Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Soła Oświęcim - Śląsk Świętochłowice 7:4
  • Bytomski Sport Polonia Bytom - Soła Oświęcim 1:1
  • Soła Oświęcim - Rozwój Katowice 1:0
  • Soła Oświęcim - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?

Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maciacho1 1
2. StafBran 1
3. sPLinteX 1
4. bula1919 0

zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Metamorfoza po przerwie

• autor: michu89, 2017-05-22 23:13

Soła Oświęcim wywalczyła kolejne zwycięstwo z rozgrywkach III ligi grupy IV. Po słabszej pierwszej połowie i wyniku 0:1, oświęcimianie w drugiej części gry podkręcili tempo i zwyciężyli 2:1.

Soła Oświęcim - Unia Tarnów 2:1 (0:1)

Bramki:

0:1 - Wrzosek 23 min. (karny)
1:1 - Hałgas 55 min.
2:1 - Więcek (samobójcza) 77 min.

Składy:

Soła: Gargasz - Kasolik, Drzymont, Szewzyk, Jamróz - Gleń (90+3 min. Stankiewicz), Dynarek, Janik (46 min. Wawoczny), Hałgas - Czapla, Knapik (85 min. Snadny).

Unia: Banek - Więcek (80 min. Lubera), Bartkowski, Witek, Węgrzyn, Drozdowicz, Tyl, Wrzosek (72 min. Jamróg), Popiela, Sojda (65 min. Zawrzykraj), Biały.

Żółte kartki: Drzymont, Knapik (Soła) - Witek, Tyl, Jamróg (Unia)

Pierwsza połowa jak sam przyznał trener Sebastian Stemplewski, była przespana przez zespół z Oświęcimia. Solarzom nie wychodziło praktycznie nic. Tarnowianie byli ekipą lepszą, grając bardziej dojrzały futbol, a przede wszystkim bardziej konkretny w ofensywie. Goście mają czego żałować, bo prócz rzutu karnego, stworzyli sobie kilka sytuacji, które powinni wykorzystać.

Po przerwie obraz gry zmienił się praktycznie o 180 stopni. To Soła była zespołem lepszym i tak naprawdę patrząc tylko na drugą część gry, powinna to spotkanie wygrać wyżej. Oświęcimianie udowodnili, że drzemie w nich potencjał. Rzutu karnego w końcówce spotkanie nie zdołał wykorzystać Jakub Snadny. Moim zdaniem nie można mieć pretensji do napastnika Soły tym bardziej, że brakuje mu z pewnością regularnej gry, a tym samym nieco pewności siebie na boisku. Najistotniejsze są punkty.

Kolejne spotkanie piłkarze Soły rozegrają w odległym Radzyniu Podlaskim, oddalonym od Oświęcimia o około 370 km. Solarze zmierzą się z Orlętami 27 maja, o godzinie 12.

Relacja na żywo ze spotkania Soły z Unią Tarnów było prowadzona TUTAJ.

autor: ~kibic 2017-05-23 14:19:14

avatar Knapika nie ma w składzie a dostał żółtą kartkę.

autor: ~kibic 2017-05-23 22:54:29

avatar Brawo za walke do konca , udany sezon sie konczy , co z kapitanem bo myslalem ze bez niego nie ma Soly ,,chcialbym zeby budrzet sie zgodzil ,jakies dobre
wzmocnienia,i bysmy w koncu glosno i bez asekuraci zagrali o pelna pule czyli awans bo druzyne na to stac..Pomarzyc mozna ,pozd pilkarzy trenera i kibicow .

autor: ~Rico 2017-05-24 16:06:24

avatar Jeżeli zawodnik decyduje sie na strzelanie rzutu karnego to nie może mu brakować pewności siebie. Jak nie czuje sie na siłach to strzela kto inny ale skoro już się podjął tego zadania to nic go nie usprawiedliwia. Po drugie w Sole w tym sezonie jest pewny wykonawca rzutów karnych.

autor: ~kibic 2 2017-05-25 19:41:11

avatar awansu nie będzie bo mecze domowe gralibyśmy w Jaworznie... pograć w 3 lidze parę lat, popracować nad frekwencją a potem na 100-lecie klubu awansować i stadion.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Soła OświęcimPniówek Pawłowice Śląskie
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie