|
|||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 692, wczoraj: 441
ogółem: 9 149 971
statystyki szczegółowe
Która drużyna odniosła najwięcej zwycięstw? Który zespół najdłużej pozostawał bez porażki, a który zanotował najdłuższą serię bez wpuszczonego gola? Zapraszamy wszystkich czytelników do zapoznania się ze statystycznym podsumowaniem sezonu 2013/2014 w rozgrywkach III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.
Rozegrane spotkania: 306
Zwycięstwa gospodarzy: 133 (43%)
Remisy: 75 (25%)
Zwycięstwa gości: 98 (32 %)
Liczba zdobytych bramek: 883 (średnia 2,89 gola na mecz)
Liczba bramek zdobytych przez gospodarzy: 496 (56%)
Liczba bramek zdobytych przez gości: 387 (44%)
Najwięcej goli strzelonych w kolejce: 16. kolejka – 45 goli (5 goli na mecz)
Najmniej goli strzelonych w kolejce: 15. kolejka – 12 goli (1,33 gola na mecz)
Najwięcej bramek w meczu: 9 (Nida Pińczów – Poroniec Poronin 3:6 w 8. kolejce)
Najwięcej bramek zdobytych przez jednego zawodnika w meczu: 3 – Piotr Witoń dla Górnika Libiąż w spotkaniu 4. kolejki z Wierną Małogoszcz (3:2); Rafał Waksmundzki dla Porońca Poronin w spotkaniu 8. kolejki z Nidą Pińczów (6:3); Krystian Zaręba dla Nidy Pińczów w spotkaniu 8. kolejki z Porońcem Poronin (3:6); Alan Uryga dla Wisły II Kraków w spotkaniu 16. kolejki z Bocheńskim KS (3:2); Mateusz Fryc dla Granatu Skarżysko-Kamienna w spotkaniu 22. kolejki z Łysicą Bodzentyn (5:1); Tomasz Zając dla Wisły II Kraków w spotkaniu 24. kolejki z Nidą Pińczów (5:0); Michał Przybyła dla Korony II Kielce w spotkaniu 29. kolejki z Górnikiem Libiąż (4:0); Szymon Kiwacki dla Dalinu Myślenice w spotkaniu 31. kolejki z Górnikiem Libiąż (7:0); Dawid Sojda dla Unii Tarnów w spotkaniu 31. kolejki z Nidą Pińczów (5:0)
Najszybciej zdobyta bramka: 1. minuta – Jakub Szlosek z Beskidu Andrychów w meczu przeciwko Koronie II Kielce w 10. kolejce (2:4); Dawid Adamczyk z Górnika Libiąż w meczu przeciwko Porońcowi Poronin w 24. kolejce (2:1)
Najpóźniej zdobyta bramka: 95. minuta (90+5) – Marek Mizia z Dalinu Myślenice w meczu przeciwko Koronie II Kielce w 4. kolejce (1:1); Paweł Cygnar dla Soły Oświęcim w meczu przeciwko Nidzie Pińczów w 29. kolejce (4:2); Krystian Szambelan z Popradu Muszyna w meczu przeciwko Koronie II Kielce w 32. kolejce (4:3)
Łączna liczba widzów na boiskach:
Hutnik Nowa Huta – 9370 (16 spotkań u siebie, z powodu walkoweru za mecz z Przebojem – średnio 586 osób na mecz)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – 8650 (17 spotkań u siebie – średnio 509 osób na mecz)
Wisła Sandomierz – 7150 (17 spotkań u siebie – średnio 421 osób na mecz)
Soła Oświęcim – 6750 (17 spotkań u siebie – średnio 397 osób na mecz)
Beskid Andrychów – 6450 (17 spotkań u siebie – średnio 379 osób na mecz)
Korona II Kielce – 5688 (16 spotkań u siebie, z powodu walkoweru za mecz z Przebojem – średnio 356 osób na mecz)*
