statystyki szczegółowe

Aktualności

Jak zagrali byli Solarze?

• autor: michu89, 2018-03-26 23:39

W poniższym newsie przedstawiamy jak zagrali wszyscy, byli zawodnicy Soły Oświęcim, którzy odeszli z naszego klubu przed rundą wiosenną obecnego sezonu.

Paweł Cygnar (Unia Dąbrowa Górnicza) - 90 minut i dwa gole w sparingu z CKS Czeladź, wygranym 8:0.
Przemysław Knapik (Unia Dąbrowa Górnicza) - 45 minut i gol w sparingu z CKS Czeladź, wygranym 8:0.
Dawid Dynarek (Podhale Nowy Targ) - 90 minut w ligowym meczu z Unią Tarnów, wygranym 3:1.
Krzysztof Hałgas (Polonia Bytom) - 90 minut i dwa gole w ligowym meczu z GKS-em II Tychy, wygranym 2:0.
Jakub Snadny (LKS Czaniec) - 90 minut w ligowym meczu ze Spójnią Landek, zremisowanym 0:0.
Dawid Gargasz (Pogoń Siedlce) - 90 minut w meczu ligowym rezerw Pogoni Siedlce z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, zremisowanym 2:2.
Mateusz Gleń (Rekord Bielsko-Biała) - 65 minut i gol w ligowym meczu z Polonią Głubczyce, wygranym 2:0.
Arkadiusz Czapla (Rekord Bielsko-Biała) - 9 minut w ligowym meczu z Polonią Głubczyce, wygranym 2:0.
Kamil Szewczyk (Brzezina Osiek) - 90 minut i trzy gole w ligowym meczu z Narożem Juszczyn, wygranym 5:1.
Wojciech Bała (Zagłębie II Sosnowiec) - 89 minut w ligowym meczu z Silesią Miechowice, wygranym 3:1.
Wojciech Jamróz (Warta Zawiercie) - rozegrał mecz sparingowy, przegrany z Zielonymi Żarkami 1:3.
Mateusz Wawoczny (Warta Zawiercie) - rozegrał mecz sparingowy, przegrany z Zielonymi Żarkami 1:3.
Konrad Kasolik (Motor Lublin) - 90 minut w ligowym meczu z Resovią Rzeszów, przegranym 1:2.

Drużyny Dawida Wadasa i Marcina Szymczaka nie grały meczów ligowych, a Marcin Drzymont z Warty Zawiercie nie rozegrał meczu sparingowego.