Jak zagrali byli Solarze?

• autor: michu89, 2018-04-09 15:03

Kolejna seria pokazująca, jak w ostatni weekend zagrali byli piłkarze Soły Oświęcim. Tym razem skupimy się jednak na zawodnikach, którzy albo dłużej grali, albo odcisnęli piętno na wynikach, aby te raporty nie były zbyt długie. Niewątpliwie bohaterami tego weekendu są: Paweł Cygnar z czterema bramkami, Przemysław Niewiedział z trzema golami oraz Arkadiusz Czapla i Mateusz Gleń, którzy zapewnili zwycięstwo Rekordu nad rezerwami Miedzi Legnica. Krótko mówiąc - jest za kim tęsknić.

Sebastian Stemplewski (Sarmacja Będzin) - jego drużyna zremisowała 1:1 w ligowym meczu ze Spartą Lubliniec
Przemysław Knapik (Unia Dąbrowa Górnicza) - 70 minut w ligowym meczu z Piastem Ożarowice (zwycięstwo 5:3)
Paweł Cygnar (Unia Dąbrowa Górnicza) - 90 minut i cztery gole w ligowym meczu z Piastem Ożarowice (zwycięstwo 5:3)
Dawid Dynarek (Podhale Nowy Targ) - 70 minut w ligowym meczu ze Spartakusem Daleszyce (remis 0:0)