Unia Tarnów – 4450 (17 spotkań u siebie (w tym 4 bez udziału publiczności) – biorąc pod uwagę wyłącznie mecze z udziałem kibiców, na spotkania Unii u siebie chodziły średnio 342 osoby na mecz)
Poroniec Poronin – 4310 (17 spotkań u siebie – średnio 254 osoby na mecz)**
Górnik Libiąż – 4210 (17 spotkań u siebie – średnio 248 osób na mecz)
Bocheński KS – 4200 (16 spotkań u siebie, z powodu walkoweru za mecz z Przebojem – średnio 263 osoby na mecz)
Granat Skarżysko-Kamienna – 3990 (17 spotkań u siebie (w tym 1 bez udziału publiczności) – wyłączając to jedno spotkanie, na mecze Granatu u siebie chodziło średnio 249 osób na mecz)
Nida Pińczów – 3100 (16 spotkań u siebie, z powodu walkoweru za mecz z Przebojem – średnio 194 osoby na mecz)***
Poprad Muszyna – 3010 (16 spotkań u siebie, z powodu walkoweru za mecz z Przebojem – średnio 188 osób na mecz)****
Wisła II Kraków – 2900 (17 spotkań u siebie (w rundzie wiosennej domowe mecze Wisły odbywały się bez kibiców*****) – biorąc pod uwagę wyłącznie rundę jesienną, na mecze Wisły u siebie chodziło średnio 414 osób na mecz)
Wierna Małogoszcz – 2360 (16 spotkań u siebie, z powodu walkoweru za mecz z Przebojem – średnio 148 osób na mecz)
Przebój Wolbrom – 2150 (8 spotkań u siebie, drużyna wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej – średnio 269 osób na mecz)
Dalin Myślenice – 1760 (16 spotkań u siebie, z powodu walkoweru za mecz z Przebojem – średnio 110 osób na mecz)
Łysica Bodzentyn – 1680 (16 spotkań u siebie, z powodu walkoweru za mecz z Przebojem – średnio 105 osób na mecz)
* Jesienne spotkanie przeciwko KSZO, Korona II rozegrała na Stadionie Miejskim „Arena Kielc”, podczas gdy pozostałe mecze w roli gospodarza rozgrywała na stadionie przy ul. Szczepaniaka
** Poroniec swoje domowe mecze rozgrywał w Zakopanem
*** Nida swoje domowe mecze wiosną rozgrywała w Działoszycach
**** Poprad swoje domowe mecze jesienią rozgrywał w Tyliczu
***** Trzy wiosenne mecze Wisła rozegrała w Myślenicach
Klasyfikacja strzelców III ligi małopolsko-świętokrzyskiej:
22 bramki - Paweł Cygnar (Soła Oświęcim)
19 bramek - Marcin Kołodziejczyk (Granat Skarżysko-Kamienna)
16 bramek - Piotr Witoń (Górnik Libiąż)
15 bramek - Sławomir Zubel (BKS Bochnia)
14 bramek - Adrian Gębalski (Wisła Sandomierz)
12 bramek - Rafał Waksmundzki (Poroniec Poronin), Tomasz Zając (Wisła II Kraków)
11 bramek - Michał Przybyła (Korona II Kielce)
10 bramek - Karol Drej (4 - Łysica Bodzentyn, 6 - Wierna Małogoszcz), Krzysztof Kozieł (Dalin Myślenice), Rafał Lasocki (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Snadny (Soła Oświęcim)
9 bramek - Maciej Balawender (3 - Przebój Wolbrom, 6 - Dalin Myślenice), Mateusz Dziubek (Granat Skarżysko-Kamienna), Mateusz Fryc (Granat Skarżysko-Kamienna), Krystian Płusa (Łysica Bodzentyn), Dawid Rupa (Beskid Andrychów)
8 bramek - Dariusz Anduła (Łysica Bodzentyn), Robert Banaszek (Nida Pińczów), Dariusz Chowaniec (Beskid Andrychów), Michał Guja (Hutnik Nowa Huta), Jakub Kotarzewski (Korona II Kielce), Damian Lubera (Hutnik Nowa Huta), Jakub Ochman (Hutnik Nowa Huta), Krzysztof Świątek (Hutnik Nowa Huta), Krystian Zaręba (Nida Pińczów)
7 bramek - Michał Bała (Wierna Małogoszcz), Kamil Dziadowicz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Gardynik (Łysica Bodzentyn), Mateusz Janiec (Korona II Kielce), Dawid Kamiński (Wisła II Kraków), Tomasz Moskała (Beskid Andrychów), Rafał Piszczek (4 - Przebój Wolbrom, 3 - Dalin Myślenice), Bartłomiej Sałapatek (Soła Oświęcim)
6 bramek - Dawid Bartos (Poroniec Poronin), Marcin Drobny (Poroniec Poronin), Piotr Drozdowicz (Unia Tarnów), Grzegorz Kmiecik (Górnik Libiąż), Michał Kosowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Kamil Kuczak (Wisła II Kraków), Serge Nahle (Beskid Andrychów), Łukasz Rupa (Beskid Andrychów), Dawid Sojda (Unia Tarnów), Przemysław Trytko (Korona II Kielce)
5 bramek - Bartłomiej Damasiewicz (Poprad Muszyna), Rafał Gadzina (Poroniec Poronin), Mateusz Gleń (Soła Oświęcim), Tomasz Jarosz (Przebój Wolbrom), Mirosław Kalista (Łysica Bodzentyn), Łukasz Kazik (Unia Tarnów), Szymon Kiwacki (Dalin Myślenice), Przemysław Knapik (Soła Oświęcim), Mariusz Łyduch (BKS Bochnia), Bartosz Malinowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Ivan Marković (Korona II Kielce), Damian Nogaj (Wisła Sandomierz), Ifeanyi Nwachukwu (Hutnik Nowa Huta), Piotr Ostrowski (Wierna Małogoszcz), Sylwester Tokarz (Poprad Muszyna), Alan Uryga (Wisła II Kraków), Dawid Wadas (Soła Oświęcim), Sebastian Wijas (Wierna Małogoszcz), Piotr Zachariasz (Poprad Muszyna)
4 bramki - Mateusz Chrobak (Poroniec Poronin), Michał Górecki (Dalin Myślenice), Radosław Grzesiak (Przebój Wolbrom), Grzegorz Gulczyński (Wisła II Kraków), Mateusz Majcherczyk (Przebój Wolbrom), Przemysław Michalski (Wisła Sandomierz), Łukasz Mika (Nida Pińczów), Artur Szlęzak (Górnik Libiąż), Bartłomiej Wijas (Wierna Małogoszcz), Maciej Ziółek (Wisła Sandomierz)
3 bramki - Dawid Adamczyk (Górnik Libiąż), Mariusz Bienias (Hutnik Nowa Huta), Tomasz Bisikiewicz (Nida Pińczów), Daniel Chorab (Wisła Sandomierz), Konrad Czapeczka (BKS Bochnia), Bartosz Gębura (Granat Skarżysko-Kamienna), Bartosz Jagła (Hutnik Nowa Huta), Adam Janeczko (Soła Oświęcim), Wojciech Janur (Poprad Muszyna), Dariusz Kapera (Beskid Andrychów), Włodzimierz Kierczak (Beskid Andrychów), Danijel Klarić (Wisła II Kraków), Dominik Kościelniak (Wisła II Kraków), Mateusz Lampart (Hutnik Nowa Huta), Hubert Laskowski (Korona II Kielce), Klaudiusz Łatkowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Bartłomiej Michalski (Granat Skarżysko-Kamienna), Radosław Mikołajek (Granat Skarżysko-Kamienna), Paweł Mroczka (Poroniec Poronin), Piotr Pawłowski (Łysica Bodzentyn), Jarosław Siwek (BKS Bochnia), Ernest Supierz (Wierna Małogoszcz), Wojciech Szkotak (BKS Bochnia), Marcin Trojanowski (Korona II Kielce), Łukasz Wierzba (Górnik Libiąż)
