Soła Oświęcim - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Soła Oświęcim - Śląsk Świętochłowice 7:4
  • Bytomski Sport Polonia Bytom - Soła Oświęcim 1:1
  • Soła Oświęcim - Rozwój Katowice 1:0
  • Soła Oświęcim - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1
  •        

Ankiety

Czy Krzysztof Pękala nadal powinien być dyrektorem sportowym Soły?


Czy Sebastian Stemplewski nadal powinien być trenerem Soły?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maciacho1 1
2. StafBran 1
3. sPLinteX 1
4. bula1919 0

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
admin (michu89)
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 424, wczoraj: 584
ogółem: 6 826 095

statystyki szczegółowe

Aktualności

Projekt terminarza III ligi na sezon 2017/18

  • autor: michu89, 2017-07-03 17:58

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, który w nadchodzącym sezonie będzie sprawował pieczę nad III ligą grupy IV nie próżnuje i już opublikował projekt terminarza. Soła rozpocznie zmagania od spotkań z trzema beniaminkami. Pełny terminarz udostępniamy poniżej.

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 

Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów 
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 
Chełmianka Chełm - MKS Trzebinia/Siersza 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Spartakus Daleszyce 
Orlęta Radzyń Podlaski - JKS 1909 Jarosław 
Avia Świdnik - Unia Tarnów 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno 
Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 
Resovia - Podlasie Biała Podlaska 

Kolejka 2 - 15 sierpnia 

Stal Rzeszów - Resovia 
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 
Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ 
Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
JKS 1909 Jarosław - Avia Świdnik 
Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski 
MKS Trzebinia/Siersza - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Soła Oświęcim - Chełmianka Chełm 
Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz 

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia 

Wisła Sandomierz - Stal Rzeszów 
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Soła Oświęcim 
Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia/Siersza 
Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - JKS 1909 Jarosław 
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów 
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 
Resovia - Motor Lublin 

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia 

Stal Rzeszów - Motor Lublin 
Karpaty Krosno - Resovia 
Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska 
JKS 1909 Jarosław - Podhale Nowy Targ 
Spartakus Daleszyce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
MKS Trzebinia/Siersza - Avia Świdnik 
Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski 
Wiślanie Jaśkowice - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 

Kolejka 5 - 30 sierpnia 

Chełmianka Chełm - Stal Rzeszów 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 
Orlęta Radzyń Podlaski - Wiślanie Jaśkowice 
Avia Świdnik - Soła Oświęcim 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Trzebinia/Siersza 
Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce 
Podlasie Biała Podlaska - JKS 1909 Jarosław 
Resovia - Unia Tarnów 
Motor Lublin - Karpaty Krosno 

Kolejka 6 - 2-3 września 

Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 
Unia Tarnów - Motor Lublin 
JKS 1909 Jarosław - Resovia 
Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska 
MKS Trzebinia/Siersza - Podhale Nowy Targ 
Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik 
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 

Kolejka 7 - 9-10 września 

Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Rzeszów 
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice 
Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim 
Podlasie Biała Podlaska - MKS Trzebinia/Siersza 
Resovia - Spartakus Daleszyce 
Motor Lublin - JKS 1909 Jarosław 
Karpaty Krosno - Unia Tarnów 

Kolejka 8 - 16-17 września 

Stal Rzeszów - Unia Tarnów 
JKS 1909 Jarosław - Karpaty Krosno 
Spartakus Daleszyce - Motor Lublin 
MKS Trzebinia/Siersza - Resovia 
Soła Oświęcim - Podlasie Biała Podlaska 
Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ 
Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 

Kolejka 9 - 23-24 września 

Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 
Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm 
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 
Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice 
Resovia - Soła Oświęcim 
Motor Lublin - MKS Trzebinia/Siersza 
Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce 
Unia Tarnów - JKS 1909 Jarosław 

Kolejka 10 - 30 września-1 października 

Stal Rzeszów - JKS 1909 Jarosław 
Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów 
MKS Trzebinia/Siersza - Karpaty Krosno 
Soła Oświęcim - Motor Lublin 
Wiślanie Jaśkowice - Resovia 
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 

Kolejka 11 - 7-8 października 

Avia Świdnik - Stal Rzeszów 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 
Resovia - Wisła Sandomierz 
Motor Lublin - Wiślanie Jaśkowice 
Karpaty Krosno - Soła Oświęcim 
Unia Tarnów - MKS Trzebinia/Siersza 
JKS 1909 Jarosław - Spartakus Daleszyce 

Kolejka 12 - 14-15 października 

Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce 
MKS Trzebinia/Siersza - JKS 1909 Jarosław 
Soła Oświęcim - Unia Tarnów 
Wiślanie Jaśkowice - Karpaty Krosno 
Wisła Sandomierz - Motor Lublin 
Chełmianka Chełm - Resovia 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska 
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 

Kolejka 13 - 21-22 października 

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów 
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 
Resovia - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Motor Lublin - Chełmianka Chełm 
Karpaty Krosno - Wisła Sandomierz 
Unia Tarnów - Wiślanie Jaśkowice 
JKS 1909 Jarosław - Soła Oświęcim 
Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia/Siersza

Kolejka 14 - 28-29 października 

Stal Rzeszów - MKS Trzebinia/Siersza 
Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce 
Wiślanie Jaśkowice - JKS 1909 Jarosław 
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin 
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ 

Kolejka 15 - 4-5 listopada 

Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów 
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Resovia - Avia Świdnik 
Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 
Karpaty Krosno - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Unia Tarnów - Chełmianka Chełm 
JKS 1909 Jarosław - Wisła Sandomierz 
Spartakus Daleszyce - Wiślanie Jaśkowice 
MKS Trzebinia/Siersza - Soła Oświęcim 

Kolejka 16 - 11-12 listopada 

Stal Rzeszów - Soła Oświęcim 
Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia/Siersza 
Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce 
Chełmianka Chełm - JKS 1909 Jarosław 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów 
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 
Avia Świdnik - Motor Lublin 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia 
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 

Kolejka 17 - 18-19 listopada 

Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 
Resovia - Podhale Nowy Targ 
Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Karpaty Krosno - Avia Świdnik 
Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 
JKS 1909 Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Spartakus Daleszyce - Chełmianka Chełm 
MKS Trzebinia/Siersza - Wisła Sandomierz 
Soła Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [211]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Soła OświęcimPniówek Pawłowice Śląskie
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
2017-07-22, 11:00:00
Boisko w Zaborzu
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Soła Oświęcim 7:4 Śląsk Świętochłowice
Bytomski Sport Polonia Bytom 1:1 Soła Oświęcim
Soła Oświęcim 1:0 Rozwój Katowice
Soła Oświęcim 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie