Zaskakująca zmiana

• autor: michu89, 2011-06-08 23:23

Tomasz Borowczyk i Grzegorz Rajman mimo dobrych okazji, nie potrafili powiększyć dorobku bramkowego. Dariusz Wójcik wykorzystał ten fakt, wbijając piotrowiczanom, aż cztery bramki. Napastnik Soły Łęki z 21 trafieniami otwiera klasyfikację strzelców.

Dariusz Wójcik wykorzystał słabość rywali z Piotrowic i podreperował sobie licznik. Snajper łęckiej Soły wyprzedza o jedno trafienie Tomasza Borowczyka, oraz o dwa Grzegorza Rajmana. To wszystko dodaje pikanterii na końcówkę sezonu. Kto z tej trójki okaże się najlepszy? W najbliższej kolejce lider klasyfikacji strzelców będzie próbował coś "ustrzelić" w Polance Wielkiej, co z pewnością do najłatwiejszych zadań należeć nie będzie. Wydaje się, że nieco łatwiejszego rywala niż Strumień, będzie mieć Soła. Tomasz Borowczyk zapewne będzie chciał odzyskać prowadzenie tym bardziej, że w spotkaniu z Gorzowem podczas rundy jesiennej, popularny "Boro" trafił aż cztery razy.

Klasyfikacja strzelców oświęcimskiej A klasy:

21 bramek – Dariusz Wójcik (Soła Łęki)

20 bramekTomasz Borowczyk (Soła Oświęcim)

19 bramek - Grzegorz Rajman (Soła Oświęcim)

17 bramek - Kamil Żmuda (Soła Łęki)

16 bramek – Damian Makuch (Zatorzanka Zator)

15 bramek - Adam Janeczko (Soła Oświęcim)

14 bramek – Dariusz Gołba (Orzeł Witkowice)

12 bramek - Szymon Widuch (LKS Jawiszowice)

11 bramek – Dawid Adamczyk (LKS Bobrek), Bartosz Michalik (LKS Jawiszowice), Adam Żmuda (Soła Łęki)

10 bramek - Marek Rymek (Strażak Rajsko), Bartłomiej Jasiński (Soła Oświęcim)

9 bramek - Jarosław Cygan (LKS Bobrek), Tomasz Wołek (Solavia Grojec)

8 bramek - Arkadiusz Bartula (Soła Łęki), Tomasz Opitek (LKS Gorzów)

7 bramek - Łukasz Kubajczyk (Solavia Grojec), Krzysztof Noworyta (Solavia Grojec), Paweł Wierzbic (LKS Bobrek), Robert Rybak (LKS Gorzów)

6 bramek - Kamil Michałek (Zatorzanka Zator), Bartłomiej Kawczak (LKS Jawiszowice), Marcin Krawczyk (Zaborzanka Zaborze), Rafał Makuch (Zatorzanka Zator)

5 bramek – Bartłomiej Smolarek (Solavia Grojec), Bartłomiej Waliczek (LKS Gorzów), Karol Kadela (Zatorzanka Zator), Marek Lekki (Soła Łęki)

4 bramki - Mateusz Mazur (Strumień Polanka Wielka), Jakub Zimnal (Strażak Rajsko), Maciej Witek (Solavia Grojec), Ariel Wojas (LKS Jawiszowice), Łukasz Boratyński (LKS Bobrek)

3 bramki – Jerzy Piotrowski (LKS Bobrek), Przemysław Staroń (Strażak Rajsko), Mirosław Pactwa (LKS Bobrek), Marcin Dorywalski (Zaborzanka Zaborze), Adrian Korczyk (Strażak Rajsko), Rafał Przybyła (Zaborzanka Zaborze), Krzysztof Krawczyk (LKS Piotrowice), Sebastian Głowiński (Zaborzanka Zaborze), Marcin Juraszek (Orzeł Witkowice), Maciej Majcherek (Soła Oświęcim), Łukasz Porębski (Zatorzanka Zator/LKS Piotrowice), Rafał Tomasik (LKS Bobrek), Dariusz Grzesło (LKS Gorzów)

2 bramki - Wiesław Hałat (Soła Oświęcim), Dariusz Dębosz (LKS Bobrek), Łukasz Kuwik (LKS Piotrowice), Krzysztof Barcik (Strażak Rajsko), Paweł Bartula (Zatorzanka Zator), Tomasz Pławny (Strumień Polanka Wielka), Arkadiusz Achinger (Orzeł Witkowice), Dawid Miętka (Zatorzanka Zator), Dawid Kubica (LKS Jawiszowice), Krystian Dusik (Soła Łęki), Konrad Żmuda (Soła Łęki), Krzysztof Skrobacz (Zatorzanka Zator), Marcin Szymonik (Zatorzanka Zator), Grzegorz Łysoń (Orzeł Witkowice), Jarosław Gałgan (Strumień Polanka Wielka), Marcin Baran (LKS Gorzów), Sebastian Stemplewski (Soła Oświęcim), Przemysław Jarosz (Strumień Polanka Wielka), Bartłomiej Czopek (LKS Gorzów), Jakub Kolonko (Solavia Grojec), Dawid Piskozub (Soła Oświęcim), Maciej Łabaj (Strażak Rajsko), Rafał Sergiel (LKS Bobrek), Rafał Dobrowolski (Soła Oświęcim), Mateusz Malarz (Orzeł Witkowice)

1 bramka - Łukasz Włodarski (LKS Jawiszowice), Patryk Górka (Strażak Rajsko), Paweł Dubiel (Orzeł Witkowice), Szczepan Biernatek (Strumień Polanka Wielka), Marcin Dębski (Strumień Polanka Wielka), Marcin Dydak (LKS Jawiszowice), Łukasz Płonka (LKS Piotrowice), Jarosław Pilch (Zaborzanka Zaborze), Mariusz Wądrzyk (Zaborzanka Zaborze), Wiktor Kluska (Strumień Polanka Wielka), Karol Majewski (Strażak Rajsko), Damian Banaszak (Zatorzanka Zator), Paweł Chowaniec (Solavia Grojec), Rafał Feliks (LKS Gorzów), Krzysztof Majewski (Strażak Rajsko), Robert Ryska (LKS Gorzów), Rafał Przemyk (LKS Jawiszowice), Marcin Snadny (Zaborzanka Zaborze), Wojciech Kubica (LKS Jawiszowice), Dominik Figura (LKS Piotrowice), Paweł Frączek (LKS Piotrowice), Tymoteusz Niedziela (Strażak Rajsko), Bartłomiej Kozieł (Solavia Grojec), Daniel Wójcik (Soła Łęki), Tomasz Bochenek (Zaborzanka Zaborze), Mateusz Smolec (Orzeł Witkowice), Michał Kucharczyk (Zaborzanka Zaborze), Bartłomiej Sałapatek (Soła Oświęcim), Rafał Gałgan (Soła Oświęcim), Grzegorz Kopacz (Strażak Rajsko), Mateusz Pawela (LKS Bobrek), Grzegorz Zajas (LKS Bobrek), Paweł Kowalik (Zatorzanka Zator), Krzysztof Migdałek (Orzeł Witkowice), Robert Jurecki (LKS Piotrowice), Jacek Gołba (Orzeł Witkowice), Łukasz Zawadzki (LKS Gorzów), Łukasz Opitek (LKS Gorzów), Tomasz Pokrzyk (Strumień Polanka Wielka), Artur Jurecki (Strumień Polanka Wielka), Oskar Kyrcz (Soła Oświęcim), Mirosław Zemła (Zaborzanka Zaborze), Jarosław Dębski (Strumień Polanka Wielka), Marcin Kwaczała (Strumień Polanka Wielka), Sławomir Kania (Soła Oświęcim), Kamil Skoczylas (LKS Gorzów), Dariusz Kidoń (Zaborzanka Zaborze), Kamil Warchał (Zaborzanka Zaborze), Wojciech Hadała (Soła Łęki), Mateusz Pietraszewski (Solavia Grojec)

Autor: Michał Woźny (michu89)

Wszelkie kopiowanie klasyfikacji strzelców zabronione, bez zgody administratora!