Przedstawiamy terminarz wadowickiej ligi okręgowej na rundę wiosenną sezonu 2011/12. Piłkarska wiosna będzie bardzo intensywna, a to ze względu na to, że aż trzy kolejki zostaną rozegrane w środę i czwartek.
16 kolejka:
24 marca 2012 (sobota), godz. 15:00
Iskra Brzezinka – Brzezina Osiek
Nadwiślanin Gromiec – CDO Izdebnik
Cedron Brody – Babia Góra Sucha Beskidzka
MKS Alwernia – LKS Skidziń
Skawa Wadowice – KS Chełmek
25 marca 2012 (niedziela), godz. 15:00
Jałowiec Stryszawa – Soła Oświęcim
Zagórzanka Zagórze – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zgoda Malec – Unia Oświęcim
17 kolejka:
31 marca 2012 (sobota), godz. 15:00
Unia Oświęcim – Skawa Wadowice
KS Chełmek – MKS Alwernia
Babia Góra Sucha Beskidzka – Zagórzanka Zagórze
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Nadwiślanin Gromiec
CDO Izdebnik – Jałowiec Stryszawa
1 kwietnia 2012 (niedziela), godz. 15:00
Zgoda Malec – Iskra Brzezinka
LKS Skidziń – Cedron Brody
Soła Oświęcim – Brzezina Osiek
18 kolejka:
7 kwietnia 2012 (sobota), godz. 15:00
Iskra Brzezinka – Soła Oświęcim
Brzezina Osiek – CDO Izdebnik
Jałowiec Stryszawa – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Skidziń – Zagórzanka Zagórze
Cedron Brody – KS Chełmek
MKS Alwernia – Unia Oświęcim
Skawa Wadowice – Zgoda Malec
19 kolejka:
14 kwietnia 2012 (sobota), godz. 16:00
Skawa Wadowice – Iskra Brzezinka
Unia Oświęcim – Cedron Brody
KS Chełmek – Zagórzanka Zagórze
Babia Góra Sucha Beskidzka – Jałowiec Stryszawa
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Brzezina Osiek
CDO Izdebnik – Soła Oświęcim
15 kwietnia 2012 (niedziela), godz. 16:00
Zgoda Malec – MKS Alwernia
LKS Skidziń – Nadwiślanin Gromiec
20 kolejka:
21 kwietnia 2012 (sobota), godz. 16:00
Iskra Brzezinka – CDO Izdebnik
Brzezina Osiek – Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec – KS Chełmek
Cedron Brody – Zgoda Malec
MKS Alwernia – Skawa Wadowice
22 kwietnia 2012 (niedziela), godz. 16:00
Soła Oświęcim – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jałowiec Stryszawa – LKS Skidziń
Zagórzanka Zagórze – Unia Oświęcim
21 kolejka:
28 kwietnia 2012 (sobota), godz. 17:00
MKS Alwernia – Iskra Brzezinka
Skawa Wadowice – Cedron Brody
Unia Oświęcim – Nadwiślanin Gromiec
KS Chełmek – Jałowiec Stryszawa
Babia Góra Sucha Beskidzka – Soła Oświęcim
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – CDO Izdebnik
29 kwietnia 2012 (niedziela), godz. 17:00
Zgoda Malec – Zagórzanka Zagórze
LKS Skidziń – Brzezina Osiek
22 kolejka:
2 maja 2012 (środa), godz. 17:00
Iskra Brzezinka – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
CDO Izdebnik – Babia Góra Sucha Beskidzka
Brzezina Osiek – KS Chełmek
Nadwiślanin Gromiec – Zgoda Malec
Cedron Brody – MKS Alwernia
3 maja 2012 (czwartek), godz. 17:00
Soła Oświęcim – LKS Skidziń
Jałowiec Stryszawa – Unia Oświęcim
Zagórzanka Zagórze – Skawa Wadowice
23 kolejka:
5 maja 2012 (sobota), godz. 17:00
Cedron Brody – Iskra Brzezinka
MKS Alwernia – Zagórzanka Zagórze
