stary – LKS Skidziń 3:1
03.03. – KS Bestwinka – LKS Skidziń 3:3
11.03. – MKS Lędziny – LKS Skidziń 4:1
14.03. - LKS Jawiszowice - LKS Skidziń 1:6
17.03. - LKS Łąka - LKS Skidziń 5:1
Przybyli: Tobik (Iskra Brzezinka), Wójcikiewicz (Soła Oświęcim), G. Kobylański (Zatorzanka Zator)
Odeszli: Bielenin (Górnik Brzeszcze), Kapuśnik (Górnik Brzeszcze), Hankus (kontuzja), S. Nowak (Górnik Brzeszcze)
Babia Góra Sucha Beskidzka
28.01. – Błyskawica Marcówka – Babia Góra Sucha Beskidzka 0:3
04.02. – Koszarawa Żywiec – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:0
07.02. – Halniak Maków Podhalański – Babia Góra Sucha Beskidzka 8:0
11.02. - Stadion Śląski - Babia Góra 6:2
18.02. – Sokół Przytkowice – Babia Góra Sucha Beskidzka 8:0
25.02. – Strzelec Budzów – Babia Góra Sucha Beskidzka 1:3
03.03. – Tempo Białka – Babia Góra Sucha Beskidzka 1:1
10.03. – Jordan Jordanów – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:6
17.03. – Koszarawa Żywiec – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2
Przybyli: Fortuna, R. Listwan, Rzepka, Czaicki (wszyscy z zespołu juniorów), Magiera (powrót do treningów), Wojtyczko (Huragan Skawica)
Odeszli: Ścieszka (kontuzja), Barzyczak, T. Pacyga, R. Listwan (nie podjęli treningów), Sulikowski (wyjazd za granicę)
Nadwiślanin Gromiec
04.02. - Arka Babice - Nadwiślanin Gromiec (odwołany)
11.02. - Orzeł Witkowice - Nadwiślanin Gromiec (odwołany)
18.02. - LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec (odwołany)
25.02. - Tempo Płaza - Nadwiślanin Gromiec 6:6 (sparing na Orliku w Chełmku)
01.03. - Wisła Jankowice - Nadwiślanin Gromiec 2:8
03.03. - Solavia Grojec - Nadwiślanin Gromiec 4:1
10.03. - LKS Gorzów - Nadwiślanin Gromiec 3:2
17.03. - Zatorzanka Zator - Nadwiślanin Gromiec 2:2
Przybyli: Dworniczek
Odeszli: K. Adamczyk ? (kontuzja)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
29.01. godz. 11:30 - Świt Krzeszowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (boisko w Skotnikach) 1:2
04.02. godz. 15:00 - Orzeł Piaski Wielkie - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (boisko Nadwiślanu) 0:2
12.02. godz. 09:45 - Garbarz Zembrzyce - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (boisko Nadwiślaninu) 0:3
18.02. godz. 17:00 - Bronowianka Kraków - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (boisko SMS) 1:4
26.02. godz. 11:00 - Sosnowianka Stanisław Dolny - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (boisko Nadwiślanu) 1:1
03.03. godz. 19:00 - Hejnał Krzyszkowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (boisko Nadwiślanu) (odwołany)
11.03. - LKS Rajsko - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:2
18.03. godz. 16:00 - Garbarnia II Kraków - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:1
Przybyli: Dudzicki (Garbarnia Kraków), Sajdak (SMS Kraków), Czaicki, Burdek (z zespołu juniorów), Pyla (CDO Izdebnik)
