Średnia bramek strzelonych u siebie na mecz: 2,0

Średnia bramek straconych u siebie na mecz: 0,67

Średnia bramek strzelonych na wyjeździe na mecz: 2,0

Średnia bramek straconych na wyjeździe na mecz: 150

Liczba goli strzelonych w pierwszych połowach meczu: 14

Liczba goli strzelonych w drugich połowach meczu: 20

Liczba goli straconych w pierwszych połowach meczu: 9

Liczba goli straconych w drugich połowach meczu: 9

Najwięcej bramek w jednym meczu: 6 (11. kolejka: Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim 4:2)

Najmniej bramek w jednym meczu: 1 – 4 razy (1. kolejka: Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1; 2. kolejka: Poroniec Poronin – Soła Oświęcim 0:1; 7. kolejka: Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce 1:0; 14. kolejka: Soła Oświęcim – Korona II Kielce 1:0)

Najwięcej bramek strzelonych przez Sołę w jednym meczu: 4 – 3 razy (3. kolejka: Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz 4:1; 5. kolejka: Soła Oświęcim – Sparta Kazimierz Wielka 4:0; 17. kolejka: Wolania Wola Rzędzińska – Soła Oświęcim 0:4)

Najwięcej bramek straconych przez Sołę w jednym meczu: 5 (8. kolejka: Łysica Bodzentyn – Soła Oświęcim 5:0)

Najmniej bramek strzelonych przez Sołę w jednym meczu: 0 – 2 razy (1. kolejka: Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1; 8. kolejka: Łysica Bodzentyn – Soła Oświęcim 5:0)

Najmniej bramek straconych przez Sołę w jednym meczu: 0 – 8 razy (2. kolejka: Poroniec Poronin – Soła Oświęcim 0:1; 4. kolejka: Czarni Połaniec – Soła Oświęcim 0:2; 5. kolejka: Soła Oświęcim – Sparta Kazimierz Wielka 4:0; 7. kolejka: Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce 1:0; 12. kolejka: Soła Oświęcim – Beskid Andrychów 2:0; 14. kolejka: Soła Oświęcim – Korona II Kielce 1:0; 16. kolejka: Soła Oświęcim – Hutnik Nowa Huta 2:0; 17. kolejka: Wolania Wola Rzędzińska – Soła Oświęcim 0:4)

Najwięcej bramek strzelonych przez jednego zawodnika w jednym meczu: 3 – Przemysław Knapik (w meczu z Wolanią Wola Rzędzińska (4:0) w 17. kolejce)

Najszybciej strzelony gol: 4. minuta (w 10. kolejce przeciwko Popradowi Muszyna bramkę zdobył Paweł Cygnar)

Najszybciej stracony gol: 11. minuta (w 8. kolejce bramkę samobójczą w meczu z Łysicą Bodzentyn zdobył Konrad Kochan)

Najpóźniej strzelony gol: 93. minuta (w 7. kolejce przeciwko Spartakusowi Daleszyc gola zdobył Arkadiusz Czapla)

Najpóźniej stracony gol: 90. minuta (w 11. kolejce bramkę zdobył Bartłomiej Pająk z Podhala Nowy Targ)

Najdłuższa passa bez straty gola: 2 mecze – 2 razy (od 26 sierpnia w meczu z Czarnymi Połaniec (2:0) do 5 września w spotkaniu z Cracovią II Kraków (2:1); od 11 listopada w meczu z Hutnikiem Nowa Huta (2:0) do dziś)

Najdłuższy czas bez straty gola: 264 minuty (od 82. minuty spotkania z Wisłą Sandomierz 23 sierpnia do 76. minuty meczu z Cracovią II Kraków 5 września)

Najdłuższy czas bez strzelonej bramki: 180 (od 1. minuty meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 sierpnia do 90. minuty spotkania z Porońcem Poronin 16 sierpnia)

Bramki zdobywane przez:

-bramkarzy: 0

-obrońców: 6

-pomocników: 20

-napastników: 7

Przykład: jeżeli Adrian Stanek był wystawiony w podstawowej jedenastce jako pomocnik, bramka zaliczona jest do zawodników grających w pomocy, jeżeli natomiast był wystawiony w ataku, bramka zaliczona jest do zawodników grających w napadzie.

2 gole – Arkadiusz Czapla, Krzysztof Hałgas, Mateusz Gleń

1 gol – Kamil Szewczyk, Wojciech Jamróz, Jakub Snadny, Dawid Dynarek, Dawid Wadas, Adrian Stanek, Przemysław Knapik

2 gole – Mateusz Gleń, Dawid Wadas

1 gol – Arkadiusz Czapla, Dawid Dynarek, Kamil Szewczyk, Adrian Stanek, Krzysztof Hałgas

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (decyduje średnia minut gry przypadających na jednego gola):

84 minuty – Arkadiusz Czapla

167 minut – Paweł Cygnar

172 minuty – Przemysław Knapik

260 minut – Mateusz Gleń

312 minut – Dawid Wadas

327 minut – Krzysztof Hałgas

501 minut – Adrian Stanek

609 minut – Kamil Szewczyk

650 minut – Wojciech Jamróz

858 minut – Jakub Snadny

Klasyfikacja kanadyjska:

12 punktów – Paweł Cygnar (9 bramek i 3 asysty)

8 punktów – Krzysztof Hałgas (4 bramki i 4 asysty)

6 punktów – Mateusz Gleń (4 bramki i 2 asysty)

5 punktów – Wojciech Jamróz (2 bramki i 3 asysty)