Skawa Wadowice – Nadwiślanin Gromiec
Unia Oświęcim – Brzezina Osiek
KS Chełmek – Soła Oświęcim
Babia Góra Sucha Beskidzka – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
6 maja 2012 (niedziela), godz. 17:00
Zgoda Malec – Jałowiec Stryszawa
LKS Skidziń – CDO Izdebnik
24 kolejka:
12 maja 2012 (sobota), godz. 17:00
Iskra Brzezinka – Babia Góra Sucha Beskidzka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – LKS Skidziń
CDO Izdebnik – KS Chełmek
Brzezina Osiek – Zgoda Malec
Nadwiślanin Gromiec – MKS Alwernia
13 maja 2012 (niedziela), godz. 17:00
Soła Oświęcim – Unia Oświęcim
Jałowiec Stryszawa – Skawa Wadowice
Zagórzanka Zagórze – Cedron Brody
25 kolejka:
16 maja 2012 (środa), godz. 17:00
Cedron Brody – Nadwiślanin Gromiec
MKS Alwernia – Jałowiec Stryszawa
Skawa Wadowice – Brzezina Osiek
Unia Oświęcim – CDO Izdebnik
KS Chełmek – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
LKS Skidziń – Babia Góra Sucha Beskidzka
17 maja 2012 (czwartek), godz. 17:00
Zagórzanka Zagórze – Iskra Brzezinka
Zgoda Malec – Soła Oświęcim
26 kolejka:
19 maja 2012 (sobota), godz. 17:00
Iskra Brzezinka – LKS Skidziń
Babia Góra Sucha Beskidzka – KS Chełmek
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Unia Oświęcim
CDO Izdebnik – Zgoda Malec
Brzezina Osiek – MKS Alwernia
Nadwiślanin Gromiec – Zagórzanka Zagórze
20 maja 2012 (niedziela), godz. 17:00
Soła Oświęcim – Skawa Wadowice
Jałowiec Stryszawa – Cedron Brody
27 kolejka:
26 maja 2012 (sobota), godz. 17:00
Nadwiślanin Gromiec – Iskra Brzezinka
Cedron Brody – Brzezina Osiek
MKS Alwernia – Soła Oświęcim
Skawa Wadowice – CDO Izdebnik
Unia Oświęcim – Babia Góra Sucha Beskidzka
KS Chełmek – LKS Skidziń
27 maja 2012 (niedziela), godz. 17:00
Zagórzanka Zagórze – Jałowiec Stryszawa
Zgoda Malec – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
28 kolejka:
2 czerwca 2012 (sobota), godz. 17:00
Iskra Brzezinka – KS Chełmek
Babia Góra Sucha Beskidzka – Zgoda Malec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Skawa Wadowice
CDO Izdebnik – MKS Alwernia
Brzezina Osiek – Zagórzanka Zagórze
3 czerwca 2012 (niedziela), godz. 17:00
LKS Skidziń – Unia Oświęcim
Soła Oświęcim – Cedron Brody
Jałowiec Stryszawa – Nadwiślanin Gromiec
29 kolejka:
6 czerwca 2012 (środa), godz. 17:00
Jałowiec Stryszawa – Iskra Brzezinka
Nadwiślanin Gromiec – Brzezina Osiek
Zagórzanka Zagórze – Soła Oświęcim
Cedron Brody – CDO Izdebnik
MKS Alwernia – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Skawa Wadowice – Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Malec – LKS Skidziń
Unia Oświęcim – KS Chełmek
30 kolejka:
9 czerwca 2012 (sobota), godz. 17:00
Iskra Brzezinka – Unia Oświęcim
KS Chełmek – Zgoda Malec
LKS Skidziń – Skawa Wadowice
Babia Góra Sucha Beskidzka – MKS Alwernia
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Cedron Brody
CDO Izdebnik – Zagórzanka Zagórze
Soła Oświęcim – Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek – Jałowiec Stryszawa