Odeszli: Rusin (Płomień Sosnowice)
Skawa Wadowice
28.01. - Zapora Porąbka - Skawa Wadowice 3:1
04.02. - Pogoń Imielin - Skawa Wadowice (odwołany)
11.02. - Tramwaj Kraków - Skawa Wadowice 6:2
18.02. - Świt Krzeszowice - Skawa Wadowice 2:2
26.02. - KS Olkusz - Skawa Wadowice 1:2
28.02. - LKS Łąka - Skawa Wadowice 10:1
03.03. - Gościbia Sułkowice - Skawa Wadowice 3:0
10.03. - Soła Łęki - Skawa Wadowice 3:2
17.03. - Skawa Wadowice - Błyskawica Myślachowice 7:3
Przybyli: Drobniak (MKS Trzebinia-Siersza)
Odeszli: K. Targosz, Mosór
CDO Izdebnik
21.01. – LKS Rudnik – CDO Izdebnik 3:4
26.01. – Nadwiślan Kraków – CDO Izdebnik 3:4
29.01. – Bronowianka Kraków – CDO Izdebnik 2:2
11.02. - LKS Rudnik - CDO Izdebnik 1:0
19.02. - Sęp Droginia - CDO Izdebnik 0:8
26.02. - LKS Śledziejowice - CDO Izdebnik 1:3
03.03. - Sosnowianka Stanisław Dolny - CDO Izdebnik 0:1
10.03. - Jawor Jawornik - CDO Izdebnik 0:8
17.03. - Pcimianka Pcim - CDO Izdebnik 0:5
Przybyli: Bielach (Orkan Szczyrzyce), Kurpiel (Tęcza Słomiróg), Badoń (Armatura Kraków), Gwiżdż (Wiślanie Jaśkowice)
Odeszli: Pyla (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska?), Kalfas (Fablok Chrzanów), Mackiewicz (Cedron Brody), Cora, Rapacz, Gołąb (na stałe do zespołu juniorów)
Brzezina Osiek
21.01. - Podbeskidzie Bielsko – Biała ME – Brzezina Osiek 6:0
29.01. – Walcownia Czechowice-Dziedzice – Brzezina Osiek 1:3
01.02. – LKS Czaniec – Brzezina Osiek (odwołany)
05.02. – Pasjonat Dankowice – Brzezina Osiek (odwołany)
12.02. – Soła Kobiernice – Brzezina Osiek 2:5
18.02. – LKS Bobrek – Brzezina Osiek (odwołany)
24.02. – Wilamowiczanka Wilamowice – Brzezina Osiek (odwołany)
28.02. - LKS Czaniec - Brzezina Osiek 2:0
03.03. – Halniak Maków Podhalański – Brzezina Osiek 4:1
07.03. - Hejnał Kęty - Brzezina Osiek 1:3
10.03. – Orzeł Witkowice – Brzezina Osiek 1:5
14.03. - Wilamowiczanka Wilamowice - Brzezina Osiek (odwołany)
17.03. – Soła Łęki – Brzezina Osiek 2:4
Przybyli: Bernaś, K. Mitoraj (obaj powrót do treningów), Karpiński (Hejnał Kęty), Śleziak (wolny zawodnik), Brdęk (Strumień Polanka Wielka)
Odeszli: Bąba (koniec kariery)
D&R Unia Oświęcim
29.01. – D&R Unia Oświęcim – Soła Oświęcim 1:0
04.02. – Halniak Maków Podhalański – D&R Unia Oświęcim 5:1
12.02. – Pogoń Imielin – D&R Unia Oświęcim 0:2
19.02. – LKS Bobrek – D&R Unia Oświęcim 0:4
29.02. – Przeciszovia Przeciszów – D&R Unia Oświęcim 1:2
04.03. – Zgoda Byczyna – D&R Unia Oświęcim 1:7
06.03. - Niwa Nowa Wieś - D&R Unia Oświęcim 1:0
08.03. – LKS Rajsko – D&R Unia Oświęcim 1:6
13.03. – Soła Łęki – D&R Unia Oświęcim 2:2
15.03. - LKS Czaniec - D&R Unia Oświęcim 4:1
18.03. – LKS Bobrek – D&R Unia Oświęcim 0:1
Przybyli: Szewczyk (Iskra Brzezinka), Łukaszka (KS Chełmek), Korba (Iskra Klecza Dolna), Kubas (Relaks Wysoka), Afeltowicz (Błyskawica Marcówka)
Odeszli: Dzidecki (LKS Rajsko), Pędlowski (Zaborzanka Zaborze), Kucharczyk (Zaborzanka Zaborze), Trawkowski (Przeciszovia Przeciszów)
Cedron Brody
26.01. - Sokół Przytkowice - Cedron Brody 3:2
05.02. - Tempo Białka - Cedron Brody 2:3
11.02. - Orzeł Wieprz - Cedron Brody 2:3
18.02. - Strzelec Budzów - Cedron Brody 3:2
25.02. - Zapora Porąbka - Cedron Brody 2:6
03.03. - Błyskawica Marcówka - Cedron Brody 2:1
10.03. - Żarek Barwałd - Cedron Brody 2:4
17.03. - LKS Leńcze - Cedron Brody 1:5
Przybyli: Mackiewicz (CDO Izdebnik), Ciemiera ? (Orzeł Ryczów)
Odeszli: Panek, Penkala (obaj powrót do Beskidu Andrychów), Wawro, Stanisławczyk (obaj koniec kariery)
Zagórzanka Zagórze
04.02. - Astra Spytkowice - Zagórzanka Zagórze (odwołany)
11.02. - LKS Bobrek - Zagórzanka Zagórze 1:4
18.02. - Nadwiślanka Okleśna - Zagórzanka Zagórze 7:3
25.02. - Hetman 22 Katowice - Zagórzanka Zagórze 4:1
29.02. - Start Kamień - Zagórzanka Zagórze 7:7
03.03. - Skawa Podolsze - Zagórzanka Zagórze 4:6
10.03. - Tempo Płaza - Zagórzanka Zagórze 1:2
13.03. - Hetman 22 Katowice - Zagórzanka Zagórze 1:2
17.03. - LKS Gorzów - Zagórzanka Zagórze 3:2
22.03. - Wisła Jankowice - Zagórzanka Zagórze
Przybyli: Michałów (Wisła Jankowice), Paliwoda (z zespołu juniorów), Szczepina (z rezerw), Domurat (SPRiN Regulice), Smoleń (Bukowianka Bukowno), Kulawik (MKS Alwernia)
Odeszli: Łukasik (MKS Alwernia), Gielarowski (MKS Trzebinia-Siersza), Hudzik (Wisła Jankowice), Kucia, Antkowiak (nie wznowili treningów), Kikla (?)
Zgoda Malec
10.02. – Soła Łęki – Zgoda Malec (odwołany)
14.02. - Steinpol - Ilanka Rzepin - Zgoda Malec 4:2
16.02. - Formacja Port 2000 - Zgoda Malec 3:2
18.02. – Pogoń Imielin – Zgoda Malec 4:2
21.02. – Strumień Polanka Wielka – Zgoda Malec 3:3
25.02. – LKS Jawiszowice – Zgoda Malec (odwołany)
28.02. – Orzeł Witkowice – Zgoda Malec (odwołany)
03.03. – Niwa Nowa Wieś – Zgoda Malec 8:2
06.03. – Hejnał Kęty – Zgoda Malec 2:3
10.03. – Zaborzanka Zaborze – Zgoda Malec 3:1
17.03. – LKS Rajsko – Zgoda Malec 2:3
Odeszli: Deska (?), K. Lekki, D. Klęczar (obaj wyjazd za granicę), Mąsior, M. Dybał
MKS Alwernia
28.01. – Przemsza Klucze - MKS Alwernia 1:1
04.02. – MKS Trzebinia-Siersza – MKS Alwernia (odwołany)
11.02. - IKS Olkusz - MKS Alwernia 1:3
18.02. - Spójnia Osiek-Zimnodół - MKS Alwernia 4:0
24.02. - Zieleńczanka Zielonki - MKS Alwernia 3:1
26.02. - Arka Babice - MKS Alwernia
03.03. - Świt Krzeszowice - MKS Alwernia 2:3
10.03. - LKS Bobrek - MKS Alwernia 2:1
17.03. – Górnik Brzeszcze – MKS Alwernia 1:2
Przybyli: Łukasik (Zagórzanka Zagórze), Podobiński (MKF "99" Grajów - futsal), Burza (LKS Gorzów), Jasieczko (powrót zza granicy), Wantulok (Orzeł Balin/Janina Libiąż), Jochymek (Świt Krzeszowice), Pieprzyca (Świt Krzeszowice)
Odeszli: Dukała (Janina Libiąż), Kuć (Spójnia Osiek), Gawąd ? (Nadwiślanka Okleśna)
Nowe informacje na temat klubów będą dodawane na bieżąco.