4 punkty – Przemysław Knapik (3 bramki i 1 asysta), Dawid Wadas (4 bramki i 0 asyst)

3 punkty – Łukasz Ząbek (0 bramek i 3 asysty), Jakub Snadny (1 bramka i 2 asysty), Adrian Stanek (1 bramka i 2 asysty)

2 punkty – Arkadiusz Czapla (2 bramki i 0 asysty), Kamil Szewczyk (2 bramki i 0 asyst), Jakub Wykręt (0 bramek i 2 asysty)

1 punkty – Dawid Dynarek (1 gol i 0 asyst), Marcin Drzymont (0 goli i 1 asysta), Konrad Kochan (0 goli i 1 asysta)

W rundzie jesiennej w barwach Soły wystąpiło 21 zawodników

W rundzie jesiennej piłkarzom Soły pokazano 45 żółtych kartek. Daje to średnią 2,65 żółtej kartki na mecz.

W rundzie jesiennej podyktowano 2 rzuty karne dla Soły oraz 2 karne przeciwko Sole. Daje to średnią 0,12 rzutu karnego dla Soły na mecz, oraz średnią 0,12 rzutu karnego przeciwko Sole na mecz. Zawodnicy Soły wykorzystali 2 karne, co daje im 100% skuteczności, a przeciwnicy wykorzystali 2 „jedenastki”, co daje im też 100% skuteczności.

Średni wiek zawodnika Soły występującego na boisku w rundzie jesiennej: 25,31

Średni wiek strzelca Soły w rundzie jesiennej: 25,51

Najmłodszy zawodnik Soły, który wyszedł na boisko w rundzie jesiennej (wiek w dniu pierwszego występu w rundzie jesiennej w barwach Soły): Arkadiusz Czapla – 19 lat i 92 dni

Najstarszy zawodnik Soły, który wyszedł na boisko w rundzie jesiennej (wiek w dniu ostatniego występu w rundzie jesiennej w barwach Soły): Sebastian Stemplewski – 38 lat i 44 dni

Najmłodszy strzelec bramki dla Soły w rundzie jesiennej (wiek w dniu strzelenia pierwszego gola w rundzie jesiennej w barwach Soły): Arkadiusz Czapla – 19 lat i 110 dni

Najstarszy strzelec bramki dla Soły w rundzie jesiennej (wiek w dniu strzelenia ostatniego gola w rundzie jesiennej w barwach Soły): Paweł Cygnar – 29 lat i 180 dni

2 – Mateusz Wowra, Łukasz Ząbek, Jakub Snadny, Arkadiusz Czapla

1 – Tomasz Kobylański, Wojciech Jamróz, Dawid Wadas, Jakub Jamróz, Dawid Dynarek, Kamil Szewczyk

Zawodnicy zmieniani przed końcem meczu:

14 razy – Krzysztof Hałgas

9 – Jakub Snadny

6 – Mateusz Gleń, Przemysław Knapik

4 – Wojciech Jamróz

3 – Paweł Cygnar, Kamil Szewczyk, Jakub Wykręt

1 – Dawid Wadas, Jakub Jamróz, Mateusz Wowra, Adrian Stanek, Sebastian Stemplewski, Dawid Dynarek

1040 minut – Mateusz Gleń

714 minut – Mateusz Wowra

515 minut – Przemysław Knapik

409 minut – Jakub Wykręt

402 minuty – Konrad Kochan

170 minut – Sebastian Stemplewski

169 minut – Arkadiusz Czapla

98 minut – Tomasz Kobylański

59 minut – Dawid Skiernik

39 minut – Jakub Jamróz

Statystyki meczów:

Najwyższe zwycięstwo: Soła Oświęcim – Sparta Kazimierz Wielka 4:0 (5. kolejka); Wolania Wola Rzędzińska – Soła Oświęcim 0:4 (17. kolejka)

Najwyższe domowe zwycięstwo: Soła Oświęcim – Sparta Kazimierz Wielka 4:0 (5. kolejka)

Najwyższe wyjazdowe zwycięstwo: Wolania Wola Rzędzińska – Soła Oświęcim 0:4 (17. kolejka)

Najwyższy remis: Soła Oświęcim – Garbarnia Kraków 2:2 (9. kolejka); Soła Oświęcim – Poprad Muszyna 2:2 (10. kolejka)

Najwyższa porażka: Łysica Bodzentyn – Soła Oświęcim 5:0 (8. kolejka)

Najwyższa domowa porażka: Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (1. kolejka)

Najwyższa wyjazdowa porażka: Łysica Bodzentyn – Soła Oświęcim 5:0 (8. kolejka)

Najdłuższa passa zwycięstw: 6 zwycięstw – 2 razy (od 16 sierpnia w spotkaniu z Porońcem Poronin do 19 września (porażka z Łysicą Bodzentyn); od 17 października w spotkaniu z Beskidem Andrychów do końca rundy)

Najdłuższa passa bez porażki: 6 meczów – 2 razy (od 16 sierpnia w spotkaniu z Porońcem Poronin do 19 września (porażka z Łysicą Bodzentyn); od 17 października w spotkaniu z Beskidem Andrychów do końca rundy)

Najdłuższa seria bez zwycięstwa: 4 mecze (19 września w spotkaniu z Łysicą Bodzentyn do 17 października (wygrana z Beskidem Andrychów)

Najwięcej rozegranych spotkań: 17 – Paweł Cygnar, Mateusz Gleń, Krzysztof Hałgas