Dzień Dziecka z Sołą Oświęcim

• autor: Soła Oświęcim, 2014-05-14 09:45

Serdecznie zapraszamy na III edycję Dnia Dziecka. Startujemy już 1 czerwca o godzinie 14! Wśród atrakcji dla dzieci będą malowanie twarzy, kącik plastyczny, piłkarzyki stołowe, zjeżdżalnie, siłomierz kopnięcia, wykonywanie figur z balonów, prezentacja drużyny Soły Oświęcim, zajęcia sportowe z piłkarzami i trenerami Soły Oświęcim czy pokaz freestyle football.

Wśród zaproszonych gości są gwiazdy sportu, Maciej Żurawski, Marcin Kuźba, Ryszard Czerwiec i Bartłomiej Chwalibogowski. Obsługę gastronomiczną imprezy zapewni Karczma Tatrzańska. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fudnacji "Bliżej Szczęścia". Podczas imprezy będzie również przeprowadzona charytatywna zbiórka datków.

Darmowe zaproszenia będą dostępne od 19 do 29 maja w punktach odbioru:
- Budynek klubowy Soły Oświęcim, ul. Przeczna 2a
- Wawrzyczek Fight Club, Oświęcim ul. Unii Europejskiej 10

oraz w placówkach firmy "KREDYTY-Chwilówki" Sp. z o.o.:
- Oświęcim, ul. Jagiełły 15
- Kęty, ul. Rynek 12
- Bieruń, ul. Granitowa 16
- Brzeszcze, ul. Piłsudskiego 13b
- Libiąż, ul. Wojska Polskiego 1
- Tychy, ul. Fabryczna 12 (Dział Marketingu)

Odbioru mogą dokonać jedynie osoby dorosłe!

autor: ~wcielone zło 2014-05-16 08:33:38

avatar Chciałbym się dowiedzieć od zarządu nawet za pośrednictwem administratora co jest nie tak odnośnie: 1. Zaprzestania w przerwie meczu zabaw dla dzieci. 2. Braku losowania nagród dla posiadaczy biletów i karnetów. Na pewno wiąże się to z jakimiś kosztami ale wcześniej wszystko doskonale funkcjonowało i czy był to jedynie sposób na ściągnięcie na mecze ludzi czy nastąpiły cięcia w budżecie. Kolejne pytania są związane z dużo większymi kosztami a mianowicie: 1. Budowa tak bardzo upragnionej trybuny krytej. 2. Chęci posiadania tablicy świetlnej. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i tutaj należą się podziękowania za piękne sztuczne boisko. Niestety kibice nie wiedzą co tak naprawdę się dalej dzieje, jakie są dalsze losy, czy urząd miasta pomaga czy wręcz utrudnia dalszą realizację budowy

autor: ~wcielone zło 2014-05-16 08:47:44

avatar Jest bardzo dużo niewiadomych a dla prostego kibica żyć w niepewności to ciężka sprawa. Na duży plus zasługuje nowy baner reklamowy zachęcający do przyjścia na mecz na którym można dokonać zmiany zespołu i daty. Jednak uważam że jest on umieszczony w nieodpowiednim miejscu gdyż trudno coś przeczytać jadąc samochodem lub idąc pieszo (bariery ochronne). Chcący zachęcić ludzi na przyjście należy wrócić do podawania informacji z samochodu, który praktycznie wszędzie dojedzie. Zbliżają się obchody 95-lecia Soły i być może za wcześnie o to pytać ale czy będą planowane uroczystości. Jeżeli tak czy zostaną zaproszone jakieś kluby na pokazowy mecz lub turniej. Na zakończenie ostatnie pytanie - jakie kryteria musi spełniać napisany post aby nie posiadał cenzury i tym samym nie został usunięty.

autor: ~19LAKI75 2014-05-17 16:43:40

avatar DLACZEGO W CZASIE PRZERWY DZIECI NIE MOGĄ GRAĆ MOJA DWÓJKA POCIECH MIALA NIESAMOWITĄ RADOŚĆ ,JAK BRAŁA UDZIAŁ W ZABAWACH POZDRAWIAM LUKASZ

autor: ~KlimekNawalka 2014-05-18 19:19:21

avatar Właśnie!!! Czy możemy liczyć, my kibice, na odpowiedź Pani Prezes na te pytania?

autor: ~Gość 2014-05-19 23:05:51

avatar Jestem za - kij z losowaniem ale...... mój syn przychodził by mieć swoje 5 minut. Chłopak się zraził i dziś nie łatwo go wyciągnąć na mecz. Coraz gorzej z tym. Dobrze że choć gwizdek dostał- za co Pani "gadżet :) " bardzo dziękuję.

autor: ~piotr 2014-05-20 12:27:01

avatar nawet wejść na zjeżdzalnie obok budynku był problem,to po co tam stoi .musiałem czekać 15 min,na zgode w tym czasie dziecku przedszła ochota na zabawe .idzie to w złym kierunku,zamiast gromadzić dzieci na stadionie to jest odwrotnie ,powinno sie zrobić mały plac z huśtawkami zjeżdzalnią itp.aby te dzieci miło wspominały tam czas spędzony i wracały ..

autor: ~Kibic 2014-05-21 10:46:52

avatar PROSZĘ O ODPOWIEDŹ PANI PREZES!!!

autor: ~My Kibice 2014-05-21 14:43:11

avatar Pani Kinga obiecała, że będzie odpowiadać na pytania kibiców...

autor: michu89 2014-05-21 21:37:04

Profil michu89 w Futbolowo Proszę się wstrzymać z różnymi plotkami w komentarzach jeszcze kilka dni. Niedługo się do tego ustosunkuję.

autor: ~anonim 2014-05-22 22:33:28

avatar Nie chce być czarnowidzem, ale coś złego zaczyna się dziać. Na meczach co raz mnie kibiców, coraz mnie dzieci.

autor: michu89 2014-05-23 20:36:09

Profil michu89 w Futbolowo Napiszę ostatni raz. Nie opublikowałem kilku postów, bo to jest strona OFICJALNA i tylko o OFICJALNYCH wydarzeniach będę informował. W klubie na obecną chwilę oficjalnie nic się nie zmieniło. Jeżeli ktoś chce pisać o plotkach i nieoficjalnych informacjach, to niech założy bloga lub stronę nieoficjalną i tam o tym pisze.

autor: ~wierny 2014-05-25 19:54:00

avatar Prawda jest taka że są to tereny zalewowe i tu jest pies pogrzebany a właściwie w Krakowie z tego co się orientuje sprawa nie jest taka prosta

autor: ~biernej 2014-05-26 10:46:55

avatar Moja córcia też uwielbiała chodzić na mecze właśnie ze względu na te zawody w przerwie, nawet w domu trenowała celne kopnięcia. Ale teraz już jej przeszło jak poszła ostatnio na mecz i była klapa bo nie było nic dla dzieci w przerwie. Prosimy o powrót takich zawodów :)