2 bramki - Szymon Adamski (Unia Tarnów), Daniel Beszczyński (Wisła Sandomierz), Andrzej Biel (Dalin Myślenice), Tomasz Ciesielski (Łysica Bodzentyn), Jakub Dobranowski (BKS Bochnia), Sebastian Domański (Soła Oświęcim), Hubert Drej (Nida Pińczów), Albert Dziubek (Korona II Kielce), Michał Gajos (Granat Skarżysko-Kamienna), Mateusz Gamrot (Hutnik Nowa Huta), Piotr Gardynik (Łysica Bodzentyn), Maciej Gogola (Poroniec Poronin), Bartłomiej Gołasa (Wisła Sandomierz), Radosław Górka (Górnik Libiąż), Maciej Gurgul (Unia Tarnów), Łukasz Jamróg (Unia Tarnów), Sławomir Jedynak (Wierna Małogoszcz), Michał Jeziorski (Wierna Małogoszcz), Krzysztof Jurczak (Beskid Andrychów), Przemysław Lech (Wisła II Kraków), Maciej Lichacz (Poroniec Poronin), Paweł Markowicz (Granat Skarżysko-Kamienna), Marek Masiuda (Przebój Wolbrom), Mariusz Merklinger (Poprad Muszyna), Krzysztof Michalec (Przebój Wolbrom), Szymon Michta (Łysica Bodzentyn), Daniel Mikołajczyk (Unia Tarnów), Marek Mizia (Dalin Myślenice), Karol Mojecki (Łysica Bodzentyn), Marcel Motyl (Nida Pińczów), Jarosław Pacholarz (Wisła Sandomierz), Piotr Paprocki (Korona II Kielce), Jan Pawlak (Górnik Libiąż), Jarosław Piątkowski (Wisła Sandomierz), Józef Piwowarczyk (Poroniec Poronin), Dawid Polański (Poprad Muszyna), Piotr Saratowicz (Poprad Muszyna), Patryk Serafin (Hutnik Nowa Huta), Dawid Smolarczyk (Granat Skarżysko-Kamienna), Jakub Stachura (Wierna Małogoszcz), Mateusz Stanek (Hutnik Nowa Huta), Kamil Stawiarski (Wisła Sandomierz), Sebastian Stemplewski (Soła Oświęcim), Tobiasz Stokłosa (BKS Bochnia), Bartosz Styczyński (Granat Skarżysko-Kamienna), Remigiusz Szywacz (Wisła II Kraków), Adrian Ślęzak (Unia Tarnów), Dariusz Wilczak (Górnik Libiąż), Wojciech Wiśniewski (Przebój Wolbrom), Filip Wójcik (Unia Tarnów), Michał Wrześniewski (Korona II Kielce), Maciej Żurawski (Poroniec Poronin)
1 bramka - Damian Ałdaś (Korona II Kielce), Karol Angielski (Korona II Kielce), Patryk Banaszkiewicz (Poroniec Poronin), Jakub Bartosz (Wisła II Kraków), Marek Basąg (Granat Skarżysko-Kamienna), Rafał Boguski (Wisła II Kraków), Fabian Burdenski (Wisła II Kraków), Sebastian Chojnowski (Górnik Libiąż), Damian Chrzanowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Artur Czarnik (Soła Oświęcim), Michał Czekaj (Wisła II Kraków), Arkadiusz Czerwiński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Zbigniew Dąbek (Poprad Muszyna), Robert Drąg (Poroniec Poronin), Piotr Duda (Granat Skarżysko-Kamienna), Dawid Dynarek (Soła Oświęcim), Piotr Ferens (Wisła II Kraków), Tomasz Foksa (Wierna Małogoszcz), Marcin Folwarski (Poroniec Poronin), Piotr Fortuna (Łysica Bodzentyn), Konrad Furtak (Wisła II Kraków), Piotr Górecki (BKS Bochnia), Łukasz Górski (Dalin Myślenice), Marcin Grunt (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Karol Gruszka (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Iwanicki (Poprad Muszyna), Bartłomiej Jasiński (Soła Oświęcim), Jakub