Niemal wszystkie drużyny w IV lidze rozpoczęły już przygotowania do rundy wiosennej i mają już zaplanowane sparingi. Nasz portal zdecydowaną większość z nich przedstawia poniżej.
1 stycznia 2013 (wtorek)
Iskra Klecza Dolna – Skawa Wadowice 10:1 (4:0)
Cracovia II Kraków – Cracovia Kraków 0:3 (0:1)
19 stycznia 2013 (sobota)
Karpaty Siepraw – Hutnik Nowa Huta (godz. 11:30)
MKS Trzebinia-Siersza – Górnik 09 Mysłowice
20 stycznia (niedziela)
Przeciszovia Przeciszów – LKS Piotrowice
23 stycznia 2013 (środa)
Karpaty Siepraw – Limanovia Limanowa (godz. 17:00)
Halniak Maków Podhalański – Lubań Maniowy
25 stycznia 2013 (piątek)
Iskra Klecza Dolna – Beskid Andrychów
Halniak Maków Podhalański – Górnik Zabrze
26 stycznia 2013 (sobota)
Orzeł Piaski Wielkie – Puszcza Niepołomice (godz. 9:45)
Świt Krzeszowice – Wiślanka Grabie
Przeciszovia Przeciszów – Soła Łęki
Niwa Nowa Wieś – Czarni-Góral Żywiec
MKS Trzebinia-Siersza – Spójnia Osiek-Zimnodół
Garbarz Zembrzyce – Strzelec Budzów
27 stycznia 2013 (niedziela)
Karpaty Siepraw – Barciczanka Barcice (godz. 11:30)
30 stycznia 2013 (środa)
Halniak Maków Podhalański – Dolcan Ząbki
2 lutego 2013 (sobota)
Karpaty Siepraw – Wiślanka Grabie (godz. 11:00)
Orzeł Piaski Wielkie – Przebój Wolbrom (godz. 11:00)
Świt Krzeszowice – JKS Zelków
Orzeł Balin – Wieczysta Kraków
Halniak Maków Podhalański – Rozwój Katowice (godz. 13:00)
Przeciszovia Przeciszów – Pogoń Imielin
Jutrzenka Giebułtów – Grębałowianka Kraków
Niwa Nowa Wieś – D&R Unia Oświęcim
Borek Kraków – Skawinka Skawina
MKS Trzebinia-Siersza – Sarmacja Będzin
Sokół Przytkowice – Cracovia II Kraków (godz. 16:00)
Garbarz Zembrzyce – Gościbia Sułkowice
3 lutego 2013 (niedziela)
Sokół Przytkowice – Orzeł Ryczów (godz. 14:00)
6 lutego 2013 (środa)
Przeciszovia Przeciszów – Orzeł Witkowice
9 lutego 2013 (sobota)
Karpaty Siepraw – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (godz. 14:00)
Orzeł Piaski Wielkie – Grębałowianka Kraków (godz. 11:00)
Świt Krzeszowice – Lotnik Kryspinów
Iskra Klecza Dolna – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Młoda Ekstraklasa)
Halniak Maków Podhalański – Beskid Andrychów
Przeciszovia Przeciszów – D&R Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów – Gościbia Sułkowice
Niwa Nowa Wieś – Iskra Pszczyna
Sokół Przytkowice – KS Chełmek
Garbarz Zembrzyce – Orzeł Myślenice
10 lutego 2013 (niedziela)
Borek Kraków - Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów
MKS Trzebinia-Siersza – Bocheński KS
Górnik Wieliczka – Cracovia Kraków (juniorzy starsi)
13 lutego 2013 (środa)
Iskra Klecza Dolna – Wisła Kraków (Młoda Ekstraklasa)
Przeciszovia Przeciszów – Iskra Brzezinka
16 lutego 2013 (sobota)
Karpaty Siepraw – Wisła Kraków (Młoda Ekstraklasa) (godz. 14:00)
Orzeł Piaski Wielkie – Dalin Myślenice
Świt Krzeszowice – Zieleńczanka Zielonki
Górnik Wieliczka – Złomex Kraków
Przeciszovia Przeciszów – KS Chełmek
Jutrzenka Giebułtów – Prądniczanka Kraków
Niwa Nowa Wieś – Janina Libiąż
Borek Kraków – LKS Mogilany
MKS Trzebinia-Siersza – Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce – Wiślanka Grabie
17 lutego 2013 (niedziela)
MKS Trzebinia-Siersza – Arka Babice
Sokół Przytkowice – Babia Góra Sucha Beskidzka
20 lutego 2013 (środa)
Niwa Nowa Wieś – Janina Libiąż
Iskra Klecza Dolna – Brzezina Osiek
Przeciszovia Przeciszów – Orzeł Ryczów
Borek Kraków – Grębałowianka Kraków
Garbarz Zembrzyce – Błękitni Modlnica
23 lutego 2013 (sobota)
Karpaty Siepraw – Poprad Muszyna (godz. 12:00)
Orzeł Piaski Wielkie – Janina Libiąż (godz. 11:00)
Świt Krzeszowice – Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów
Halniak Maków Podhalański – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Przeciszovia Przeciszów – Strumień Polanka Wielka
Jutrzenka Giebułtów – Zieleńczanka Zielonki
Borek Kraków – Dalin Myślenice
MKS Trzebinia-Siersza – Orzeł Balin
Sokół Przytkowice – Liszczanka Liszki
24 lutego 2013 (niedziela)
Niwa Nowa Wieś – Pasjonat Dankowice
MKS Trzebinia-Siersza – Bieżanowianka Kraków
Garbarz Zembrzyce – Podgórze Kraków
27 lutego 2013 (środa)
Przeciszovia Przeciszów – Brzezina Osiek
2 marca 2013 (sobota)
Orzeł Piaski Wielkie – Garbarnia Kraków
Świt Krzeszowice – Spójnia Osiek-Zimnodół
Iskra Klecza Dolna – D&R Unia Oświęcim
Orzeł Balin – Wisła Kraków (Młoda Ekstraklasa)
Halniak Maków Podhalański – Zagłębie Sosnowiec
Jutrzenka Giebułtów – Skawinka Skawina
Niwa Nowa Wieś – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Młoda Ekstraklasa)
MKS Trzebinia-Siersza – Beskid Andrychów
Czarni Staniątki – Cracovia Kraków (juniorzy starsi)
3 marca 2013 (niedziela)
Przeciszovia Przeciszów – Podgórze Kraków
Jutrzenka Giebułtów – JKS Zelków
Borek Kraków – Batory Wola Batorska
MKS Trzebinia-Siersza – Proszowianka Proszowice
Garbarz Zembrzyce – Piast Wołowice
9 marca 2013 (sobota)
Karpaty Siepraw – Bocheński KS
Orzeł Piaski Wielkie – Wiślanka Grabie
Iskra Klecza Dolna – Koszarawa Żywiec
Halniak Maków Podhalański – Drzewiarz Jasienica
Przeciszovia Przeciszów – LKS Rajsko
MKS Trzebinia-Siersza – LKS Czaniec
Garbarz Zembrzyce – Prądniczanka Kraków
10 marca 2013 (niedziela)
MKS Trzebinia-Siersza – KS Chełmek
11 marca 2013 (poniedziałek)
Niwa Nowa Wieś – Orzeł Kozy
16 marca 2013 (sobota)
Borek Kraków – Sparta Kazimierza Wielka
Sparingi oraz wyniki będą dostępne w dziale„Sparingi IV ligi”, umieszczonym w module „Statystyki”.