Rezerwy Soły wycofały się z okręgówki

• autor: michu89, 2016-08-08 20:44

Soła II Oświęcim na chwilę obecną przeszła do historii. Nie będzie rezerw Soły w oświęcimskiej okręgówce. Rezerwy wycofały się także z Pucharu Polski. Oficjalny powód? Brak chętnych zawodników do gry.

Po więcej informacji odsyłam do Gazety Krakowskiej. Prawdopodobnie zawodnicy, którzy docelowo mieli grać w rezerwach zostaną wypożyczeni. Na pewno bardzo szkoda, że zapadła taka, a nie inna decyzja.

autor: ~były rezerwista 2016-08-08 22:17:58

avatar Tak właśnie działał klub to było kwestia czasu aż zniszczą w tym klubie rezerwy. Zero szacunku dla zawodników dwójki i traktowani byli gorzej niz trampkarze w sole. Grałem od b-klasy w tej drużynie ii w żadnym.klubie nie spotkalem sie z takim podejściem do drużyny i tego są efekty że ludzie z tamtad uciekali i nikt nie chce grać. Śmieszny ogórkowy klubik

autor: ~Solarz 2016-08-08 22:21:21

avatar Ile ci dali Pękala ile ci dali

autor: ~KSS 2016-08-08 22:25:03

avatar Radość z wygranej z Lublinie niestety zmącona takim wydarzeniem. Tak po ludzku , szkoda pracy Pawła i jest naprawdę olbrzymie rozczarowanie tym co się stało . Brak mi słów co się dzieje w obecnej Sole i dokąd to zmierza !

autor: ~Amator 2016-08-09 20:10:27

avatar Witam. Uważam że nie macie racji. Nie można dzielić włosa na czworo. Mając pewien budżet i zaplecze nie możemy oczekiwać cudów. Część miała /ma/ pretensje do naszego króla strzelców. Facet gra w jedynce, trenuje dwójkę, dzieci może jeszcze oldbojów mu dołóżmy. Niestety ludzie to nie robocopy, Część juniorów wchodząc w dorosłą piłkę wybiera studia, pracę na etacie. Część jest po prostu słaba. Jest wiele punktów na nie i nie wiele na tak. Taka jest niestety prawda. Reasumując to może lepiej grać w Unii, Rajsku, Brzeszczach i mieć parcie na awans niż ..... kopać co tydzień z innymi kolegami. Bardzo dobre posunięcie.

autor: ~SOLARZ 2016-08-12 13:09:54

avatar No macie racje ale nik nie dawal za darmo trenować rezerwy tylko sam chciał i trenowal . Jak zrezygnowal z prowadzenia rezer bo chciał podwyrzke dla zawodnikow i nie dostal. To się wszystko posypalo . To wlasnie grabarzami tej drużyny sa Cygnar i pan dyrektor klubu. pozdrawiam

autor: ~kibic 2016-08-12 22:48:54

avatar Stalo sie to co musialo sie stac ,poprostu od 3 lat sponsor przykreca kurek z kasa i takie sa efekty , zawodnicy odchodza i jest ino latanie dziur ,jest 20 grajkow i z czego druga ekipa , dobrze ze jedynka jakos ciagnie ,choc tez mam obawy czy podolaja , Pawlowi to powino wyjsc na zdrowie by choc sie zblizyl do dawnego Pawla . Czuje ze niedlugo wrocimy do ery przed chwilowkowej , a wlascicel moze wszystko jego cyrk i jego malpy .pozd .

autor: ~anonim 2016-08-13 10:04:58

avatar Powiem wam tak gdyby tym klubem zarzadzaly osoby ktore maja pojecie o pilce noznej to bylo by duzo lepiej. Przeciez zarzad to banda nieudacznikow i partaczy z Pekala na czele. Kolego amator nylisz sie Pan Cygnar sam z siebie probowal zrobic robocopa bo trenowanie trampkarzy rezerwy i granie w pierwszej druzynie nie robie za darmo. Za kazda grupe na dodatkowe pieniadze i jak sie jest lapczywym na kase to sie jest robocopem. Przeciez ten chlop na polowie meczy rezerw byl nie obecny i to jest trener? A partacze stolkowi widza i sie na to godza normalnie smiech na sali. Kazdy o tym wiedzial ze cel zarzadu to zlikwidowac rezerwy bo trzeba kase wystawiac na stol dla zawodnikow na wyjazdy autokar itp.

autor: ~anonim 2016-08-13 10:06:43

avatar A jak czytam ze ten pseudo dyrektor mowi ze ma nadzieje ze rezerwy sie reaktywuja to mnie szlak trafia a w tej druzynie niech sobie gra caly ten smieszny zarzad i sie kopia w b klasie.

autor: michu89 2016-08-13 12:36:41

Profil michu89 w Futbolowo Panowie spokojnie, bo będę musiał kasować komentarze, Lubię merytoryczną dyskusję i fajnie, że wyrażacie swoją opinię, ale prosiłbym jednak bez obrażania. To mimo wszystko nie pomoże nikomu, a może zaszkodzić.

autor: ~anonim 2016-08-13 12:48:26

avatar To początek końca i tyle.Wystarczy popatrzeć na żałosną stronę oficjalną na której są jakieś ochłapy rzucane dla kibiców .Jeśli klub jest tak prowadzony , jak ta strona to ja dziękuje. Reaktywacja rezerw...marzenia ściętej głowy ,panie Pekala.

autor: ~anonim 2016-08-13 13:42:44

avatar Podobno Pękala mówił że nie ma ludzi niezastąpionych i gdzie ich ma.Z Cygnara nie róbcie takiego niewiniątka na zbyt dużo sobie pozwala owinął sobie kilka osób wkoło palca i tego są efekty. Nikt nie umie się mu postawić a jakaś trenerka z rezerwami to była paranoja, chyba że jakiś sposób szantażu z jego strony aby pozostać i wyciągnąć lepszy kontrakt. Owszem zarząd mało się zna na piłce i też chciałbym aby się tam coś zmieniło na lepsze ale mamy to co jest i tym co obrażają zarząd mogę tylko pokazać środkowy palec