Jaśkiewicz (Korona II Kielce), Artur Karasek (Nida Pińczów), Radosław Kardas (Łysica Bodzentyn), Patryk Kiczyński (Przebój Wolbrom), Paweł Kiełbasa (Łysica Bodzentyn), Konrad Kijanka (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Tomasz Kita (Wierna Małogoszcz), Sebastian Kocój (Wisła Sandomierz), Nikodem Kołodziej (Poprad Muszyna), Maciej Korzym (Korona II Kielce), Dariusz Kozubek (Łysica Bodzentyn), Szczepan Krzeszowski (Wierna Małogoszcz), Mariusz Kukiełka (Wisła Sandomierz), Artur Lenartowski (Korona II Kielce), Damian Lepiarz (Dalin Myślenice), Krystian Lewicki (BKS Bochnia), Paweł Łuszcz (Nida Pińczów), Jakub Majka (BKS Bochnia), Vanja Marković (Korona II Kielce), Sławomir Matras (Unia Tarnów), Mateusz Mąka (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Mordec (Wisła II Kraków), Erwin Nowik (Wisła Sandomierz), Kacper Orłowski (Hutnik Nowa Huta), Damian Patyk (Górnik Libiąż), Kamil Pawlak (Unia Tarnów), Kyrylo Petrov (Korona II Kielce), Bartłomiej Piszczek (Poroniec Poronin), Rafał Pydych (Wisła Sandomierz), Roger Radliński (Unia Tarnów), Piotr Rajca (Nida Pińczów), Łukasz Rechowicz (Nida Pińczów), Piotr Rogala (Korona II Kielce), Przemysław Ryński (Granat Skarżysko-Kamienna), Paweł Sawczuk (Przebój Wolbrom), Rafał Skrzypek (Soła Oświęcim), Konrad Skwarliński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Słupski (Beskid Andrychów), Michał Stachurski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Stanek (Soła Oświęcim), Bartłomiej Strzębski (Wierna Małogoszcz), Marcin Sudy (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krystian Szambelan (Poprad Muszyna), Paweł Szczepanik (Poprad Muszyna), Patryk Szczygieł (Nida Pińczów), Michał Szewczyk (Wisła II Kraków), Jakub Szlosek (Beskid Andrychów), Radosław Szmalec (Korona II Kielce), Igor Szopa (Soła Oświęcim), Łukasz Szymoniak (Łysica Bodzentyn), Marcin Szymoniak (Przebój Wolbrom), Damian Świątek (Unia Tarnów), Grzegorz Talaga (Soła Oświęcim), Szymon Tokarz (Dalin Myślenice), Krzysztof Trela (Łysica Bodzentyn), Sebastian Turczyn (BKS Bochnia), Piotr Wajda (Dalin Myślenice), Rafał Wasyl (BKS Bochnia), Bolesław Wesołowski (Poroniec Poronin), Paweł Węgrzyn (Unia Tarnów), Michał Wojtan (Dalin Myślenice), Kamil Wróbel (Unia Tarnów), Michał Wrześniewski (Korona II Kielce), Mateusz Zacharski (Nida Pińczów), Maciej Załęcki (Korona II Kielce), Józef Zasadni (Poroniec Poronin), Łukasz Ząbek (Soła Oświęcim), Michał Zdziński (Hutnik Nowa Huta), Grzegorz Zimoląg (Wisła Sandomierz), Dawid Żak (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
Strzelcy karnych:
7 goli – Marcin Kołodziejczyk (Granat), Krystian Płusa (Łysica)
6 – Serge Nahle (Beskid), Piotr Witoń (Górnik)
5 – Paweł Cygnar (Soła), Łukasz Kazik (Unia)
4 – Dawid Bartos (Poroniec), Radosław Grzesiak (Przebój), Jakub Ochman (Hutnik)
3 – Rafał Gadzina (Poroniec), Adrian Gębalski (Wisła S.), Łukasz Mika (Nida), Damian Nogaj (Wisła S.)
2 – Robert Banaszek (Nida), Krzysztof Kozieł (Dalin), Łukasz Rupa (Beskid), Sławomir Zubel (Bochnia)
1 – Szymon Adamski (Unia), Michał Bała (Wierna), Rafał Boguski (Wisła II K.), Bartłomiej Damasiewicz (Poprad), Karol Drej (Wierna), Kamil Dziadowicz (KSZO), Wojciech Janur (Poprad), Mirosław Kalista (Łysica), Danijel Klarić (Wisła II K.), Rafał Lasocki (KSZO), Marek Masiuda (Przebój), Jakub Snadny (Soła), Artur Szlęzak (Górnik), Radosław Szmalec (Korona II), Krzysztof Świątek (Hutnik), Rafał Waksmundzki (Poroniec)
Żółte kartki: 1198
85 – Poroniec Poronin
83 – Soła Oświęcim
80 – Górnik Libiąż
78 – Łysica Bodzentyn
71 – Wisła Sandomierz
69 – Unia Tarnów
67 – Hutnik Nowa Huta
66 – Wisła II Kraków
65 – Poprad Muszyna
64 – Bocheński KS, Dalin Myślenice
63 – Beskid Andrychów
62 – Granat Skarżysko-Kamienna
61 – Korona II Kielce, Nida Pińczów
60 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
55 – Wierna Małogoszcz
44 – Przebój Wolbrom (wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej)
Czerwone kartki: 72
8 – Poroniec Poronin (sześć za dwie żółte kartki, dwie bezpośrednie)
7 – Łysica Bodzentyn (cztery za dwie żółte kartki, trzy bezpośrednie), Soła Oświęcim (sześć za dwie żółte kartki, jedna bezpośrednia), Wisła Sandomierz (pięć bezpośrednich, dwie za dwie żółte kartki)
6 – Górnik Libiąż (wszystkie za dwie żółte kartki), Wisła II Kraków (wszystkie za dwie żółte kartki)
5 – Hutnik Nowa Huta (cztery za dwie żółte kartki, jedna bezpośrednia), Korona II Kielce (trzy za dwie żółte kartki, dwie bezpośrednie)
3 – Beskid Andrychów (dwie za dwie żółte kartki, jedna bezpośrednia), Dalin Myślenice (dwie za dwie żółte kartki, jedna bezpośrednia), Poprad Muszyna (wszystkie za dwie żółte kartki), Unia Tarnów (wszystkie bezpośrednie), Wierna Małogoszcz (wszystkie za dwie żółte kartki)
2 – Granat Skarżysko-Kamienna (jedna za dwie żółte kartki, jedna bezpośrednia)
1 – Bocheński KS (za dwie żółte kartki), KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (za dwie żółte kartki), Nida Pińczów (za dwie żółte kartki), Przebój Wolbrom (za dwie żółte kartki – drużyna wycofana z rozgrywek po rundzie jesiennej)
Najwyższe zwycięstwo gospodarzy: Przebój Wolbrom – Nida Pińczów 7:0 (17. kolejka); Dalin Myślenice – Górnik Libiąż 7:0 (31. kolejka)
Najwyższy remis: Soła Oświęcim – Granat Skarżysko-Kamienna 4:4 (7. kolejka)
Najwyższe zwycięstwo gości: Wisła II Kraków – Korona II Kielce 0:4 (2. kolejka), Nida Pińczów – Bocheński KS 0:4 (3. kolejka), Bocheński KS – Łysica Bodzentyn 0:4 (6. kolejka), Soła Oświęcim – Poroniec Poronin 0:4 (13. kolejka); Górnik Libiąż – Hutnik Nowa Huta 0:4 (34. kolejka); Poroniec Poronin – Wisła Sandomierz 0:4 (34. kolejka)
Najwięcej zdobytych punktów: 77 – Granat Skarżysko-Kamienna; 73 – Soła Oświęcim; 58 – Hutnik Nowa Huta
Najmniej zdobytych punktów: 24 – Przebój Wolbrom (wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej); 28 – Nida Pińczów; 31 – Bocheński KS
Najwięcej zwycięstw: 24 – Granat Skarżysko-Kamienna
Najmniej zwycięstw: 6 – Nida Pińczów, Przebój Wolbrom (wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej)
Najwięcej remisów: 12 – Wierna Małogoszcz
Najmniej remisów: 5 – Granat Skarżysko-Kamienna, Wisła Sandomierz, Poroniec Poronin
Najwięcej porażek: 22 – Przebój Wolbrom (wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej); 19 – Bocheński KS (najwięcej porażek spośród pozostałych drużyn)
Najmniej porażek: 5 – Granat Skarżysko-Kamienna, Soła Oświęcim
Najwięcej zwycięstw u siebie: 15 – Granat Skarżysko-Kamienna
Najmniej zwycięstw u siebie: 3 – Przebój Wolbrom (wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej); 4 – Dalin Myślenice (najmniej zwycięstw u siebie spośród pozostałych drużyn)
Najwięcej porażek u siebie: 11 – Przebój Wolbrom (wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej); 7 – Wisła Sandomierz, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Poprad Muszyna, Bocheński KS, Nida Pińczów (najwięcej porażek u siebie spośród pozostałych drużyn)
Najmniej porażek u siebie: 1 – Granat Skarżysko-Kamienna
Najwięcej zwycięstw na wyjazdach: 11 – Soła Oświęcim
Najmniej zwycięstw na wyjazdach: 1 – Nida Pińczów
Najwięcej porażek na wyjazdach: 12 – Bocheński KS, Poroniec Poronin
Najmniej porażek na wyjazdach: 3 – Soła Oświęcim
Najwięcej strzelonych bramek: 76 – Soła Oświęcim; 71 – Granat Skarżysko-Kamienna
Najmniej strzelonych bramek: 29 – Przebój Wolbrom (wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej); 35 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Poprad Muszyna
Najwięcej straconych bramek: 75 – Przebój Wolbrom (wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej), Nida Pińczów, Bocheński KS; 74 – Górnik Libiąż
Najmniej straconych bramek: 30 – Łysica Bodzentyn
Najwięcej zwycięstw z rzędu: 8 – Granat Skarżysko-Kamienna (od 20. do 27. kolejki)
Najwięcej remisów z rzędu: 4 – Łysica Bodzentyn (od 24. do 27. kolejki)
Najwięcej porażek z rzędu: 17 – Przebój Wolbrom (cała runda wiosenna z powodu wycofania drużyny z rozgrywek po rundzie jesiennej), 5 – Górnik Libiąż (od 27. do 31. kolejki – najwięcej porażek z rzędu spośród pozostałych drużyn)
Najdłuższa seria bez porażki: 14 meczów – Granat Skarżysko-Kamienna (od 20. do 33. kolejki)
Najdłuższa seria bez zwycięstwa: 17 meczów – Przebój Wolbrom (cała runda wiosenna z powodu wycofania drużyny z rozgrywek po rundzie jesiennej), 10 meczów – Nida Pińczów (od początku rozgrywek do 10. kolejki oraz od 24. do 33. kolejki – najdłuższa seria bez zwycięstwa spośród pozostałych drużyn)
Najdłuższa seria bez straty gola: 5 meczów – Dalin Myślenice (od 28. do 32. kolejki)
Najdłuższa seria bez zdobytego gola: 17 meczów – Przebój Wolbrom (cała runda wiosenna z powodu wycofania drużyny z rozgrywek po rundzie jesiennej), 4 mecze – Górnik Libiąż (od 28. do 31. kolejki – najdłuższa seria bez zdobytego gola spośród pozostałych drużyn)
Częstość wyników:
36 razy – 1:1
27 razy – 1:0
23 razy – 0:0
22 razy – 0:1
21 razy – 3:0
20 razy – 1:2
18 razy – 2:1
17 razy – 3:1, 0:3
12 razy – 2:2
11 razy – 2:0
10 razy – 0:2, 1:3
7 razy – 4:1, 4:2
6 razy – 0:4, 5:0, 3:2
5 razy – 4:0, 2:3
3 razy – 5:1, 3:3, 2:4, 1:4
2 razy – 7:0
1 raz – 4:4, 6:2, 6:1, 4:3, 3:5, 3:6
Autor: Tomasz Spyra
PANIE TOMKU ODWALIŁ PAN KAWAŁ DOBREJ ROBOTY,GRATULACJE I POZDROWIENIA
Najbliższa kolejka 35 |
Wiślanie Jaśkowice | 2:0 | Soła Oświęcim |
2018-06-16, 17:00:00 Stadion Miejski w Skawinie, ul. Mickiewicza 27 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 34 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
III liga » małopolsko-swiętokrzyska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|