Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 0:0
  • Resovia Rzeszów - Podhale Nowy Targ 0:1
  • Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:1
  • Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
  • JKS 1909 Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:4
  • MKS Trzebinia - Wisła Sandomierz 2:0
  • Soła Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice 1:2
  • Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
  • Spartakus Daleszyce - Chełmianka Chełm 0:2
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. DarekA828 105
2. pstrag11 103
3. Nathan1500 100
4. maciacho1 99
5. StafBran 95
6. blady76 84
7. kustosz1919 75
8. sPLinteX 66
9. bula1919 43

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 425, wczoraj: 488
ogółem: 6 919 205

statystyki szczegółowe

Aktualności

Projekt terminarza III ligi na sezon 2017/18

  • autor: michu89, 2017-07-03 17:58

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, który w nadchodzącym sezonie będzie sprawował pieczę nad III ligą grupy IV nie próżnuje i już opublikował projekt terminarza. Soła rozpocznie zmagania od spotkań z trzema beniaminkami. Pełny terminarz udostępniamy poniżej.

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 

Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów 
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 
Chełmianka Chełm - MKS Trzebinia/Siersza 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Spartakus Daleszyce 
Orlęta Radzyń Podlaski - JKS 1909 Jarosław 
Avia Świdnik - Unia Tarnów 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno 
Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 
Resovia - Podlasie Biała Podlaska 

Kolejka 2 - 15 sierpnia 

Stal Rzeszów - Resovia 
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 
Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ 
Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
JKS 1909 Jarosław - Avia Świdnik 
Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski 
MKS Trzebinia/Siersza - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Soła Oświęcim - Chełmianka Chełm 
Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz 

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia 

Wisła Sandomierz - Stal Rzeszów 
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Soła Oświęcim 
Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia/Siersza 
Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - JKS 1909 Jarosław 
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów 
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 
Resovia - Motor Lublin 

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia 

Stal Rzeszów - Motor Lublin 
Karpaty Krosno - Resovia 
Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska 
JKS 1909 Jarosław - Podhale Nowy Targ 
Spartakus Daleszyce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
MKS Trzebinia/Siersza - Avia Świdnik 
Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski 
Wiślanie Jaśkowice - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 

Kolejka 5 - 30 sierpnia 

Chełmianka Chełm - Stal Rzeszów 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 
Orlęta Radzyń Podlaski - Wiślanie Jaśkowice 
Avia Świdnik - Soła Oświęcim 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Trzebinia/Siersza 
Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce 
Podlasie Biała Podlaska - JKS 1909 Jarosław 
Resovia - Unia Tarnów 
Motor Lublin - Karpaty Krosno 

Kolejka 6 - 2-3 września 

Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 
Unia Tarnów - Motor Lublin 
JKS 1909 Jarosław - Resovia 
Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska 
MKS Trzebinia/Siersza - Podhale Nowy Targ 
Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik 
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 

Kolejka 7 - 9-10 września 

Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Rzeszów 
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice 
Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim 
Podlasie Biała Podlaska - MKS Trzebinia/Siersza 
Resovia - Spartakus Daleszyce 
Motor Lublin - JKS 1909 Jarosław 
Karpaty Krosno - Unia Tarnów 

Kolejka 8 - 16-17 września 

Stal Rzeszów - Unia Tarnów 
JKS 1909 Jarosław - Karpaty Krosno 
Spartakus Daleszyce - Motor Lublin 
MKS Trzebinia/Siersza - Resovia 
Soła Oświęcim - Podlasie Biała Podlaska 
Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ 
Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 

Kolejka 9 - 23-24 września 

Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 
Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm 
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 
Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice 
Resovia - Soła Oświęcim 
Motor Lublin - MKS Trzebinia/Siersza 
Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce 
Unia Tarnów - JKS 1909 Jarosław 

Kolejka 10 - 30 września-1 października 

Stal Rzeszów - JKS 1909 Jarosław 
Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów 
MKS Trzebinia/Siersza - Karpaty Krosno 
Soła Oświęcim - Motor Lublin 
Wiślanie Jaśkowice - Resovia 
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 

Kolejka 11 - 7-8 października 

Avia Świdnik - Stal Rzeszów 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 
Resovia - Wisła Sandomierz 
Motor Lublin - Wiślanie Jaśkowice 
Karpaty Krosno - Soła Oświęcim 
Unia Tarnów - MKS Trzebinia/Siersza 
JKS 1909 Jarosław - Spartakus Daleszyce 

Kolejka 12 - 14-15 października 

Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce 
MKS Trzebinia/Siersza - JKS 1909 Jarosław 
Soła Oświęcim - Unia Tarnów 
Wiślanie Jaśkowice - Karpaty Krosno 
Wisła Sandomierz - Motor Lublin 
Chełmianka Chełm - Resovia 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska 
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 

Kolejka 13 - 21-22 października 

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów 
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 
Resovia - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Motor Lublin - Chełmianka Chełm 
Karpaty Krosno - Wisła Sandomierz 
Unia Tarnów - Wiślanie Jaśkowice 
JKS 1909 Jarosław - Soła Oświęcim 
Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia/Siersza

Kolejka 14 - 28-29 października 

Stal Rzeszów - MKS Trzebinia/Siersza 
Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce 
Wiślanie Jaśkowice - JKS 1909 Jarosław 
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin 
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ 

Kolejka 15 - 4-5 listopada 

Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów 
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Resovia - Avia Świdnik 
Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 
Karpaty Krosno - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Unia Tarnów - Chełmianka Chełm 
JKS 1909 Jarosław - Wisła Sandomierz 
Spartakus Daleszyce - Wiślanie Jaśkowice 
MKS Trzebinia/Siersza - Soła Oświęcim 

Kolejka 16 - 11-12 listopada 

Stal Rzeszów - Soła Oświęcim 
Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia/Siersza 
Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce 
Chełmianka Chełm - JKS 1909 Jarosław 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów 
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 
Avia Świdnik - Motor Lublin 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia 
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 

Kolejka 17 - 18-19 listopada 

Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 
Resovia - Podhale Nowy Targ 
Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Karpaty Krosno - Avia Świdnik 
Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 
JKS 1909 Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Spartakus Daleszyce - Chełmianka Chełm 
MKS Trzebinia/Siersza - Wisła Sandomierz 
Soła Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [324]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Orzeł RyczówSoła Oświęcim
spotkanie pucharowe
Orzeł Ryczów   Soła Oświęcim
2017-11-26, 13:00:00

Stadion w Ryczowie, ul. Stadionowa 23

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimWiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim 1:2 Wiślanie Jaśkowice
2017-11-18, 13:00:00
Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu, ul. Przeczna 2A
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Podlasie Biała Podlaska 0:0 Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów 0:1 Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno 1:1 Avia Świdnik
Unia Tarnów 3:0 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław 1:4 Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Trzebinia 2:0 Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim 1:2 Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin 0:0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce 0:2 Chełmianka Chełm