statystyki szczegółowe

Aktualności

Soła Oświęcim w liczbach

• autor: Tomasz Spyra, 2012-12-17 01:19

Długą przerwę zimową Solarze spędzą w fotelu lidera IV ligi zachodniej. Którzy zawodnicy przyczynili się do tego najbardziej? Czy można powiedzieć, że Soła jest drużyną własnego boiska? Przedstawiamy statystyczne podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2012/2013 w wykonaniu Soły Oświęcim na IV-ligowych boiskach.

Ilość straconych goli w drugich połowach meczu: 7

Najwięcej bramek w jednym meczu: 9 (3. kolejka: Przeciszovia Przeciszów – Soła Oświęcim 0:9)

Najmniej bramek w jednym meczu: 1 (1. kolejka: Borek Kraków – Soła Oświęcim 0:1, 10. kolejka: Soła Oświęcim – Karpaty Siepraw 1:0, 15. kolejka: Soła Oświęcim – Orzeł Balin 0:1, 17. kolejka: Soła Oświęcim – Halniak Maków Podhalański 1:0)

Najwięcej bramek strzelonych przez Sołę w jednym meczu: 9 (3. kolejka: Przeciszovia Przeciszów – Soła Oświęcim 0:9)

Najwięcej bramek straconych przez Sołę w jednym meczu: 3 (14. kolejka: Garbarz Zembrzyce – Soła Oświęcim 3:3)

Najmniej bramek strzelonych przez Sołę w jednym meczu: 0 (2. kolejka: Soła Oświęcim – Niwa Nowa Wieś 0:2, 15. kolejka: Soła Oświęcim – Orzeł Balin 0:1)

Najmniej bramek straconych przez Sołę w jednym meczu: 0 (1. kolejka: Borek Kraków – Soła Oświęcim 0:1, 3. kolejka: Przeciszovia Przeciszów – Soła Oświęcim 0:9, 4. kolejka: Soła Oświęcim – Jutrzenka Giebułtów 3:0, 8. kolejka: Soła Oświęcim – Orzeł Piaski Wielkie 2:0, 10. kolejka: Soła Oświęcim – Karpaty Siepraw 1:0, 11. kolejka: Świt Krzeszowice – Soła Oświęcim 0:3, 16. kolejka: Czarni Staniątki – Soła Oświęcim 0:2, 17. kolejka: Soła Oświęcim – Halniak Maków Podhalański 1:0)

Najwięcej bramek strzelonych przez jednego zawodnika w jednym meczu: 4 – Jakub Snadny (w meczu z Przeciszovią Przeciszów (9:0) w 3. kolejce)

Najszybciej strzelony gol: 2. minuta (bramkę zdobył Jakub Snadny przeciwko Przeciszovii Przeciszów (9:0) w 3. kolejce)

Najszybciej stracony gol: 18. minuta (gola strzelił Łukasz Chrzanowski z Orła Balin w 15. kolejce)

Najpóźniej strzelony gol: 90. minuta (w 3. kolejce przeciwko Przeciszovii Przeciszów samobójczą bramkę zdobył Przemysław Sendera, w 11. kolejce przeciwko Świtowi Krzeszowice gola zdobył Paweł Cygnar, w 13. kolejce przeciwko Cracovii II bramkę zdobył Przemysław Niewiedział, w 17. kolejce przeciwko Halniakowi Maków Podhalański gola strzelił Bartłomiej Sałapatek)

Najpóźniej stracony gol: 89. minuta (gola zdobył Mateusz Kotwica z Cracovii II w 13. kolejce)

Najdłuższa passa bez straty gola: 2 mecze (od 25 sierpnia podczas meczu z Przeciszovią do 1 września podczas meczu z Górnikiem Wieliczka, od 30 września podczas meczu z Karpatami Siepraw do 20 października podczas meczu z Cracovią II, od 10 listopada podczas meczu z Czarnymi Staniątki)

Najdłuższy czas bez straty gola: 321 minut (od 38. minuty spotkania z Sokołem Przytkowice 23 września do 89. minuty meczu z Cracovią II 20 października)

Najdłuższy czas bez strzelonej bramki: 162 minuty (od 72. minuty meczu z Garbarzem Zembrzyce 27 października do 54. minuty spotkania z Czarnymi Staniątki 10 listopada)

2 gole – Bartłomiej Sałapatek, Maciej Stróżak, Łukasz Ząbek

1 gol – Wojciech Jamróz, Przemysław Niewiedział, Marcin Nowak, Sebastian Stemplewski

Strzelcy Soły w pierwszych połowach meczów:

7 goli – Jakub Snadny

3 gole – Paweł Cygnar

1 gol – Bartłomiej Jasiński, Marcin Nowak, Sebastian Stemplewski, Marcin Stróżak, Łukasz Ząbek

2 gole – Paweł Cygnar

1 gol – Bartłomiej Jasiński, Przemysław Niewiedział, Bartłomiej Sałapatek, Łukasz Ząbek

Strzelcy Soły w meczach wyjazdowych:

6 goli – Paweł Cygnar

2 gole – Maciej Stróżak

1 gol – Wojciech Jamróz, Marcin Nowak, Bartłomiej Sałapatek, Sebastian Stemplewski, Łukasz Ząbek

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (decyduje średnia minut gry przypadających na jednego gola):

107 minut – Jakub Snadny

161 minut – Bartłomiej Jasiński

175 minut – Paweł Cygnar

258 minut – Przemysław Niewiedział

286 minut – Maciej Stróżak

355 minut – Wojciech Jamróz

585 minut – Bartłomiej Sałapatek

665 minut – Łukasz Ząbek

966 minut – Sebastian Stemplewski

2 asysty – Marcin Nowak, Łukasz Ząbek

1 asysta – Kamil Talaga, Rafał Skrzypek, Sebastian Stemplewski, Adrian Stanek, Grzegorz Rajman, Adam Janeczko, Maciej Stróżak, Piotr Paw

Klasyfikacja kanadyjska:

15 punktów – Paweł Cygnar (8 bramek i 7 asyst)

14 punktów – Jakub Snadny (11 bramek i 3 asysty)

7 punktów – Bartłomiej Jasiński (4 bramki i 3 asysty)

4 punkty – Łukasz Ząbek (2 bramki i 2 asysty)

3 punkty – Maciej Stróżak (2 bramki i 1 asysta), Marcin Nowak (1 bramka i 2 asysty)

2 punkty – Bartłomiej Sałapatek (2 bramki i 0 asyst), Sebastian Stemplewski (1 bramka i 1 asysta)

1 punkt – Wojciech Jamróz (1 bramka i 0 asyst), Przemysław Niewiedział (1 bramka i 0 asyst), Kamil Talaga (0 bramek i 1 asysta), Rafał Skrzypek (0 bramek i 1 asysta), Adrian Stanek (0 bramek i 1 asysta), Grzegorz Rajman (0 bramek i 1 asysta), Adam Janeczko (0 bramek i 1 asysta), Piotr Paw (0 bramek i 1 asysta)

Upomnienia:

Żółte kartki:

4 – Bartłomiej Sałapatek, Rafał Skrzypek, Adrian Stanek

3 – Marcin Nowak, Jakub Snadny

2 – Paweł Cygnar, Artur Czarnik, Adam Janeczko

1 – Sebastian Stemplewski, Grzegorz Rajman, Łukasz Ząbek, Sebastian Domański, Bartłomiej Jasiński

W rundzie jesiennej sezonu 2012/13 w barwach Soły wystąpiło 21 zawodników

W rundzie jesiennej sezonu 2012/13 piłkarzom Soły pokazano 29 żółtych kartek. Daje to średnią 1,81 żółtej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 2 rzuty karne dla Soły, oraz 4 karne przeciwko Sole. Daje to średnią 0,13 rzutu karnego dla Soły na mecz oraz 0,25 rzutu karnego przeciwko Sole na mecz. Zawodnicy Soły wykorzystali 2 karne, co daje im 100% skuteczności, a przeciwnicy wykorzystali również 2 karne, co daje im skuteczność 50%.

Średni wiek zawodnika Soły występującego na boisku w minionej rundzie: 24,81

Średni wiek strzelca Soły: 25,3

Najmłodszy zawodnik Soły, który wyszedł na boisko: Maciej Stróżak – 19 lat i 131 dni (stan na 17 grudnia 2012)

Najstarszy zawodnik Soły, który wyszedł na boisko: Grzegorz Rajman – 37 lat i 7 dni (stan na 17 grudnia 2012)

Najmłodszy strzelec bramki dla Soły: Maciej Stróżak – 19 lat i 131 dni (stan na 17 grudnia 2012)

Najstarszy strzelec bramki dla Soły: Sebastian Stemplewski – 35 lat i 76 dni (stan na 17 grudnia 2012)

3 – Paweł Cygnar

2 – Sebastian Baluś, Michał Biskup, Artur Czarnik, Adrian Stanek, Maciej Stróżak

1170 minut – Bartłomiej Sałapatek

858 minut – Adam Janeczko

643 minuty – Bartłomiej Jasiński

572 minuty – Marcin Stróżak

520 minut – Sebastian Domański

517 minut – Sebastian Baluś

331 minut – Artur Czarnik

165 minut – Grzegorz Rajman

128 minut – Michał Biskup

96 minut – Bartłomiej Mika

42 minuty – Piotr Paw

Ilość porażek u siebie: 2 (25 %)

Ilość zwycięstw na wyjeździe: 7 (87,5 %)

Ilość remisów na wyjeździe: 1 (12,5 %)

Ilość porażek na wyjeździe: 0 (0 %)

Najwyższe zwycięstwo: Przeciszovia Przeciszów – Soła Oświęcim 0:9 (3. kolejka)

Najwyższe domowe zwycięstwo: Soła Oświęcim – Jutrzenka Giebułtów 3:0 (4. kolejka)

Najwyższe wyjazdowe zwycięstwo: Przeciszovia Przeciszów – Soła Oświęcim 0:9 (3. kolejka)

Najwyższy remis: Garbarz Zembrzyce – Soła Oświęcim 3:3 (14. kolejka)

Najwyższa porażka: Soła Oświęcim – Niwa Nowa Wieś 0:2 (2. kolejka)

Najwyższa domowa porażka: Soła Oświęcim – Niwa Nowa Wieś 0:2 (2. kolejka)

Najwyższa wyjazdowa porażka: brak

Najdłuższa passa zwycięstw: 6 zwycięstw (od 12 września w spotkaniu z MKS Trzebinią – Siersza do 27 października w meczu z Garbarzem Zembrzyce)

Najdłuższa passa bez porażki: 11 meczów (od 25 sierpnia w spotkaniu z Przeciszovią Przeciszów do 4 listopada w spotkaniu z Orłem Balin)

Najdłuższa seria bez zwycięstwa: 2 mecze (od 27 października w spotkaniu z Garbarzem Zembrzyce do 10 listopada w meczu z Czarnymi Staniątki)

Najwięcej rozegranych spotkań: 16 – Paweł Cygnar, Marcin Nowak, Jakub Snadny, Kamil Talaga, Łukasz Ząbek