Ilość strzelonych goli w pierwszych połowach meczu: 13
Ilość strzelonych goli w drugich połowach meczu: 19
Ilość straconych goli w pierwszych połowach meczu: 4
Ilość straconych goli w drugich połowach meczu: 9
Najwięcej bramek w jednym meczu: 8 (11 kolejka: Hejnał Kęty – Soła Oświęcim 0:8)
Najmniej bramek w jednym meczu: 0 (5 kolejka: Nadwiślanin Gromiec – Soła Oświęcim 0:0)
Najwięcej bramek strzelonych przez Sołę w meczu: 8 (11 kolejka: Hejnał Kęty – Soła Oświęcim 0:8)
Najwięcej bramek straconych przez Sołę w meczu: 4 (7 kolejka: Astra Spytkowice – Soła Oświęcim 4:3)
Najmniej bramek strzelonych przez Sołę w meczu: 0  - 2 razy (3 kolejka: Beskid Andrychów – Soła Oświęcim 3:0, 5 kolejka: Nadwiślanin Gromiec – Soła Oświęcim 0:0)
Najmniej bramek straconych przez Sołę w meczu: 0 – 7 razy (2 kolejka: Soła Oświęcim – Skawa Wadowice 1:0, 4 kolejka: Soła Oświęcim – Brzezina Osiek 5:0, 5 kolejka: Nadwiślanin Gromiec – Soła Oświęcim 0:0, 6 kolejka: Soła Oświęcim – Lachy Lachowice 5:0, 8 kolejka: Soła Oświęcim – Janina Libiąż 1:0, 10 kolejka: Soła Oświęcim – MKS Chrzanów 2:0, 11 kolejka: Hejnał Kęty – Soła Oświęcim 0:8)
Najwięcej bramek strzelonych przez jednego zawodnika w jednym meczu: 3 (Jakub Scąber w 4. kolejce przeciwko Brzezinie Osiek, Krystian Kułas w 6. kolejce przeciwko Lachom Lachowice
Najdłuższa passa bez straty bramki: 3 mecze (od 4 do 6 kolejki)

Bramki zdobywane przez:
a) bramkarzy - 0
b) obrońców – 4
c) pomocników – 15
d) napastników – 13

Przykład: jeżeli Rafał Kleczkowski był wystawiony w podstawowej jedenastce jako obrońca, bramka zaliczona jest do zawodników grających w obronie, jeżeli natomiast był wystawiony jako pomocnik, bramka zaliczona jest do zawodników grających w pomocy.

3 bramki – Rafał Kleczkowski
1 bramka – Jakub Scąber, Mateusz Boba, Michel Hryncyszyn, Krzysztof Nycz, Łukasz Augustyn, Arkadiusz Miłoń

0,08 – Łukasz Augustyn, Michał Jarnot, Tomasz Migdałek

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):
113 minut – Krystian Kułas
137 minut – Kamil Sarnecki
151 minuty – Jakub Scąber
202 minuty – Rafał Kleczkowski
207 minut – Krzysztof Nycz
230 minut – Michel Hryncyszyn
305 minut – Arkadiusz Miłoń
390 minut – Mateusz Boba

2 asysty – Jakub Scąber
1 asysta – Mateusz Boba, Mateusz Pająk, Rafał Kleczkowski, Michel Hryncyszyn, Arkadiusz Miłoń, Krzysztof Nycz, Kamil Sarnecki

Punktacja kanadyjska:
14 punktów – Krystian Kułas (9 bramek + 5 asyst)
5 punktów – Rafał Kleczkowski (4 bramki + 1 asysta), Michel Hryncyszyn (4 bramki + 1 asysta), Jakub Scąber (3 bramki + 2 asysty)
4 punkty – Mateusz Boba (3 bramki + 1 asysta), Kamil Sarnecki (3 bramki + 1 asysta), Tomasz Migdałek (1 bramka + 3 asysty)
3 punkty – Arkadiusz Miłoń (2 bramki + 1 asysta)
2 punkty – Krzysztof Nycz (1 bramka + 1 asysta)
1 punkt – Łukasz Augustyn (1 bramka + 0 asyst), Michał Jarnot (1 bramka + 0 asyst), Mateusz Pająk (0 bramek + 1 asysta)

„Kartkowicze”:

Żółte kartki:
4 – Rafał Kleczkowski
3 – Michel Hryncyszyn
1 – Kamil Skamaj, Krystian Kułas, Kamil Sarnecki

W sezonie 2012/13, w barwach Soły wystąpiło 21 zawodników.
W sezonie 2011/12, graczom Soły pokazano 10 żółtych kartek. Daje to średnią 0,77 żółtej kartki na mecz.
W rozgrywkach podyktowano 4 karne dla Soły, oraz 1 karnego przeciwko Sole. Daje to średnią 0,31 rzutu karnego dla Soły na mecz oraz 0,08 rzutu karnego przeciwko Sole na mecz. Zawodnicy Soły wykorzystali 4 karnych, co daje skuteczność 100%, a przeciwnicy 1 karne, co daje skuteczność 100%.
Najmłodszy zawodnik: Bartłomiej Kaliciak – 16 lat, 80 dni (stan na 15 grudnia 2012)
Najstarszy zawodnik: Rafał Kleczkowski – 18 lat, 343 dni (stan na 22 czerwca 2012)
Najmłodszy strzelec bramki dla Soły: Jakub Scąber – 16 lat, 87 dni (stan na 22 czerwca 2012)
Najstarszy strzelec bramki dla Soły: Rafał Kleczkowski – 18 lat, 343 dni (stan na 22 czerwca 2012)

2 – Mateusz Pająk, Michał Jarnot, Jakub Scąber
1 – Bartosz Bułka, Michał Baluś, Kamil Skamaj, Rafał Kleczkowski, Krzysztof Nycz, Krystian Kułas

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu:
6 – Rafał Kleczkowski
4 – Paweł Suślik
3 – Michel Hryncyszyn, Krzysztof Nycz, Tomasz Migdałek
2 – Krystian Kułas, Kamil Sarnecki
1 – Daniel Kotyza, Mateusz Pająk, Bartosz Wołek, Adrian Dziuga, Patryk Wojtacha, Jakub Scąber

Minuty na boisku:
1170 minut – Łukasz Augustyn, Mateusz Boba, Bartłomiej Kaliciak
1015 minut – Krystian Kułas
945 minut – Kamil Skamaj
920 minut – Michel Hryncyszyn
808 minut – Rafał Kleczkowski
700 minut – Daniel Kotyza
610 minut – Arkadiusz Miłoń
455 minut – Jakub Scąber
412 minut – Kamil Sarnecki
380 minut – Bartosz Bułka
296 minut – Paweł Suślik
260 minut – Patryk Wojtacha
83 minuty – Mateusz Pająk
45 minut – Bartosz Wołek, Adrian Dziuga
10 minut – Michał Baluś